Head ja väga head õpitulemused  2015-16 õppeaastal


1.klass

VÄGA TUBLID

Airis Aavoja

Sandra Karro

Oliver Marten Lillevälja

Aleksandra Torpan

Anneken Laureen Trofimov

Janessa Valving

Markus Brandon Visnapuu


TUBLID

Jaanika Esto

Keitlin Johanson

Evely Kaldma

Henri Randoja

Paul Samolberg

Anett Veiert


2a klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Riiko Altmäe

Kristian Anton

Anna-Lotta Kütt

Marleen Laigu


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Tristan Jahi

Alar Kasela

Andreas Kuusküll

Karl-Andri Lillepuu

Nele Limberg

Carmen Martis

Kreete Liset Sokolov

Jakob Toming


2b klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Heiko Einberg

Kätriin Kalvet

Kirke Marleen Kool


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Hugo Hiiemäe

Stefi Laht

Mihkel Liiv

Eneli Lütt

Kaarel-Gustav Mets

Georg Nõlvak

Annes Ossi

Cristofer Palm

Carolin Pugovkin

Veiko Semjonov

Meribel Sepp

Laura Stüf

Sten Marten Villenthal


3 klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Karolina Karp

Minna Marie Kask

Rasmus Randon Lille

Liisi Mülla

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Karl Robert Eevald

Stella Kaldma

Mihkel Kalinkin

Bruno Patrick Koovits

Maarja-Liis Liiv

Kärt Liiva

Maria Must

Janar Ojasalu

Robin Randoja

Joel Reinol

Miko Semjonov

Mihkel Ulst

Uku Urb


4a klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Liia Laats


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Janar Allese

Marion Ismael

Emma Jõe

Jarmo Kalde

Kaspar Keskra

Kirke Laanvee

Jane Perve


4b klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Kristjan Lindlo

Andro Martinson

Miia Vask


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Kristel Aasumets

Robin-Simmo Pajuväli

Ketlin Reinmaa

Kert Roov

Emmeline Sepp

Trinity-Ly Sepp

Teiren Tõld


5 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Elis Heinmaa

Karin Kivilo

Noel Lünekund

Õnnela Carolin Maripu

Maris Mogilnõi

Stefi Pärnoja

Risto Ridal

Isabel Tamberg


6 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Anni-Lisette Hallimäe

Janar Kägo

Õnne-Elisabeth Maripu

Säde-Liis Orujõe

Ingrette Pärnamägi


7a klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Tairi Alanurme

Katariina Siilak


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Pavel Liber

Kati Nõlvak

Germo Saun

Erik Tooming


7b klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Sten Vaher


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Kertu Greenberg

Uku Siim Neelokse

Daimar Seljamäe

Jan Erik Tamm


8 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Carmen Pent

Arabella Strazdin


9 klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Maigrit Arnek


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Rainer Ambos

Anett Bergström

Karte Johanson

Marjethe Kongi

Alice Lindlo

Raido Maasik

Martin Põdra

Elise Saar

Maiken Vainumäe


11 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Maiken Abel

Rait Altmäe

Raul Altmäe


Ei puudunud 2015-16 õppeaasta jooksul ühtegi tundi:

1. klass

Aleksandra Torpan

Sass-Robin Voogla



Head ja väga head õpitulemused  III trimestril

 

1.klass

VÄGA TUBLID

Airis Aavoja

Oliver Marten Lillevälja

Anneken Laureen Trofimov

Markus Brandon Visnapuu

 

TUBLID

Evely Kaldma

Sandra Karro

Henri Randoja

Paul Samolberg

Aleksandra Torpan

Janessa Valving

Anett Veiert

 

2a klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Marleen Laigu

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Riiko Altmäe

Kristian Anton

Tristan Jahi

Alar Kasela

Andreas Kuusküll

Anna-Lotta Kütt

Karl-Andri Lillepuu

Nele Limberg

Kreete Liset Sokolov

Jakob Toming

 

2b klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Heiko Einberg

Kätriin Kalvet

Kirke Marleen Kool

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Hugo Hiiemäe

Stefi Laht

Mihkel Liiv

Eneli Lütt

Kaarel-Gustav Mets

Georg Nõlvak

Annes Ossi

Cristofer Palm

Veiko Semjonov

Meribel Sepp

Laura Stüf

Sten Marten Villenthal

 

3 klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Minna Marie Kask

Rasmus Randon Lille

Liisi Mülla

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Karl Robert Eevald

Stella Kaldma

Mihkel Kalinkin

Karolina Karp

Bruno Patrick Koovits

Maarja-Liis Liiv

Kärt Liiva

Maria Must

Janar Ojasalu

Joel Reinol

Miko Semjonov

Mihkel Ulst

Uku Urb

 

4a klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Janar Allese

Marion Ismael

Emma Jõe

Kaspar Keskra

Kirke Laanvee

Liia Laats

Jane Perve

 

4b klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Kristjan Lindlo

Andro Martinson

Miia Vask

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Kristel Aasumets

Robin-Simmo Pajuväli

Ketlin Reinmaa

Kert Roov

Trinity-Ly Tomel

Teiren Tõld

 

5 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Elis Heinmaa

Karin Kivilo

Noel Lünekund

Õnnela Carolin Maripu

Maris Mogilnõi

Stefi Pärnoja

Risto Ridal

Isabel Tamberg

 

6 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Õnne-Elisabeth Maripu

Säde-Liis Orujõe

Ingrette Pärnamägi

 

7a klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Tairi Alanurme

Katariina Siilak

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Pavel Liber

Kati Nõlvak

Germo Saun

 

7b klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Kertu Greenberg

Uku Siim Neelokse

Daimar Seljamäe

Jan Erik Tamm

Sten Vaher

 

8 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Carmen Pent

Arabella Strazdin

 

9 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Rainer Ambos

Maigrit Arnek

Anett Bergström

Karte Johanson

Alice Lindlo

Raido Maasik

Elise Saar

Maiken Vainumäe

 

Ei puudunud III trimestril ühtegi tundi:

1. klass

Jaanika Esto

Evely Kaldma

 

2.a klass

Kristian Anton

 

3. klass

Maria Must

Bruno Patrick Koovits

Janar Ojasalu

Uku Urb

 

4.a klass

Janar Allese

Jarmo Kalde

Liia Laats

Kailen Veidenbaum

 

4. b klass

Kert Roov

Emmeline Sepp

 

6. klass

Janar Kägo

 

7.a klass

Tairi Alanurme

Pavel Liber

 

7.b klass

Kertu Greenberg

Sten Semjonov

Sten Vaher


3D-printimise veebikursusel osalejad ja 3D-printimise digiõpiku koostamisse panustajad:
Stefi Pärnoja 5. klass
Õnnela Carolin Maripu 5. klass
Õnne-Elisabeth Maripu 6. klass


Juhendaja Maris Maripu


Kergejõustik


Vallimäe karikajooks, Lääne-Virumaa C- ja D vanuseklassi meistrivõistlused

2006 poisid 500m

Rasmus Rando Lille II koht

2005 poisid 500m

Janar Ojasalu I koht

Tüdrukud 2003 500m

Ly Riks V koht


Lääne-Virumaa 2016.a. kergejõustikuhooaja avavõistlus

PD kõrgushüpe, kaugushüpe

Janar Ojasalu 1.40 I koht, 4.68 I koht

PC kuulitõuge, kettaheide

Jako Pullat 11.06 II koht, 22.54 V koht

PB kuulitõuge, kettaheide

Hugo-Martin Toming 12.34 II koht, 37.52 IV koht


Lääne-Virumaa noorte 2016.a. kergejõustiku meistrivõistlused

PC 60m, kaugushüpe, kõrgushüpe

Janar Ojasalu 8,99 IV koht, 4.62 III koht, 1.38 III koht

PC odavise, kuulitõuge

Jako Pullat 33.05 II koht, 12.16 I koht Kooli rekord

MJ odavise, kuulitõuge, kettaheide

Rudolf Sten Tamberg 40.91 IV koht, 11.61 III koht, 35.89 IV koht

PB kuulitõuge, kettaheide

Hugo-Martin Toming 13.81 I koht Kooli rekord, 38.43 II koht


Rakvere Spordikooli kergejõustikavavõistlus

Tüdrukud 2006 40m

Karolina Karp 6,8 V koht

Poisid 2008 300m

Uku Bankiir 1.09 VI koht

Poisid 2006 kaugushüpe, pallivise, 300m

Rasmus Randor Lille 4.03 I koht, 36m Ikoht, 55,5 III koht


TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa IV etapp

Tüdrukud vanemad 300m

Ly Riks 2.04,9 I koht

Tüdrukud vanemad kettaheide

Kati Nõlvak 23.57 II koht

Poisid nooremad pallivise

Kaspar Keskra 44m V koht

Tüdrukud vanemad pallivise

Säde-Liis Orujõe 37.00 V koht

Poisid vanemad pallivise, 300m

Madis Mägisoo 55,5 VI koht, 3.37 V koht

Jako Pullat kettaheide 25.36 IV koht


Treener Meelis Kari



Eesti noorte meistrivõistlus 22. mai 2016


Elise Saar 9. klass


Võistkondlik kuldmedal Kaitseliidu võistkonnas

Võistkondlik hõbemedal Kaitseliidu võistkonnas

Individuaalne hõbemedal 3x20 Standard


Treener Olev Lipp


NORD TALLINN CUP 2016   13.05.2016

U-16 vanuserühma võitja Kadrina/Haljala võistkond:


Ingmar Toomejõe 9. klass

Oliver Reinol 8. klass

Hugo-Martin Toming 7A klass

Targo Rätsep 9. klass

Janno Esto 8. klass


Treener Raivo Tribuntsov


Haljala kihelkonna XXI laste lauluvõistlus 7. mail 2016

7-9 aastased

Nele Limberg 2A klass vanuserühma võitja

Eneli Lütt 2B klass eripreemia

Mihkel Liiv 2B klass eripreemia parim poiss solist

 

10-12 aastased

Miia Vask 4B klass vanuserühma võitja

Õnnela Carolin Maripu 5. klass eripreemia

 

13-16 aastased

Helena Katre Paavo 7B peaauhind, parim neidude solist, Grand Prix

Kertu Greenberg 7B klass eripreemia

Mardus Liiv 7B klass eripreemia parim

Valmer Jahi 7A klass parim noormees solist

 

Juhendajad: Viivi Voorand, Kelli Pärnaste



Maakondlik keemiateadmiste võistlus

9. klassi võistkond 5. koht

Raido Maasik

Martin Põdra

Maiken Vainumäe

 

Juhendaja: Tiina Rannar



Felix cup 2016 turniir Haljala-Kadrina meeskond 4 võitu

Tarvas-Jekatpils 79-70

Tarvas- Tartu palliklubi 83-52

Tarvas-Puiga APS 90-38

Tarvas-Nõo/Känguru 111-48


Võistkonnas mängisid:

Hugo-Martin Toming 7A klass

Janno Esto 8. klass

Oliver Reinol 8. klass

Targo Rätsep 9. klass

Ingmar Toomejõe 9. klass


 Juhendaja: treener Raivo Tribuntsov



KÄNGURU - maailma populaarseim matemaatikavõistlus (kuues vanuserühmas) 17.03.2016

 

Parimad:

Oliver Marten Lillevälja 1. klass


Marleen Laigu 2A klass *väga hea tulemus

Riiko Altmäe 2A klass


Minna Marie Kask 3. klass


Liia Laats 4A klass

Kert Roov 4B klass *väga hea tulemus


Risto Ridal 5. klass *väga hea tulemus

Arnis Avar Sammalpärg 5. klass *väga hea tulemus

Noel Lünekund 5. klass *väga hea tulemus

Karin Kivilo 5. klass *väga hea tulemus

Õnnela Carolin Maripu 5. klass *väga hea tulemus


Anni Lisette Hallimäe 6. klass *väga hea tulemus


Katariina Siilak 7A klass *väga hea tulemus

Erik Tooming 7A klass *hea tulemus

Uku-Siim Neelokse 7B klass * hea tulemus

Deniel Suprunov 7B klass * hea tulemus

Sten Vaher 7B klass * hea tulemus


Paul-Erik Pärtli 8. klass *väga hea tulemus

Krislin Sillavee 8. klass * hea tulemus

Carmen Pent 8. klass * hea tulemus


Raido Maasik 9. klass *väga hea tulemus


Raul Altmäe 11. klass *väga hea tulemus

Rait Altmäe 11. klass *väga hea tulemus

 

Täname osalejaid:

Aleksandra Torpan (1. kl.), Kristian Anton (2A kl.), Henry Antonis

(4A kl.), Kristjan Lindlo (4B kl.), Isabel Tamberg (5. kl.), Oliver-Hannes

Kurs (6. kl.),  Rasmus Põld (7B kl.), Sven Rannar (11.kl.), Kaarel Meiner

(12. kl.), Anette Reiu (12.kl.)

 

 Juhendajad Ene Palo, Malle Veiert, Maret Kivisaar, Merike Tiilen, Tiina Rannar


HITSA konkurss „Maailmariik Eesti“ 2015/2016

Mobiiliäpp

III koht (II kooliastmes)

Õnnela Carolin Maripu 5. klass

Õnne-Elisabeth Maripu 6. klass


Juhendajad Maris Maripu, Kaido Kukk


Emakeeleolümpiaadi uurimistööde maakonnavoor 2015/16

9. klass

I koht     Silja Tõevälja

III-IV koht     Alice Lindlo


11. klass

II koht     Maiken Abel


12. klass

I koht     Triin Jõemets


Juhendaja Külli Heinla


TarkYoutuber 2016 auhinnatud tööd

5. klass https://youtu.be/vydM5rt4OLA

Karin Kivilo

Elli-Maria Kütt

Õnnela Carolin Maripu

Stefi Pärnoja

 

6. klass https://youtu.be/JhwZtxB6bKA

Õnne-Elisabeth Maripu

 

7b. klass https://youtu.be/7C2eT12s4S0

Sten Semjonov

 

Lääne-Viru maakonna 3. klasside õpilaste võistkondlik õpioskuste olümpiaad Kadrinas 8. aprillil 2016

II koht

Minna Marie Kask

Liisi Mülla

Juhendajad: Merle Varek


HITSA vabariiklik õpilaskonkurss „Maailariik Eesti“ finalistid

* Lahe asi

KATEGOORIA: Tikkimismasinaga loodud käsitööese Prossid

Rahel  Raudsepp  7B klass

Kertu  Greenberg  7B

Juhendajad: Merle Kiviberg, Maris Maripu

* ProgeTiiger

KATEGOORIA: Mobiilne äpp Kirjatehnika

Õnnela Carolin Maripu 5. klass

Õnne-Elisabeth Maripu 6. klass

Juhendajad: Maris Maripu ja Kaido Kukk


Lääne-Virumaa 5. klassi emakeeleolümpiaad 07.04.2016

Karin Kivilo 21. koht

Stefi Pärnoja 22. koht

Noel Lünekund 26.-27. koht
Risto Ridal 33. koht

Juhendaja Maarja Okk


Lääne-Viru maakonna peast arvutamise võistlus

vanuserühm Sirgujad 1. - 3. klass

Georg Nõlvak 2B klass finaalis 17. koht


TV 10 OS III etapp Tartus 02.04.2016

 

Janar Ojasalu III klass

kaugushüpe IV koht 4.72 * Haljala Kooli 12 aastate koolirekord

teivashüpe 16. koht

 

Kati Nõlvak 7A klass

kuulitõuge 9. koht

 

Hästi võistlesid

Kaspar Keskra IVA klass

Jako Pullat V klass

 

Treener Meelis Kari


Soome-Eesti-Läti Noorte Korvpalliliiga U16 turniir

III koht/ pronksmedal Kadrina/Haljala võistkond

Janno Esto 8. klass

Oliver Reinol 8. klass

Hugo-Martin Toming 7A klass

Germo Saun 7A klass

Targo Rätsep 9. klass

 

Juhendaja Raivo Tribuntsov


Lääne-Viru maakonna käsitöö- ja kodunduse olümpiaad 14.03.2016

Käsitöö-kudumine

Krislin Sillavee 8. klass 15. koht

 

Juhendaja Merle Kiviberg


Eesti noorte meistrivõistlused laskmises 12.03.3016 Haapsalus

Elise Saar 9. klass kahekordne Eesti meister

individuaalne ja Kaitseliidu võistkondlik)

 

Juhendaja õp. Olev Lipp


Vene keele olümpiaad maakondlik voor 04.03.3016

Sofja Danilova 11. klass II koht

 

Juhendaja õp. Ingrid Mäemets


Virumaa laste luulevõistlus „Meie maal kõik tööd on head“

äramärgitud luuletused

Virge Riisberg 6. klass

Erika Stüf 6. klass

Silja Tõevälja 9. klass

 

Juhendaja õp. Külli Heinla


7.-9. klassi inglise keele olümpiaad maakonna voor 04.03.2016

 

7. klass

Vivian Tamberg 14. koht

Erik Tooming 20. koht

 

Juhendaja õp. Ene Martma

 

8. klass

Paul Erik Pärtli 25. koht

 

Juhendaja õp. Silvi Saar

 

9. klass

Rainer Ambos 7. koht

Raido Maasik 9. koht

 

Juhendaja õp. Silvi Saar


Eesti Koolispordi Liidu DUMLE rahvastepalli piirkonnavõistlused 1.-3. klass  01.03.2016

Haljala Gümnaasiumi  võistkond II koht

Janar Ojasalu

Robin Randoja

Joel Reinol

Ingmar Pohlak

Rasmus Randon Lille

Uku Urb

Reio Jervson

Bruno Patrick Koovits

 

Treener Meelis Kari


Tehnoloogiaõpetuse olümpiaad Lääne-Virumaal 01.03.2016
III koht Raido Maasik 9. klass 

Juhendaja Jüri Simkin


Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlused Haapsalus 18.02.2016

Haljala Gümnaasiumi võistkond II koht

Elise Saar
Ly Riks
Kuldar Vanda
Gardo-Ranno Rosenberg

Elise Saar individuaalne II ja III koht

Juhendaja Olev Lipp


Kunstiolümpiaad Lääne-Viru maakondlik võistlus 20.02.2016

Jan-Erik Tamm 12. koht

Juhendaja Helena Lahi


Maakondlik NUPUTA võistlus 17.02.2016

5.-6. klassi võistkond 10.-11. koht
Noel Lünekund
Risto Ridal
Arnis Avar Sammalpärg
Anni Lisette Hallimäe

Juhendaja Merike Tiilen

7. klassi võistkond 7. koht

Sten Vaher
Daimar Seljamäe
Uku-Siim Neelokse

Juhendaja Maret Kivisaar

 

Maakondlik mälumäng 10.02.2016

Gümnaasiumi võistkond 4. koht
Rait Altmäe
Raul Altmäe
Sven Rannar
Lauri Mets

Põhikooli võistkond 7. koht

Martin Põdra
Raido Maasik
Alice Lindlo
Merilyn Riks

Soome-Eesti- Läti sõpruskohtumine U16

Kadrina/Haljala võistkonnas II-III koht
Janno Esto 8. klass
Oliver Reinol 8. klass
Hugo-Martin Toming 7A klass
Germo Saun 7A klass

Juhendaja Raivo Tribuntsov

 

VIII Üleriigiline Muusikaolümpiaad 2016 piirkondlik voor põhikooli aste

Katariina Siilak 7A kl.  6.koht 

gümnaasiumiaste

Sven Rannar  11. kl.  6. koht

juhendaja Viivi Voorand

 

Eesti 2015/16. õa. bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

 

9. klassi arvestuses

Alice Lindlo III koht

Raido Maasik 10. koht

 

Juhendaja: Martin Pent


Eesti A- ja B klasside talvised MV

Hugo-Martin Toming kuulitõuge 13.18 III koht,

                                    kõrgushüpe 1.60 VII koht

 

Eesti talvised C-klassi MV

Jako Pullat kuulitõuge 9.22 V koht

 

Teivashüppe GP I etapp Rakvere

Poisid B

Hugo-Martin Toming kaugus 5.25 II koht

 

Lääne-Virumaa C-klassi talvised meistrivõistlused

Poisid 2004

Janar Ojasalu  kaugus 4.36 II koht,

                        60mtj 10,46 III koht

Poisid 2003

Jako Pullat kuulitõuge 9.86 III koht

 

Lääne-Virumaa 2005 ja 2006 vanuseklasside talvised MV

Janar Ojasalu  60m 8,6 I koht,

                        60mtj 9,8 I koht,

                        kaugus 4.29 I koht,

                        kõrgus 1.35 I koht,

                        kuul 8.70 II koht

Kaspar Keskra kõrgus 1.20 IV koht,

                         kaugus 3.71 V koht,

                         60m 10,9 V koht,

                         kuul 8.20 V koht

Liisi Mülla kuul 7.42 III koht

Karolina Karp 60m 10,2 VI koht

 

TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp

PN

Janar Ojasalu kõrgus 1.40 I koht,

                      60mtj 10,98 V koht

TV

Kati Nõlvak kaugus 4.39 I koht

 

TV10 OS 45. hooaja II etapp Tallinn

PN Janar Ojasalu 60mtj 10,76 18 koht,

                             kõrgus 1.31 15 koht

Koolide arvestus II grupp

Haljala Gümnaasium VII koht

 

Lääne-Virumaa noorte MV

PB

Hugo-Martin Toming kuul 12.60 I koht,

                                    kaugus 5.06 II koht,

                                    kõrgus 1.60 IV koht

Germo Saun kaugus 4.40 V koht,

                     kõrgus 1.50 V koht

TB

Kati Nõlvak kuul 10.06 (kooli rek) II koht,

                     kaugus 4.25 III koht,

                     60m 9.45 III koht

PJ

Rudolf Sten Tamberg kuul 12.36 I koht

 

Juhendaja Meelis Kari


Eesti 2015/16.õa emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
9. klass
Silja Tõevälja 15. koht
Anett Bergström 19. koht

12. klass
Triin Jõemets 16. koht

Juhendaja: õp.  Külli Heinla

Matemaatika maakondlik olümpiaad
4. klass
Henry Antonis 29.-33. koht
Kert Roov 34. - 39. koht, osalejate arv 57

5. klass
Risto Ridal 19. - 22. koht, osalejate arv 44

6. klass
Anni Lisette Hallimäe 12. - 15. koht
Õnne-Elisabeth Maripu 16. - 19. koht, osalejate arv 39

7. klass
Katariina Siilak 6. - 7. koht
Uku Siim Neelokse 15. - 16. koht
Sten Vaher 30. - 31. koht, osalejate arv 34

8. klass
Paul-Erik Pärtli 22. - 23. koht, osalejate arv 31

9. klass
Raido Maasik 10. koht, osalejate arv 24

11. klass
Rait Altmäe II koht, osalejate arv 14

Juhendajad Malle Veiert, Merike Tiilen, Tiina Rannar, Maret Kivisaar.

Eesti koolinoorte 63. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
4. koht Raido Maasik 9. klass

Juhendaja: Tiina Rannar

Eesti juunioride meistrivõistlus 2016 laskmises Raplas

III koht Elise Saar 9. klass

 

Raplamaa auhinnavõistlused laskmises 2016

I koht Elise Saar 9. klass


Juhendajad: Olev Lipp


Head ja väga head õpitulemused  I trimestril


1.klass

VÄGA TUBLID

Airis Aavoja

Sandra Karro

Oliver Marten Lillevälja

Anneken Laureen Trofimov

Markus Brandon Visnapuu

Aleksandra Torpan

 

TUBLID

Evely Kaldma

Henri Randoja

Paul Samolberg

Janessa Valving

Anett Veiert

 

2a klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Riiko Altmäe

Kristian Anton

Anna-Lotta Kütt

Marleen Laigu

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Emma Antonis

Tristan Jahi

Alar Kasela

Andreas Kuusküll

Karl-Andri Lillepuu

Nele Limberg

Carmen Martis

Kreete Liset Sokolov

Jakob Toming

 

2b klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Heiko Einberg

Kirke Marleen Kool

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Hugo Hiiemäe

Kätriin Kalvet

Stefi Laht

Mihkel Liiv

Eneli Lütt

Kaarel-Gustav Mets

Georg Nõlvak

Carolin Pugovkin

Cristofer Palm

Veiko Semjonov

Meribel Sepp

Laura Stüf

Sten Marten Villenthal

 

3 klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Karolina Karp

Rasmus Randon Lille

 

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Karl Robert Eevald

Minna Marie Kask

Bruno Patrick Koovits

Maarja-Liis Liiv

Kärt Liiva

Liisi Mülla

Janar Ojasalu

Robin Randoja

Joel Reinol

Karl Koit Semjonov

Miko Semjonov

 

4a klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Janar Allese

Marion Ismael

Emma Jõe

Jarmo Kalde

Kaspar Keskra

Kirke Laanvee

Liia Laats

Jane Perve

Kailen Veidenbaum

 

4b klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Kristjan Lindlo

Teiren Tõld

Miia Vask


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Kristel Aasumets

Matthias Laurand

Andro Martinson

Robin-Simmo Pajuväli

Ketlin Reinmaa

Kert Roov

Emmeline Sepp

 

5 klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Karin Kivilo


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Elis Heinmaa

Elli-Maria Kütt

Noel Lünekund

Õnnela Carolin Maripu

Maris Mogilnõi

Stefi Pärnoja

Risto Ridal

Markus Roost

Arnis Avar Sammalpärg

Isabel Tamberg

 

6 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Anni-Lisette Hallimäe

Janar Kägo

Säde-Liis Orujõe

Ingrette Pärnamägi

Erika Stüf

 

7a klass

ÕPPIS HINDELE „5“

Katariina Siilak


ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Tairi Alanurme

Kati Nõlvak

Erik Tooming

 

7b klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Sten Vaher

Milena Loknovskaja

Uku Siim Neelokse

Daimar Seljamäe

 

8 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Carmen Pent

Arabella Strazdin

 

9 klass

ÕPPIS HINDELE “4“ ja „5“

Rainer Ambos

Maigrit Arnek

Anett Bergström

Karte Johanson

Alice Lindlo

Raido Maasik

Martin Põdra

Elise Saar

Silja Tõevälja

Maiken Vainumäe

 


MAAKONDLIK MÄLUMÄNG 13.01.2016
Gümnaasiumite arvestuses 5. koht
võistkond: Raul Altmäe, Rait Altmäe, Sven Rannar, Lauri Mets.

Põhikooli arvestuses 8. koht
võistkond: Merilyn Riks, Martin Põdra, Raido Maasik, Targo Rätsep.

Haljala-Võsu XII sõpruskohtumine matemaatikas 3. detsember 2015 Haljalas
4. klass 
I koht Kert Roov
II koht Liia Laats
III koht         Henry Antonis
4. koht Teiren Tõld
6. koht Matthias Laurand
5. klass 
I koht Risto Ridal
4. koht Noel Lünekund
5. koht Arnis Avar Sammalpärg
6.-7. koht         Õnnela Carolin Maripu
     
6. klass
I koht Anni Lisette Hallimäe
II koht Õnne-Elisabeth Maripu
III koht         Karl Kristjan Eluri

7. klass
I koht Katariina Siilak
II-III koht         Sten Vaher
4. koht Uku-Siim Neelokse

8. klass
III koht Paul-Erik Pärtli 

9. klass 
II-III koht         Raido Maasik

Juhendajad: Malle Veiert, Merike Tiilen, Tiina Rannar, Maret Kivisaar


Sillamäe linna õpilaste Puškini luulekonkurss „Elav klassika“

I KOHT Sofja Danilova 11.klass kolmes kategoorias:
  • kategooria Sule proov- omaloominguline luuletus 
  • kategooria Pane end proovile- Vene luuletaja luuletus
  • kategooria Helisevad sõnad- omaloominguline laul

Euroopa jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin maakonnas 8.koht
Võistkonnas olid: 
  • Jan Erik Tamm 7b klass
  • Sten Vaher 7b klass
  • Daimar Seljamäe 7b klass
Juhendaja: Martin Pent

XIII koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus Lääne-Virumaa piirkonnavoorus
Gümnaasiumi arvestuses
      III koht
Võistkonnas olid: 
  • Rati Altmäe 
  • Raul Altmäe 
  • Lauri Mets 
  • Sven Rannar
Põhikoolide arvestuses    III koht
Võistkonnas olid: 
  • Martin Põdra
  • Raido Maasik 
  • Merilin Riks 
  • Targo Rätsep

XXII Virumaa matemaatikavõistlus 8. ja 9. klassidele Vinni-Pajustis 28.11.2015:
11. koht võistkond:
  • Uku-Siim Neelokse 7B klass
  • Carmen Pent 8. klass 
  • Paul-Erik Pärtli 8. klass
  • Raido Maasik 9. klass
Juhendaja: Maret Kivisaar

Lääne-Virumaa Taekwondo Ultra Flight 2015
  • II koht Veiko Semjonov 2B klass 
Juhendaja: Magnus Lehesoo

Soome-Eesti –Läti Noorte korvpalliliiga U16 sõprusturniir Haapsalus
Edukalt osales kooli võistkond koosseisus:
  • Hugo-Martin Toming
  • Oliver Reinol
  • Ingmar Toomejõe
  • Janno Esto
  • Targo Rätsep
Treener Raivo Tribuntsov

Eesti noorte B-klassi meistrivõistlused laskmises
Tüdrukud 3x10 lasku (standard- lamades, põlvelt, püsti)
  • III koht Elise Saar 9. klass
Tüdrukud 30 lasku (lamades)
  • I koht Elise Saar 9. klass
Tüdrukud 40 lasku õhupüss
  • I koht Elise Saar 9. klass
Elise Saar - kahekordne Eesti meister laskmises

Noorte Euroopa MV Sumos
12.a. arvestuses, kategoorias -65kg
  • JARMO KALDE 4B.klass - III koht

Eesti Olümpiakomitee tänab Haljala Gümnaasiumit Spordinädal 2015 kampaanias (7.-13.september 2015) osalemise eest.
Kiidame tublisi sportlasi


4.A klassi õpilane Jarmo Kalde osales laupäeval, 26. septembril Rakveres Eesti Meistrivõistlustel sumos ning tõi kaalukategoorias kuni 65 kg vanuseklassis U12 koju hõbemedali! See omakorda tähendab seda, et noorel sumomaadlejal Jarmol on koos 5 teise klubikaaslasega (Jarmo treenib klubis Eesti Karud) võimalus 1,5 kuu pärast esindada klubi EMil!