Koolipere  >  Õpetajad  >  Õpetajad 2016-2017

Showing 32 items
EesnimiPerekonnanimiÕppeaineKontakt
Sort 
 
Sort 
 
Sort 
 
Sort 
 
EesnimiPerekonnanimiÕppeaineKontakt
Merle Eberhart Muusika merle.eberhart@haljala.edu.ee 
Külli Heinla Eesti keel kylli.heinla@haljala.edu.ee 
Mari Kaasik Muusika (lapsehoolduspuhkusel)  mari.kaasik@haljala.edu.ee 
Meelis Kari Kehaline kasvatus meelis.kari@haljala.edu.ee 
Merle Kiviberg Käsitöö ja kodundus merle.kiviberg@haljala.edu.ee 
Maret Kivisaar Matemaatika, õpiabi maret.kivisaar@haljala.edu.ee 
Helena Lahi Kunst helena.lahi@haljala.edu.ee 
Inge Laiv Direktor inge.laiv@haljala.edu.ee 
Merli Lember Klassiõpetaja merli.lember@haljala.edu.ee 
Õnnela Lembke Õppejuht onnela.lembke@haljala.edu.ee 
Ingrid Mäemets Vene keel ingrid.maemets@haljala.edu.ee 
Maris Maripu Arvutiõpetus, haridustehnoloog (lapsehoolduspuhkusel) maris.maripu@haljala.edu.ee 
Reet Markin Vene keel, ajalugu, pikapäevarühma õpetaja reet.markin@haljala.edu.ee 
Ene Martma Inglise keel ene.martma@haljala.edu.ee 
Egon Mets Ajalugu, ühiskonnaõpetus, filosoofia, väitlus egon.mets@haljala.edu.ee 
Riin Mets Õpetaja riin.mets@haljala.edu.ee 
Kersti Naarits Kehaline kasvatus kersti.naarits@haljala.edu.ee 
Kristiina Nõlvak Logopeed kristiina.nolvak@haljala.edu.ee 
Erja Nõmme Pikapäevarühma õpetaja  
Maarja Okk Eesti keel, soome keel maarja.okk@haljala.edu.ee 
Ene Palo Klassiõpetaja, muusika ene.palo@haljala.edu.ee 
Martin Pent Bioloogia, geograafia, füüsika martin.pent@haljala.edu.ee 
Tiina Pihlak Sotsiaalpedagoog, inimeseõpetus tiina.pihlak@haljala.edu.ee 
Meliita Proosa Klassiõpetaja meliita.proosa@haljala.edu.ee 
Tiina Rannar Keemia, matemaatika, loodusõpetus tiina.rannar@haljala.edu.ee 
Silvi Saar Inglise keel silvi.saar@haljala.edu.ee 
Jüri Simkin Tehnoloogiaõpetus jyri.simkin@haljala.edu.ee 
Evelin Teiva Klassiõpetaja, loodusõpetus evelin.teiva@haljala.edu.ee 
Merike Tiilen Matemaatika merike.tiilen@haljala.edu.ee 
Greete Toming Õpetaja, projektijuht greete.toming@haljala.edu.ee 
Merle Varek Klassiõpetaja merle.varek@haljala.edu.ee 
Viivi Voorand Muusikaringid viivi.voorand@haljala.edu.ee 
Showing 32 items