Sündmuste kalender

8. klassi esindajat - Ettevõtluspäev Kundas
Teisipäev, 15. Märts 2022, 09:00 - 15:00
Loetud kordi : 1327

Osalevad järgmised 8. klassi õpilased:

Carmen Martis
Nele Limberg
Karl-Andri Lillepuu
Emma Antonis

Tasuta buss liigub marsuudil: Kadrina Keskkooli eest (väljub kell 7:50) – Rakveres bussijaama tagant (väljub kell 8:10) – Haljala rahvamaja eest (väljub kell 8:25) – Kunda Gümnaasium. Tagasi hakkame Kundast liikuma kell 15. Marsuut Kunda – Haljala – Rakvere – Kadrina.

Päeva korraldab Evely Press (Kunda Ühisgümnaasium) koos Lääne-Viru Arenduskeskusega.

Üks osa päevast toimub noortele koolitus Ettevõtluse simulatsioonimäng. Koolitajaks Marek Mekk.

Ettevõtluse simulatsioonimängu eesmärgiks: on tõsta noorte ettevõtlikust läbi praktilise väljundi. Tegevuse käigus saavad noored teada peamistest ettevõtluse alustest ning praktiliste harjutuste ja mängude käigus omandavad hoiaku ja valmisoleku oma ideed realiseerida. Koolitus viikase läbi peamiselt mitteformaalse õppe vormis ning kaasavaid metoodikaid kasutades.

Tulemus: noor saab aru ettevõtlikkuse olemusest, oskab ise otsida seoseid innovatsiooni ja ettevõtlikuse vahel ning luua neist esmane toimiv äriidee. Samuti saavad teadmise tootmisprotsessist ja toote omahinna arvutusest ja turunduse vajalikkusest.

Parem uut teha kui vana parandata

Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 25. Aprill 2024