Laupäeval, 11. mail 2019 astusid Kadrina ronimisseinal võistlustulle Eestis noored sportronijad, selgitamaks välja Eesti noortemeistrid tuleviku olümpiaalal sportronimises. Võistlused toimusid ühel kolmest ronimisalast, raskusronimises, kus ronitakse keerukaid ronimisradu ning võitja selgitatakse välja 10 ronimisraja koondtulemusel. Kadrina Huvikeskuse üha areneval ronimisseinal oli igale vanuseklassile ette valmistatud 10 eri raskusastmega ronimisrada. Üle 30 noore ronimissportlase oli võistlustel osalemas kõigist Eesti ronimiskeskustest, Võrust, Tartust, Lääne-Virumaalt ja Tallinnast.

Taaskord näitas oma võimu Haljala Kooli 9. klassis õppiv Ly Riks (Huviklubi Nelson) - neiu pani N16 klassis taskusse kuldmedali!

Sportronimine on Eestis üha suuremat populaarsust võitev spordiala, mille harrastajaskond on pidevalt suurenenud.