Teated  >  Kiidame

2014/2015 õa tublid õpilased
 



III trimester tublid õpilased
 



Eesti noorte võrkpalli miniliiga festival Paides

  • Elli-Maria Kütt 4. klass
  • Isabel Tamberg 4. klass
  • Stefi Pärnoja 4. klass
  • Heleri Tamberg 4. klass
  • Elis Hiiemäe 4. klass
Treener Aiki Lai



Rohelise Maakonna õpilasviktoriini üldvõitja

8. klassi võistkond:
  • Alice Lindlo 
  • Raido Maasik
  • Martin Põdra 
Juhendaja Viive Kiis



TÜ Teaduskool, Eesti Matemaatikaselts
Rahvusvaheline matemaatikavõistlusmäng KÄNGURU


Väga head tulemused:
  • Marleen Laigu 1A klass, juhendaja Meliita Proosa
  • Arnis Avar Sammalpärg 4. klass, juhendaja Tiia Saar

Tublid osalejad:

1B klass
  • Sten Marten Villenthal, juhendaja Evelin Teiva
2. klass
  • Liisi Mülla
  • Minna Marie Kask
  • Rasmus Randon Lille, juhendaja Merle Varek
3A klass
  • Liia Laats 
  • Henry Antonis 
  • Jane Perve, juhendaja Ene Palo
3B klass
  • Matthias Laurand 
  • Teiren Tõld,  juhendaja Malle Veiert



Noorpäästjate ohutusretk 2015 Narvas 12.05.2015

II koht 8. klassi võistkond
  • Maigrit Arnek
  • Anett Bergström
  • Alice Lindlo
  • Raido Maasik
  • Martin Põdra
  • Elise Saar
  • Silja Tõevälja
Juhendaja õp. Tiina Pihlak



Eesti Meistrivõistlused korvpallis U18

7. koht võistkond
  • Lauri Mets
  • Tauri Meremaa
  • Kert Sokolov
  • Christopher Kreek
  • Olger Vespere
  • Rasmus Martinson
  • Marten Must
  • Ingmar Toomejõe
Juhendaja Raivo Tribuntsov



Korvpallivõistlus MAHEDA CUP 2015 8.-10.mai

I koht A-poisid
  • Lauri Mets
  • Christopher Kreek
  • Tauri Meremaa
  • Kert Sokolov
5.koht P 1999/2000
  • Maretn Must
  • Ingmar Toomejõe
  • Rasmus Martinson
  • Olger Vespere
II koht P 2005/2006
  • Joel Reinol
  • Teiren Tõld
  • Henar Viirok
  • Andro Martinson
  • Matthias Laurand
  • Reio Jervson
9.koht 2001/2002
  • Targo Rätsep
  • Erik Toming
  • Hugo-Martin Toming 
  • Andry Sten Tüvi
  • Germo Saun
  • Daimar Seljamäe
  • Oliver Reinol
  • Karel Kristjan Aren

Lääne-Viru meistrivõistlused

III koht
  • Marten Must
  • Hugo-Martin Toming
  • Ingmar Toomejõe
  • Randel Rainer Lille
  • Oliver Reinol
  • Tanner Tõld
  • Sander Kurvits
  • Targo Rätsep 

Võistkondade treener Raivo Tribuntsov



XX Haljala laste lauluvõistlus 9. mail 2015

Algklasside arvestuses   
Kõrgeim koht 
  • tütarlaste arvestuses Miia Vask 3B klass
  • poiste arvestuses Mihkel Liiv 1B klass
Ergutuspreemia 
  • Nele Limberg 1A klass
  • Heiko Einberg 1B klass

Põhikooli arvestuses 
  • parim tütarlaps Katariina Siilak 6A klass
  • parim noormees Andry-Sten Tüvi 6A klass 
Ergutuspreemiad
  • Arnis Avar Sammalpärg 4. klass
  • Regina Prihodko 6B klass
  • Kertu Greenberg 6B klass
  • Jan-Erik Tamm 6B klass

Kõige vanemate laululaste esikoht Sven Rannar

Juhendajad: õp. Viivi Voorand, Mari Kaasik



Keemiateadmiste võistlus 7. mail 2015 Rakvere Gümnaasiumis

III koht  8. klassi võistkond
  • Raido Maasik
  • Martin Põdra
  • Maiken Vainumäe
Juhendaja õp. Tiina Rannar



Tehnoloogiaõpetuse "Sepapoisid" võistlus Lääne-Virumaal 5. mai 2015

I koht
  • Bert Saun, 6A klass
  • Erik Tooming, 6A klass
Juhendaja õpetaja Jüri Simkin



Lauluvõistlus „Lahemaa Laululind“ 3. mai 2015 
 
II vanuserühm
  • Miia Vask I koht 3B klass

veel osalesid

  • Kirke Laanvee 3A klass
  • Lauri Margat 3A klass
  • Heleri Tamberg 4. klass
III vanuserühm
  • Katariina Siilak III koht 6A klass
IV vanuserühm
  • Arabella Strazdin III koht 7. klass
  • Sven Rannar II koht 10. klass
veel osalesid
  • Kertu Greenberg 6B klass
  • Regina Prihodko 6B klass
juhendaja õp. Viivi Voorand


 
Lääne-Viru maakonna 1.-2. klassi õpilaste loodusloopäev Sõmerul 29.04.2015
 
II koht võistkond
 
  • Heiko Einberg 1B klass 
  • Kristian Anton 1A klass 
  • Maarja-Liis Liiv 2. klass 
  • Minna Marie Kask 2. klass
Juhendaja õp. Evelin Teiva
 
 

TÜ linnuviktoriin ja vaatlusretk
 
IV koht 8. klassi võistkond
 
  • Alice Lindlo 
  • Raido Maasik
  • Martin Põdra 
Juhendaja Viive Kiis
 
 

3. klassi õpioskuste olümpiaad
 
14. koht 3B klass
 
  • Miia Vask
  • Matthias Laurand
25. koht 3A klass
 
  • Janar Allese
  • Liia Laats
Juhendaja Maiga Parksepp
 

 
Eesti Kaljuronimise KS 2015 kiirronimine
  • I koht Merilyn Riks 8. klass 
  • II koht Ly Riks 5. klass 
 
Rohelise maakonna viktoriin
 
I koht 8. klassi võistkond 
  • Alice Lindlo 
  • Raido Maasik
  • Martin Põdra 
Juhendaja Viive Kiis
 

 
Maakondlik 6. klasside linnuviktoriin 20.04.2015 Kadrina Keskkoolis
 
III koht võistkond
 
  • Katariina Siilak 
  • Tairi Alanurme
8.-9. koht võistkond
 
  • Jan-Erik Tamm 
  • Kertu Greenberg 
Juhendaja Viive Kiis
 

 
Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavooru tulemused
 
5. klass (osalejaid 287 max punktid 156)
 
  • Õnne-Elisabeth Maripu 32. koht 137 p. 
  • Oliver-Hannes Kurs 106. koht 122 p. 
6. klass (osalejaid 304 max punktid 82)
 
  • Jan-Erik Tamm 74. koht 72 p.
  • Rahel Raudsepp 85. koht 71 p.
Õpetaja Tiina Pihlak
 

 
Lääne-Virumaa emakeele olümpiaad
 
5. klass
 
  • Marjanne Lääne 31. koht
  • Säde-Liis Orujõe 33. koht
Õpetaja Külli Heinla
 
 
6. klass
 
  • Katariina Siilak 7.-9. koht
  • Jan-Erik Tamm 37. koht
Õpetaja Maarja Okk
 

 
Eesti Meestelaulu Seltsi poiss-solistide võistulaulmine 15.03.2015 Tallinnas
 
I koht V vanuserühmas:
 
  • Sven Rannar 10. klass
IV vanuserühmas esines hästi:
 
  • Jan Erik Tamm 6B klass
II vanuserühmas esines hästi:
 
  • Lauri Margat 3A klass
Eesti Meestelaulu Seltsi poiss-solistide finaal 11.04.2015 Tartus
 
I koht V vanuserühmas (kuni 16.a häälemurde läbinud noormehed):
 
  • Sven Rannar 10. klass
Juhendaja Viivi Voorand
 
 

 
Lääne-Virumaa meistrivõistlused 10.-12. klassi tüdrukute võrkpall 06.04.2015
 
IV koht
Võiskonnas mängisid:
 
  • Liine Toming
  • Gea Pajuste 
  • Cathy Stüf 
  • Lisette Erin 
  • Triin Jõemets 
  • Ailet Kalde
Treener Aiki Lai
 

 
Rahvaluuleolümpiaadi maakonnavoor 2014/2015
 
  • Alice Lindlo 8. kl. I koht (7.-8. kl. vanuserühm)
  • Berit Delia Lille 12. klass 5. koht (11.-12. kl. vanuserühm)
Juhendaja õp. Külli Heinla
 

 
Noorte kergejõustikusarja TV 10 olümpiastarti III etapp Võrus
 
  • Hugo-Martin Toming 6A kl. 6. koht, PV gr kuulitõuge 11.37 
  • Oliver Hannes Kurs 5. klass 9. koht, teivashüppes uus isiklik ja kooli rekord 2.11 PN gr 
Võistlustel osalesid:
 
  • Germo Saun 6A kl.
  • Karl-Kristjan Eluri 5. kl.
  • Kati Nõlvak. 6A kl.
Juhendaja õp./treener Meelis Kari
 

 
Üleriigiline rahvaluule olümpiaad
 
  • Berit Delia Lille 12. klass I koht
  • Alice Lindlo 8. klass I koht (uurimistöö)
Juhendaja õp. Külli Heinla
 

 
Inglise keele olümpiaadi maakondlik voor
 
7. klass
 
  • Simo Atso II koht
  • Sirelin Iiris Sammalpärg 27. koht
  • Birgit Gertrud Rosenberg 28. koht
Juhendaja õp. Ene Martma
 
 
8. klass
 
  • Rainer Ambos II-IV koht
  • Raido Maasik 12. koht
9. klass
 
  • Marten Must 9. koht
  • Kim Laanvee 18.-19. koht
  • Sven Sever Piiskop 28.-29. koht 
Juhendaja õp. Silvi Saar
 

 
Eesti Meestelaulu Seltsi poiss-solistide võistulaulmise maakondlik voor
 
  • Lauri Margat II vanusegrupis III koht
  • Jan-Erik Tamm IV vanusegrupis III koht
  • Sven Rannar V vanusegrupis I koht
 

Kiidame panuse eest Haljala Gümnaasiumi ansamblilaulu edendamisse 
  • 12. klass Kelly Vask, Elis Emma Ranne
  • 10. klass Sven Rannar
  • 7. klass Arabella Strazdin
  • 6a klass Katariina Siilak. Tairi Alanurme, Germo Saun
  • 6b klass Kertu Greenberg, Regina Prihodko, Rahel Raudsepp
Juhendaja õp. Viivi Voorand
 

 
II trimester tublid õpilased
 
 

 
Kiidame tublisid sportlasi
 
 

 
Tehnoloogiaõpetuse olümpiaad Lääne-Virumaal 5.märtsil 2015
 
  • Martin Põdra 5. koht
Juhendaja õp. Jüri Simkin
 

 
Võrkpalli Miniliiga Lääne-Virumaa võistlused 4.-6. Klassidele
 
HG 1. võistkond – III koht
HG 2. võistkond – IV koht
 
 
Lääne-Virumaa koolide esivõistlused minivõrkpallis
(2001.a. sündinud ja nooremad)
 
HG 1. võistkond – V koht
HG 2. võistkond – VI koht
 
HG 1. võistkond:
 
  • Hanna Veiert
  • Kadri-Ann Rae
  • Anett Tamberg
  • Tairi Alanurme
  • Rahel Raudsepp
HG 2. Võistkond:
 
  • Stefi Pärnoja
  • Elli-Maria Kütt
  • Miia Vask
  • Anni-Lisette Hallimäe
  • Isabel Tamberg
  • Heleri Tamberg
Treener: Aiki Lai
 

 
Lääne-Virumaa piirkondlik kunstiõpetuse olümpiaad 28.02.2015
 
Põhikool:
 
  • parim loovtöö Hanna-Eliise Kask 7. klass
Gümnaasium:
 
  • parim loovtöö Kelly Vask 12. klass
Juhendaja õp. Helena Lahi
 

 
Eesti koolinoorte 62. füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor 28.02.2015
 
8. klass:
  • I koht Raido Maasik
  • 9.-11 koht Alice Lindloo 
Juhendaja õp. Liilia Sepp
 

 
Lääne-Virumaa 1.-3. klasside rahvastepalli võistlus 19.02.2015
 
III koht tüdrukute võistkond:
 
  • Miia Vask
  • Emma Jõe
  • Kirke Laanvee
  • Liisi Mülla
  • Minna Marie Kask
  • Marleen Laigu
  • Krete Pipenberg
  • Marion Ismael
  • Maarja Liis Liiv 
Juhendaja õp. Kersti Naarits
 

 
Üleriigiline Johann Valentin Mederi kvintettide konkurss
 
Võitis kvintett, kes said esmakordselt tund aega enne võistlust täies koosseisus kokku ja mille koosseisus olid 10. klassi õpilased:
 
  • Kert Krüsban bass kitarr ja eesti lõõtspill
  • Sven Rannar klaver ja akustiline kitarr
 

 
Etluskonkursi „Ellen Niiduga Midrimaal“ maakonnavoorus osales
 
1.-3.klass:
 
  • Lauri Margat 3A klass 
Juhendaja õp. Ene Palo
 

 
Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi laskmisvõistlustel õhupüssi harjutuses gümnaasiumite arvestuses
 
III koht I võistkond:
 
  • Elise Saar, Maigrit Arnek, Martin Põdra 8. klass
  • Kulla Salumäe 7. klass
V koht II võistkond:
 
  • Gardo-Ranno Rosenberg 5. klass 
  • Birgit-Gertrut Rosenberg 7. klass 
  • Kertu Greenberg, Milena Loknovskaja 6. klass
Individuaalne III koht:
 
  • Birgit-Gertrut Rosenberg 7. klass
Juhendaja Olev Lipp
 

 
Rohelise maakonna viktoriin II voor
 
I-II koht Haljala Gümnaasiumi võistkond (8. klass)
 
  • Alice Lindlo
  • Raido Maasik
  • Martin Põdra 
Juhendaja õp. Viive Kiis
 

 
Eesti 2014/15.õa matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
  • 8. koht (4. kl.) Arnis Avar Sammalpärg 4. klass 
Juhendaja õp. Tiia Saar
 
  • 13.-14. koht (5.kl.) Karl Kristjan Eluri 5. klass 
Juhendaja õp. Tiina Rannar
 
  • 14.-17. koht (6. kl.) Uku-Siim Neelokse 6. klass
  • 20.-21. koht (6.kl.) Sten Vaher 6. klass
  • 12.-14. koht (7. kl.) Paul-Erik Pärtli 7. klass 
Juhendaja õp. Maret Kivisaar
 
  • I-III koht (8. kl.) Raido Maasik 8. klass
Juhendaja õp. Tiina Rannar
 
 

Eesti 2014/15.õa emakeelelümpiaadi piirkonnavoor
 
  • II koht (8. kl.) Anett Bergstöm 8. klass
  • 26.-28. koht (8.kl.) Raido Maasik 8. klass
  • 5.-7. koht (10. kl.) Maiken Abel 10. klass
  • 14. koht (11.kl.) Triin Jõemets 11. klass
  • III koht (12.kl.) Kelly Vask 12. klass
  • 5. koht (12. kl.) Berit Delia Lille 12. klass 
Juhendaja õp. Külli Heinla
 

 
Eesti 2014/15.õa bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
 
  • IV koht (6.-7. kl.) Katariina Siilak 6A klass
  • 11. koht (6.-7. kl.) Sten Vaher 6B klass
  • 12. koht (6.-7. kl.) Jan-Erik Tamm 6B klass
  • 23. koht (6.-7. kl.) Kulla Salumäe 7. klass
  • IV koht (8.-9. kl.) Alice Lindlo 8. klass
  • 11. koht (8.-9. kl.) Raido Maasik 8. klass
Juhendaja õp. Ene Kukk
 
  • VI koht (gümnaasium) Anette Reiu 11. klass
  • VI koht (gümnaasium) Berit Delia Lille 12. klass
  • VI koht (gümnaasium) Aleks Strazdin 12. klass
Juhendaja õp. Marika Toom
 

 
Rohelise Maakonna viktoriini I voor
 
I koht. Võistkonda kuulusid:
  • Alice Lindlo 
  • Raido Maasik 
  • Martin Põdra
Juhendaja õp. Viive Kiis
 

 
Maakondlik joonistusvõistlus „Valgus ja Vari“
 
  • III koht (4.-5. kl.) Kadri-Ann Rae 5. klass
  • II koht (6.-7. kl.) Hanna-Eliise Kask 7. klass
Juhendaja õp. Helena Lahi
 
 

Eesti koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
 
  • I koht Rait Altmäe 10. klass
  • II koht Raul Altmäe 10. klass
  • I koht Raido Maasik 8. klass
  • 18.-19. koht Alice Lindlo 8. klass
Juhendaja õp. Tiina Rannar
 

 
Osalesid ProgeTiigri tehnoloogiakonkursil „Tuleviku õpperuum 2050!“
 
 
​Juhendajad: Evelin Teiva, Maris Maripu
​​Juhendajad: Tiina Pihlak, Maris Maripu
​Juhendajad: Mari Kaasik, Maris Maripu
​Juhendajad: Merle Kiviberg, Maris Maripu
​Juhendajad: Maris Maripu, Kaido Kukk
​Juhendaja: Kaido Kukk
 
Konkursi FINAALI pääsesid:
 
  • Elis Hiiemäe, Õnnela Carolin Pankin ja Alice Lindloo, Raido Maasik
 

 
Geograafia maakondlik olümpiaad
 
  • 6.-8.koht Raido Maasik 8.klass
Juhendaja õp. Ene Kukk
 
 

Inglise keele maakondlik olümpiaad
 
  • 4.koht Lauri Mets 10.klass
Juhendaja õp. Silvi Saar
 

 
I trimester tublid õpilased
 
 

 
XI Haljala-Võsu sõpruskohtumine matemaatikas 2.dets. 2014.a. Võsul
 
Auhinnalised kohad:
  • Arnis Avar Sammalpärg, 4.klass 1.koht
  • Karl-Kristjan Eluri, 5.klass 1.koht
  • Anni Lisette Hallimäe, 5.klass 3.koht
  • Katariina Siilak, 6.klass 3.koht
  • Uku-Siim Neelokse, 6.klass 1.koht
  • Paul-Erik Pärtli, 7.klass 3.koht
  • Raido Maasik, 8.klass 1.koht
  • Robin Lünekund, 9.klass 3.koht
Tublid olid ka teised osalejad:
  • Stefi Pärnoja, 4.klass
  • Kristjan Gvozdetski, 5.klass
  • Õnne-Elisabeth Pankin, 5.klass
  • Pavel Liber, 6.klass
  • Erik Tooming, 6.klass
  • Sten Vaher, 6.klass
  • Rasmus Põld, 6.klass
  • Sirelin Iiris Sammalpärg, 7.klass
  • Kulla Salumäe, 7.klass
  • Timo Kangur, 7.klass
  • Rainer Ambos, 8.klass
  • Merilyn Riks, 8.klass
  • Randel Rainer Lille, 9.klass
 

 
Joonistusvõistlus 2014: Liigu terviseks!
Äramärkimist leidnud pildid: kuni 10 aastased joonistajad: Minna Marie Kask (8 a), Haljala Gümnaasium (2. klass), juhendaja Tormis Lilleväli
 
 
"Loodus on spordiväljak"
 

 
Tubli esinemise eest Koidulauliku konkursil
  • Oliver Kurs, 5.klass
  • Anett Bergström, 8.klass
 

 
Eesti Meistrivõistlused laskmises
 
Noorte B-klass 15.-16.novembril Põlvas
  • Elise Saar, 8.klass - hõbemedal sportpüss
  • Martin Põdra, 8.klass - hõbemedal õhupüstol
 
Juhendaja Olev Lipp
 

 
Eesti Kaljuronimise karikavõistlused kiirronimises
 
Neidude arvestuses 3.koht 
  • Ly Riks 5.klass
 

 
Virumaa matemaatikavõistlus
 
Virumaa matemaatikavõistlusel 15.11.2014 Kiviõlis saavutas Haljala Gümnaasiumi võistkond 13. koha (osales 20 võistkonda)
 
  • Rainer Eluri 12. klass
  • Anette Reiu 11. klass
  • Kaarel Meiner 11. klass
  • Rait Altmäe 10. klass
 
Juhendaja Merike Tiilen
 

Spordivõistlused
Lääne-Virumaa EV jalgpallis 6.-9. klasside poisid
Haljala võistkond V koht
1. Trevor Keskküla
2. Pavel Liber
3. Ingmar Toomejõe
4. Sander Kurvits
5. Robin Lünekund
6. Randel Rainer Lille
7. Konstantin Kebrin
 
Lääne- Virumaa algklasside kergejõustikuvõistlused
1.-3. kl poisid kaugus
Kaspar Keskra 3.31 VI koht
1.-3. kl poisid 60m jooks
Markus Lahtvee 9,96 III koht
1.-3. kl poisid 400m jooks
Kristjan Lindlo 1.22,11 V koht
4.-5. kl tüdrukud 400m jooks
Ly Riks 1.17,97 IV koht
 
 
Eesti A- ja B- klassi meistrivõistlused
Rudolf Sten Tamberg – kuulitõuge 13.89 7. koht, kettaheide 37.64 11. koht
 
Lääne-Virumaa heitealade hooajalõppvõistlus
Poisid C-kl
Hugo-Martin Toming kuul 10.35 I koht, ketas 29.31 II koht (kooli rek)
Germo Saun oda 34.10 II koht (kooli rek), kuul 9.39 II koht, ketas 26.94 V koht
 
 
Adolf Noormetsa mälestusvõistlus (heitealademitmevõistlus)
Poisid C-kl
Germo Saun ketas 26.51, kuul 9.60, oda 32.67 kokku 1196p II koht
Hugo-Martin Toming ketas 27.39, kuul 10.97 (kooli rek), oda 17.62 kokku 1087p III koht
 
 
Lääne Virumaa esivõistlused 1.-3. klasside jalgpall
Haljala võistkond V koht
1. Kaspar Keskra
2. Henry Antonis
3. Janar Allase
4. Markus Lahtvee
5. Matthias Laurand
6. Kristjan Lindlo
7. Teiren Tõld
8. Andro Martinson
9. Rasmus Randon Lille
10. Robin Randoja
 
Lääne-Viru maakoolide esivõistlused jalgpallis 2000/2001, 2002 ja nooremad
Haljala võistkond 2002 ja nooremad III koht
1. Markus Ups
2. Madis Mägisoo
3. Daimar Seljamäe
4. Sten Vaher
5. Kaspar Keskra
6. Reno Kähr
7. Oliver-Hannes Kurs
 
Haljala võistkond 2000/2001 IV koht
1. Germo Saun
2. Bert Saun
3. Pavel Liber
4. Ingmar Toomejõe
5. Hugo-Marin Toming
6. Sven-Martin Masing
7. Janno Esto
 
Treener Meelis Kari
 

 
Soome lahe aasta viktoriin
 
Soome lahe aasta viktoriin "Üheskoos Soome lahe heaks" 6. koht Haljala Gümnaasiumi võistkond:
 
  • Sten Vaher
  • Kulla Salumäe
  • Katariina Siilak
  • Kertu Greenberg
Juhendaja Viive Kiis
 
 

Muusika e-viktoriin
 
1.oktoobril 2014 korraldasid Klassikaraadio ja Eesti Muusikanõukogu rahvusvahelise muusikapäeva puhul e-viktoriini, kus muusikasõbrad said oma teadmised proovile panna. Kokku osales viktoriinis 607 inimest, 57% täiskasvanute katogoorias, 36% õpilaste ja 7% muusikute kategoorias. Iga kategooria paremate seast loositi välja auhind.
 
Õpilaste kategoorias sai auhinna Haljala Gümnaasiumi 6A klass.
 
Õpetaja Mari Kaasik.
 

 
Kaitseliidu 2014.a meistrivõistlustel laskmises esindasid noorte arvestuses Viru malevat Haljala Gümnaasiumi noored laskurid:
  • Elise Saar, Rainer Eluri, Maigrit Arnek ja Martin Põdra.
Võistkondlikult saavutati II koht Alutaguse maleva noorte järel.
Individuaalselt saavutas I koha Elise Saar, täites ühtlasi I klassi laskuri normi. Ka kõik teised laskurid olid väga tublid.
 
Treener Olev Lipp
 

 
IX Rahvusvaheline 11.-13.a. kergejõustiku võistlused (Varssavis)
  • Ly Riks, 600m jooks 7.koht
  • Madis Mägisoo, pallivise 6.koht
  • Janno Esto, pallivise 5.koht (68,5 m kooli rekord)
 

Treener Meelis Kari