Teated  >  Kiidame


Head ja väga head õpitulemused 2016/2017.õa
1A klass   III trimester
väga tublid  
Rasmus Tõnurist
Martten Toomejõe

tublid
Heleri Lillepuu
Merily Sepp
Trevor Lilles
Steven Tarkusep
Kristel Heinloo
Rauno Pentinen
Annaliisa Palm

1A klass õppeaasta
väga tublid
Heleri Lillepuuu
Trevor Lilles
Rasmus Tõnurist
Martten Toomejõe
Annaliisa Palm

tublid
Teele Valdlo
Kristel Heinloo
Rauno Pentinen
Marcus Rannu
Merily Sepp
Rasmus Mägisoo
Steven Tarkusep

1B klass III trimester
väga tublid
Liise-Lotte Ehasalu
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Henry Samolberg
Käroli Vaher

tublid
Henry Heinmets
Sergo-Kaspar Klaus
Mattias Liivamäe
Dariel Lukašenko
Georg Tamm

1B klass õppeaasta
väga tublid
Liise-Lotte Ehasalu
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Henry Samolberg
Georg Tamm
Käroli Vaher

tublid
Henry Heinmets
Sergo-Kaspar Klaus
Mattias Liivamäe
Dariel Lukašenko
Carmen Sinisoo
Delisa Valving

2. klass  III trimester
õppis hindele "5"
Airis Aavoja
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Lisette Pall
Aleksandra Torpan
Anneken Laureen Trofimov
Markus Brandon Visnapuu

õppis hindele "4" ja "5"
Uku Bankiir
Jaanika Esto
Evely Kaldma
Henri Randoja
Paul Samolberg
Janessa Valving
Anett Veiert
Sass-Robin Voogla

2. klass õppeaasta
õppis hindele "5"
Airis Aavoja
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Lisette Pall
Aleksandra Torpan 
Anneken Laureen Trofimov 
Markus Brandon Visnapuu

õppis hindele "4" ja "5"
Uku Bankiir
Jaanika Esto
Evely Kaldma
Henry Randoja
Paul Samolberg
Janessa Valving
Anett Veiert
Sass-Robin Voogla

3A klass   III trimester
õppis hindele "5"
Marleen Laigu

õppis hindele "4" ja "5"
Riiko Altmäe
Kristian Anton
Alar Kasela
Andreas Kuusküll
Anna-Lotta Kütt
Karl-Andri Lillepuu
Kadri Morozov
Kreete Liset Sokolov
Jakob Toming

3A klass õppeaasta
õppis hindele "5"
Anna-Lotta Kütt
Marleen Laigu

õppis hindele "4" ja "5"
Riiko Altmäe
Kristian Anton
Alar Kasela
Andreas Kuusküll
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Carmen Martis
Kadri Morozov
Kreete Liset Sokolov
Jakob Toming


3B klass   III trimester
õppis hindele "5"
Heiko Einberg

õppis hindele "4" ja "5"
Hugo Hiiemäe
Kätriin Kalvet
Kirke Marleen Kool
Stefi Laht
Mihkel Liiv
Eneli Lütt
Kaarel-Gustav Mets
Georg Nõlvak
Cristofer Palm
Laura Stüf
Sten Marten Villenthal

3B klass õppeaasta
õppis hindele "5"
Heiko Einberg
Kirke Marleen Kool

õppis hindele "4" ja "5"
Hugo Hiiemäe
Kätriin Kalvet
Stefi Laht
Mihkel Liiv
Eneli Lütt
Kaarel-Gustav Mets
Georg Nõlvak
Annes Ossi 
Cristofer Palm
Laura Stüf
Sten Marten Villenthal


4. klass   III trimester 
õppis hindele "5" 
Minna Marie Kask
Liisi Mülla

õppis hindele "4" ja "5"
Rasmus Randon Lille
Robin Randoja

4. klass õppeaasta 
õppis hindele "5" 
Minna Marie Kask 
Liisi Mülla

õppis hindele "4" ja "5"
Karl Johann Ehasalu
Maarja-Liis Liiv
Kärt Liiva
Kati Liivamägi
Rasmus Randon Lille
Robin Randoja
Mihkel Ulst
Uku Urb

5. klass   III trimester
õppis hindele "4" ja "5"
Marion Ismael
Jarmo Kalde
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Jane Parve
Kert Roov
Teiren Tõld
Trinity-Ly Tomel
Miia Vask

5. klass õppeaasta
õppis hindele "4" ja "5"
Jarmo Kalde
Kaspar Keskra
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Jane Parve
Kert Roov
Teiren Tõld
Trinity-Ly Tomel
Miia Vask


6. klass  III trimester
õppis hindele "4" ja "5"
Elis Heinmaa
Karin Kivilo
Noel Lünekund
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Risto Ridal
Isabel Tamberg

6. klass õppeaasta 
õppis hindele "4" ja "5" 
Elis Heinmaa
Kusta Ismael 
Karin Kivilo 
Noel Lünekund 
Õnnela Carolin Maripu 
Maris Mogilnõi 
Stefi Pärnoja 
Risto Ridal 
Isabel Tamberg

7. klass   III trimester
õppis hindele "4" ja "5"
Õnne-Elisabeth Maripu
Säde-Liis Orujõe

7. klass   õppeaasta
õppis hindele "4" ja "5"
Õnne-Elisabeth Maripu
Säde-Liis Orujõe

8A klass  III trimester 
õppis hindele "5" 
Katariina Siilak

õppis hindele "4" ja "5"
Tairi Alanurme
Kati Nõlvak

8A klass  õppeaasta
õppis hindele "5" 
Katariina Siilak

õppis hindele "4" ja "5"
Tairi Alanurme
Kati Nõlvak
Hanna Veiert

8B klass   III trimester
õppis hindele "4" ja "5"
Sten Vaher
Daimar Seljamäe
Rahel Raudsepp

8B klass   õppeaasta
õppis hindele "4" ja "5"
Sten Vaher
Jan-Erik Tamm
Deniel Suprunov
Daimar Seljamäe
Kertu Greenberg

9. klass III trimester
õppis hindele "4" ja "5"
Birgit-Gertrut Rosenberg
Sirelin Iiris Sammalpärg
Arabella Strazdin

9. klass õppeaasta
õppis hindele "4" ja "5"
Kulla Salumäe
Sirelin Iiris Sammalpärg
Arabella Strazdin
Carmen Pent

12. klass õppeaasta
õppis hindele "4" ja "5"
Maiken Abel
Rait Altmäe
Raul Altmäe

Ei puudunud ühtegi tundi  III trimestri:
1A klass Trevor Lilles, Merily Sepp, Sandra Kalvet
1B klass Henry Heinmets, Delisa Valving
3A klass Kreete Liset Sokolov
4. klass Karl Johann Ehasalu, Robin Randoja
5. klass Janne Saar, Trinity-Ly Tomel, Marion Ismael
9. klass Sirelin Iiris Sammalpärg

Ei puudunud ühtegi tundi  õppeaastal:

1A klass Trevor Lilles, Merily Sepp, Sandra Kalvet



Noorpäästjate ohutusretk 26. mai 2017

III koht võistkond:
Karin Kivilo 
Õnne- Elisabeth Maripu 
Elli-Maria Kütt 
Õnnela Carolin Maripu 
Risto Ridal 
Karl-Johannes Annus 
Juhendaja Tiina Pihlak

 Lääne-Virumaa koolide 4-võistlus  
Poisid 2005 
Janar Ojasalu 2460p I koht 
Kaspar Keskra 1806 IV koht

Võistkondlik I koht 
Janar Ojasalu 
Kaspar Keskra 
Reio Jervson 
Robin Randoja 
Veiko Semjonov

Tüdrukud 2003 
Ly Riks 2282p VI koht

Võistkondlik III koht 
Ly Riks 
Helen Semjonov 
Elis Heinmaa

 Vallimäe karikajooks, Lääne-Virumaa C- ja D vanuseklassi meistrivõistlused 
2007 poisid 500m 
Veiko Semjonov III koht

2005 poisid 500m 
Janar Ojasalu V koht

Tüdrukud 2003 500m 
Ly Riks I koht

 Lääne-Virumaa noorte 2017.a. kergejõustiku meistrivõistlused
PC kõrgushüpe, kuulitõuge, kettaheide 

Janar Ojasalu 1.44 II koht, 8.35 II koht, 25.35 III koht 
Kaspar Keskra kuulitõuge 7.93 III koht

 TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa III etapp 
Poisid nooremad
Janar Ojasalu teivashüpe 2.55 I koht (kooli rekord), kaugushüpe 4.94 I koht 
Reio Jervson teivashüpe 1.75 IV koht

Poisid vanemad
Jako Pullat kuulitõuge 16.61 II koht

Tüdrukud vanemad 
Ly Riks kõrgushüpe 1.25 V koht 
Kadri-Ann Rae kuulitõuge 7.75 IV koht

TV 10 olümpiastarti vabariiklik III etapp 
Poisid  vanemad 
Jako Pullat kuulitõuge 10.77 V koht

Poisid nooremad 
Janar Ojasalu kaugushüpe 4.73 VI koht

 TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa IV etapp 
Tüdrukud vanemad 600m 
Ly Riks 1.59,03 I koht

Tüdrukud vanemad pallivise 
Kadri-Ann Rae 45.50 III koht 

Tüdrukud nooremad pallivise 
Janette Pall  36.50m III koht

Tüdrukud nooremad 600m 
Liia Laats 2.24 V koht

Poisid vanemad pallivise 
Madis Mägisoo 61.50 III koht

Poisid vanemad kettaheide 
Jako Pullat 30.57 IV koht

 Lääne-Virumaa E ja D vanuseklassi talvised mitmevõistluse võistlused 
Tüdrukud 2009 
Heleri Lillepuu 954p II koht

Poisid 2007 
Veiko Semjonov 1353p I koht

Poisid 2006 
Reio Jervson 2516p I koht


Treener/ juhendaja Meelis Kari


Inimeseõpetuse vabariiklik olümpiaad Tervise Arengu Instituudis

6. klassi arvestuses 
Karin Kivilo               16. koht

juhendaja Tiina Pihlak

1.-2. klassi maakonna loodusloopäev 12. mai 2017 
I koht võistkond: 
Liisbet Laigu  1B klass 
Adele Saamot  1B klass 
Sandra Karro   2. klass 
Anneken-Laureen  Trofimov 2. klass 

Juhendajad Ene Palo, Merle Varek

Lääne-Virumaa maakonna keemiateadmiste võistlus 04.05.2017 
8A klass   5. koht          Katariina Siilak, Tairi Alanurme, Erik Tooming 
8B klass   10. koht        Sten Vaher, Daimar Seljamäe, Deniel Suprunov 
Juhendaja Tiina Rannar

Lääne-Virumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaad
3A klass   Marleen Laigu ja Kristian Anton  6. koht
Täname osalemise eest 
3B klass   Kaarel-Gustav Mets ja Heiko Einberg 
Juhendaja Merle Varek


Haljala Gümnaasiumi osalejad 2017.a Känguru matemaatikavõistlusel
Iga nime ees on koht oma vanuseklassi osalejate seas Eestis.

1.-2.klass 5737 osalejat
486 Sandra Karro                                        
1621 Liisbet Laigu 
2178 Markus Brandon Visnapuu                 
2280 Aleksandra Torpan 
2594 Martten Toomejõe                    
2887 Henri Randoja 
4116 Käroli Vaher                                       
5082 Henry Samolberg 
5709 Teele Valdlo  
                                
3.-4.klass 5737 osalejat 
262 Minna Marie Kask                                
672 Marleen Laigu 
3844 Heiko Einberg                                    
4162 Karl Johann Ehasalu 

5.-6.klass 4653 osalejat 
673 Arnis Avar Sammalpärg                       
1115 Kert Roov 
1471 Karin Kivilo                                        
2149 Liia Laats 
2661 Cristel-Valeria Maasik                        
3476 Kusta Ismael 
4012 Madias-Reno Laur                    

 7.-8.klass 3274 osalejat 
661 Katariina Siilak                                     
1072 Deniel Suprunov 
1624 Sten Vaher                                          
1838 Erik Tooming 
2653 Daimar Seljamäe                                 
2696 Prandon-Jens Tomel 
3056 Anni Lisette Hallimäe 

9.-10.klass  2265 osalejat 
1806 Kulla Salumäe 

Juhendajad/õpetajad: Merli Lember, Merle Varek, Ene Palo, Meliita Proosa, Evelin Teiva,

Merike Tiilen, Maret Kivisaar, 


G4S Noorteliiga Mini-klassi EMV  
BC Tarvas/Rakvere SK võistkonnas

III koht

Riiko Altmäe                3A klass
Rasmus Randon Lille   4. klass 
Teiren Tõld                  5. klass

 Lääne-Virumaa kirjanduse uurimistööd 2017

12. klass
Maiken Abel              I koht 
 "E. Uusi "Minu Prantsusmaa" ja U. Väljaotsa "Minu Pariis" võrdlus"
Juhendaja Külli Heinla

Nuti-Mati matemaatika Põhja-Eesti meistrivõistlused Kohtla-Järvel 12.04.201 

* sulgudes on koht vabariiklikus edetabelis.

1.klasside arvestuses:

1B klass
I koht Liisbet Laigu (5) 
II koht Käroli Vaher (17) 
4. koht            Henry Samolberg (24) 
5. koht            Mattias Liivamäe (27) 
6. koht            Adele Saamot (29) 
Juhendaja Merle Varek

1A klass 
8. koht            Martten Toomejõe (44) 
Juhendaja Merli Lember

 2.-3. klasside arvestuses: 
3B klass 
II koht Georg Nõlvak (25) 
7. koht            Eneli Lütt 
8. koht            Kätriin Kalvet 
Juhendaja Evelin Teiva

19.aprillil on Nuti-Mati matemaatika Eesti Meistri- ja Karikavõistluste finaali oodatud võistlema Liisbet Laigu 1B klass. Võistlus toimub Gustav Adolfi Gümnaasiumis.



Männiku Õhk XV laskevõistlus Tallinnas 7.aprill 2017

õhupüss toelt poisid
Marko Saar   6. klass   6. koht 
Jarmo Kalde  5. klass    13. koht

õhupüss toelt tüdrukud 
Heily Ehamaa  6. klass  I koht 
Isabel Tamberg  6. klass   II koht 
Stefi Pärnoja 6. klass   4. koht 
Maris Mogilnõi  6. klass   5. koht

 Juhendaja Olev Lipp


Lääne-Virumaa emakeeleolümpiaad 5.aprill 2017

Täname osalemise eest

5. klass
Cristel-Valeria Maasik
Kert Roov
Juhendaja Külli Heinla

Maakondlikul 3.-4. klasside kirjandusmängul esines edukat võistkond

Minna Marie Kask
Kärt Liiva
Marleen Laigu
juhendajad: Maiga Parksepp, Külli Heinla



Maakondlik mälumäng 15.03.2017
4.-8. koht gümnaasiumi võistkond

12. klass
Raul Altmäe
Rait Altmäe
Lauri Mets
Sven Rannar


Maakondlik matemaatikaolümpiaad

 

4. klass

Minna Marie Kask                             4. koht

Mihkel Ulst                                        8. koht

Liisi Mülla                                         14. koht

Juhendaja Merli Lember

 

5. klass

Andro Martinson                               14. koht

Juhendaja Merike Tiilen

 

6. klass

Noel Lünekund                                  8. koht
Juhendaja Merike Tiilen


Lääne-Virumaa 1.-3. klasside rahvastepall

I koht tüdrukute võistkond

Jaanika Esto

Anneken Laureen Trofiimov

Keitlin Johanson

Marleen Laigu

Kirke Marleen Kool

Sandra Karro

Janessa Valving


Juhendaja/treener Kersti Naarits


II koht            poiste võistkond

Riiko Altmäe

Robert Pullat

Karl-Andri Lillepuu

Sten Marten Villenthal

Kristjan Anton

Veiko Semjonov

Georg Nõlvak


Juhendaja/treener Meelis Kari


Kergejõustik

Eesti talvised U14 meistrivõistlused

Janar Ojasalu

kõrgus 1.45 III koht

kaugushüpe 4.72 IV koht


Lääne-Virumaa talvised U14 meistrivõistlused


Janar Ojasalu

    60m 8,73 I koht

    kõrgushüpe 1.40 I koht

    kaugushüpe 4.87 I koht

    kuulitõuge 7.78 I koht


TV 10 OS Lääne Virumaa II etapp

Janar Ojasalu

    60mtj 10,01 II koht

    kõrgushüpe I koht


TV 10 OS vabariiklik II etapp

Janar Ojasalu

    60mtj 10,05 6. koht

    kõrgushüpe 1.40 5. koht


Lääne-Virumaa talvised mitmevõistluse meistrivõistlused

Janar Ojasalu Poisid C vanuserühm 7 võistlus I koht



Lääne-Virumaa talvised D klassi meistrivõistlused

2006 poisid

Reijo Jervson

    60mtj 10,5 I koht

    kõrgushüpe 1.20 III koht

    kaugushüpe 3.85 4. koht

    kuulitõuge 7.95 III koht


Georg Nõlvak

    kuulitõuge 7.95 II koht

    kõrgushüpe 1.15 4. koht

    60mtj 11,2 5. koht


Lääne-Virumaa talvised mitmevõistluse meistrivõistlused

Reijo Jervson Poisid C vanuserühm 7 võistlus III koht


2007 poisid

Veiko Semjonov

    60m 10,0 II koht

    kaugushüpe 3.44 I koht

    kõrgushüpe 1.00 5. koht

    60mtj 12,2 III koht


Lääne-Virumaa laste kergejõustiku jõuluvõistlus

Veiko Semjonov

    60m 9,9 III koht

    60mtj 11,0 II koht

    kaugushüpe 3,45 II koht


Jako Pullat

    kuulitõuge 11.64 III koht


 Juhendaja/treener Meelis Kari



Üleriigilise kunstiolümpiaadi 2016/17 Lääne-Virumaa piirkonnavoor

Jan-Erik Tamm 8B klass 13. koht


Juhendaja Helena Lahi


1.-3. klass piirkondlik Dumle rahvastepallivõistlus Jõhvis


II koht tüdrukute võistkond
Jaanika Esto
Anneken Laureen Trofimov
Laura Stüf
Janessa Valving
Kätriin Kalvet
Geete Maria Kalatś
Keitlin Johanson
Marleen Laigu
Treener Kersti Naarits


7. koht poiste võistkond
Riiko Altmäe
Kristjan Anton
Georg Nõlvak
Veiko Semjonov
Karl-Andri Lillepuu
Sten Marten Villenthal
Mihkel Liiv
Robert Pullat
Treener Meelis Kari


Maakondlik inimeseõpetuse olümpiaad

5. klass

Teiren Tõld     12. koht

Marion Ismael 17. koht


6. klass

Karin Kivilo    I-II koht         * kutsutud vabariiklikusse lõppvooru 26.04.2017 Tallinnas

Õnnela Carolin Maripu          7. koht


7. klass

Õnne-Elisabeth Maripu          II-IV koht

Kaja Kadari                11. koht


8. klass

Tairi Alanurme           5. koht

Daimar Seljamäe        29. koht


juhendaja Tiina Pihlak



Eesti Meestelaulu Seltsi poiss-solistide maakondlik lauluvõistlus Rakveres

 

Poiss-solistid 10.-11.a

Oliver Marten Lillevälja      2. klass           III koht

 

Noormeeste vanusegrupp

Sven Rannar                         12. klass         I koht

Täname osalemast

Poiss-solistid 8.-9.a.

Paul Samolberg                                  2. klass

Sten Marten Villenthal                      3B klass

 

Poiss-solistid 10.-11.a

Jarmo Kalde                           5. klass

 

Häälemurdeta noormeeste grupp

Valmer Jahi                            8A klass

Juhendaja Viivi Voorand




Lääne-Viru maakonna NUPUTA võistlus 16.02.2017

5. koht           

võistkond:
Andro Martinson (5. klass)

Teiren Tõld (5. klass)

Noel Lünekund (6. klass)

Risto Ridal (6. klass)


õpetaja Merike Tiilen



Lääne-Viru maakonna 1.-3. klasside rahvastepall 16.02.2017

 

II koht            poiste võistkond
Riiko Altmäe
Kristjan Anton
Karl Andri Lillepuu
Mardus Liiv
Georg Nõlvak
Robert Pullat
Veiko Semjonov
Sten Marten Villenthal

õpetaja Meelis Kari

 

I koht  tüdrukute võistkond

Jaanika Esto

Sandra Karro

Janessa Valving

Keitlin Johanson

Anneken Laureen Trofimov

Laura Stüf

Marleen Laigu

Kirke Marleen Kool

õpetaja  Kersti Naarits


Maakondlik mälumäng 15.02.2017

Gümnaasiumid

I koht  12. klassi võistkond

Sven Rannar

Raul Altmäe

Rait Altmäe

Lauri Mets


Heiko Einberg´i 3B klass

töö valiti Euroopa Liidu teemalisse nuputamisraamatusse

"Meie põnev Euroopa"


Juhendaja Evelin Teiva


Eesti koolinoorte 64. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 21.01.2017


Täname osalemast

Deniel Suprunov 8B klass  13. koht

Sten Vaher 8B klass  15. koht


Juhendaja Tiina Rannar


Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlused laskmises

09.02.2017 Haapsalus

 

I võistkond II koht

Ly Riks 7. klass

Gardo-Ranno Rosenberg 7. klass

Isabel Tamberg 6. klass

Stefi Pärnoja 6. klass

 

II võistkond 8. koht

Õnnela-Carolin Maripu 6. klass

Maris Mogilnõi 6. klass

Marko Saar 6. klass

Heily Ehamaa 6. klass

 

Individuaalselt

Heily Ehamaa II koht

Gardo-Ranno Rosenberg III koht

 

Treener Olev Lipp




Eesti 2016/17. õa. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor


12. klass
Rait Altmäe   III koht         

Juhendaja Merike Tiilen


Täname osalemast

8. klass
Katariina Siilak  17. koht         

Juhendaja Maret Kivisaar


9. klass                      

Paul-Erik Pärtli  26. koht

Juhendaja Maret Kivisaar


Eesti 2016/17. õa. bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Täname osalemast


6. klass

Risto Ridal           6. koht 

Juhendaja Õnnela Lembke


8. klass

Jan-Erik Tamm  20. koht

Juhendaja Martin Pent



Eesti 2016/17. õa. emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Täname osalemast

7. klass

Säde-Liis Orujõe 22.-23. koht   

 

12. klass

Maiken Abel 11. koht         

Juhendaja Külli Heinla


2016/2017 piirkondlik geograafiaolümpiaad
Täname osalemast
Jan-Erik Tamm  8B klass

Juhendaja Maretin Pent



2016 Õpilasleiutajate riiklik konkurss

Edukalt osales oma leiutisega "Autode tuvastamise andur jalgrattale"
Alar Kasela    3A klass

Juhendaja Helena Lahi



3D jõuluehete disainikonkurss

Eesti Tööõpetajate Selts ja Eesti Informaatikaõpetajate Selts kuulutasid välja omaloomingukonkursi 3D printeriga, freesitud cnc freespingiga või tikitud tikkimismasinaga JÕULUEHETE tegemiseks. 
Konkursil osalesid: 
Õnnela Carolin Maripu          6. klass 
Õnne-Elisabeth Maripu         
7. klass 
Juhendaja Maris Maripu

Haljala Gümnaasiumi valiti konkursil auhinna saajateks. 3DC.io poolt on kingituseks 3D teemaline töötuba.



Maakondlik võistujoonistamine 11.11.2016 Vinnis

7.-9. vanusegrupis osales 
Jan Erik Tamm    8B klass

Juhendaja Helena Lahi



Tallinna Ülikooli keelealaste õpilasuurimuste konkurss

Joanna Ramot 12. klass          I-II koht

Juhendaja Külli Heinla



TV 10 olümpiastarti I etapp 10.12.2016 Tartus


Janar Ojasalu          4. klass          6. koht 60m jooksus

Kaspar Keskra         5. klass          16. koht kuulitõukes


Täname osalemise eest:
Miia Vask                        5. klass

Crtistel-Valeria Maasik    5. klass

Madis Mägisoo                7. klass

Ly Riks                            7. klass

Treener Meelis Kari



XIII Võsu- Haljala sõpruskohtumine matemaatikas

7. detsember 2016 Võsul


4. klass

Minna Marie Kask I koht

Liisi Mülla II koht


6. klass

Noel Lünekund I koht

Õnnela Carolin Maripu II koht


7. klass

Ingrette Pärnamägi I koht


8. klass

Erik Tooming I koht

Sten Vaher III koht


9. klass

Paul-Erik Pärtli II koht


Täname osalejaid

Karin Kivilo 6. klass

Õnne-Elisabeth Maripu 7. klass

Kati Nõlvak 8A klass

Deniel Suprunov 8B klass

Kulla Salumäe 9. klass


Juhendajad: Merike Tiilen, Maret Kivisaar, Tiina Rannar, Merli Lember




Head ja väga head õpitulemused  I trimestril

1.a klass

VÄGA TUBLID

Heleri Lillepuu

Trevon Lilles

Annaliisa Palm

Rasmus Tõnurist

Martten Toomejõe

Teele Valdlo

 

TUBLID

Kristel Heinloo

Sandra Kalvet

Rasmus Mägisoo

Rauno Pentinen

Marcus Rannu

Merily Sepp

Steven Tarkusep

 

1.b klass

VÄGA TUBLID

Liise-Lotte Ehasalu

Liisbet Laigu

Mattias Liivamäe

Dareil Lukašenko

Adele Saamot

Henry Samolberg

Georg Tamm

Käroli Vaher

 

TUBLID

Henry Heinmets

Sego-Kaspar Klaus

Carmen Sinisoo

Delisa Valving

 

2 klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Oliver Marten Lillevälja

Anneken Laureen Trofimov

Markus Brandon Visnapuu

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Airis Aavoja

Uku Bankiir

Jaanika Esto

Evely Kaldma

Sandra Karro

Lisette Pall

Henri Randoja

Paul Samolberg

Aleksandra Torpan

Janessa Valving

Anett Veiert

Sass-Robin Voogla

 

3.a klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Riiko Altmäe

Kristian Anton

Marleen Laigu

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Tristan Jahi

Andreas Kuusküll

Karl-Andri Lillepuu

Nele Limberg

Kadri Morozov

Kreete Liset Sokolov

Jakob Toming

 

3.b klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Heiko Einberg

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Hugo Hiiemäe

Sofia Jefimova

Kätriin Kalvet

Kirke Marleen Kool

Stefi Laht

Mihkel Liiv

Georg Nõlvak

Annes Ossi

Veiko Semjonov

Laura Stüf

Sten Marten Villenthal

Kaarel-Gustav Mets

 

4. klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Minna Marie Kask

Liisi Mülla

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Karl Johann Ehasalu

Maarja-Liis Liiv

Kärt Liiva

Rasmus Randon Lille

Maria Must

Robin Randoja

Mihkel Ulst

 

5. klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Jarmo Kalde

Kirke Laanvee

Liia Laats

Kristjan Lindlo

Cristel-Valeria Maasik

Andro Martinson

Robin-Simmo Pajuväli

Jane Perve

Ketlin Reinmaa

Teiran Tõld

Trinity-Ly Tomel

Miia Vask

 

6. klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Elis Heinmaa

Kusta Ismael

Noel Lünekund

Maris Mogilnõi

Markus Punane

Stefi Pärnoja

Risto Ridal

Markus Roost

Heleri Tamberg

Isabel Tamberg

 

7. klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Säde-Liis Orujõe

Ingrette Pärnamägi

 

8.a klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Katariina Siilak

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Kati Nõlvak

 

8.b klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Kertu Greenberg

Daimar Seljamäe

Deniel Supronov

Sten Vaher

 

9. klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Sirelin Iiris Sammalpärg

Arabella Strazdin

 

Ei puudunud I trimestri jooksul ühtegi tundi:

1.a klass

Sandra Kalvet

Trevor Lilles

Teele Valdlo

Annaliisa Palm

Merily Sepp

 

1.b klass

Liise-Lotte Ehasalu

Henry Heinmets

Georg Tamm

 

2. klass

Risto Raja

Evely Kaldma

Ardo Sepp

Lisette Pall

Jaanika Esto

 

3.a klass

Alar Kasela

Karl-Andri Lillepuu

Arles Lõbu

 

4. klass

Robin Randoja

 

5. klass

Marion Ismael

Kirke Laanvee

Kristel Karing

Joonas Mägi

Janne Saar

 

6. klass

Madias-Reno Laur

Liis Laidre

 

8.a klass

Prandon-Jens Tomel

 

9. klass

Oliver Reinol




Sportlandi 3x3 korvpallisari 4.-5. klassi poisid Lääne-Virumaal

23. november 2016 Rakveres


II koht

Andro Martinson 5. klass

Teiren Tõld 5. klass

Rasmus Randon Lille 4. klass


Täname osalemise eest

Joel Reinol 4. klass

Reio Jervson 4. klass

Henar Viirok 5. klass


Treener Rasmus Martinson




Lääne-Virumaa 4.-5. klasside rahvastepalli võistlus

Haljala tüdrukute võistkond III koht

Miia Vask

Emma Jõe

Liia Laats

Kirke Laanvee

Minna Marie Kask

Liisi Mülla

Jaanika Esto

Janette Pall


Haljala poiste võistkond II koht

Reio Jervson
Kaspar Keskra
Rasmus Randon Lille
Janar Ojasalu
Robin Randoja
Markus Lahtvee
Andro Martinson
Teiren Tõld


Eesti Koolispordi Liidu 4. - 5. klasside Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus ( Narva)

Haljala poiste võistkond 8. koht

Reio Jervson

Karl Robert Eevald

Joel Reinol

Janar Ojasalu

Robin Randoja

Markus Lahtvee

Andro Martinson

Uku Urb




MTÜ Aasta Loom ja Loodusmuuseumi luulevõistlus aasta loomast. 

Osalesid 4.-5. klassi õpilased. Kiidame kõiki osalejaid.

Auhinnaluuletus Kert Roov 5. klass- preemiaks matk Soomaale mägralinnakutesse.
Juhendaja Külli Heinla


2016. aasta Eesti Koolispordi Liidu teatejooksuvõistlus

Pendelteatejooks

Haljala G  6. koht

Murdmaateatejooks

Haljala G  5. koht

Võistkonnas osalesid

  1. Karolina Karp

  2. Miia Vask

  3. Emma Jõe

  4. Trinity-Ly Tomel

  5. Cristel Valeria Maasik

  6. Rasmus Randon Lille

  7. Janar Ojasalu

  8. Kaspar Keskra

  9. Teiren Tõld

  10. Robin-Simmo Pajuväli

Eesti juunioride, A- ja B klassi meistrivõistlused

PB Kuulitõuge

Hugo-Martin Toming   13.57  4. koht

 

Eesti C klassi meistrivõistlused

PC Kuulitõuge

Jako Pullat  11.87  II koht

 

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustikuvõistlused

1.-3.klass

Poisid pallivise

Mihkel Liiv 35m  5. koht

4.-5.klass

Poisid 60m, kaugushüpe

Janar Ojasalu  8,63  I koht  4.37  I koht

Poisid pallivise

Kaspar Keskra  45m  5. k

 

Noorte mängud Espos (Soome)

Poisid B kuulitõuge

Hugo Martin Toming   III koht

Poisid C kõrgushüpe, kaugushüpe

Janar Ojasalu   III koht, 5. koht

 

Lowicz-Poola kergejõustikuvõistlused

Poisid 2005 kõrgushüpe

Janar Ojasalu  II koht

 

Juhendaja/treener Meelis Kari




Väikeste kodu-uurijate konkursi „Minu kodumaja“

Tänukiri 6. klassi kollektiivse töö eest.
Juhendaja Reet Markin

 

Kiidukiri ja auhind

Gardo-Ranno Rosenberg 7. klass

Juhendaja Külli Heinla