Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

30. novembriga sai läbi selle õppeaasta I trimester. Tublimad õppurid ja mitte ühtegi päeva puunudunud õpilased nüüd siin teie ees:

EI OLE ÜHTEGI PÄEVA PUUDUNUD:

1. klass Jasper Lipp
1. klass Ander Pilv
1. klass Karl Pilv
1. klass Robin Sooväli
1. klass Aron Trofimov
1. klass Kameron Urmet
2.A Liselle Kaldma
2.B Lenna Möllits
3.A Andreas Kaldma
3.A Laura Tull
3.B Lisett Isabel Villenthal
4. klass Kristelle Urmet
5. klass Kristel Heinloo
5. klass Carmen Sinisoo
6. klass Aleksandra Torpan
9. klass Joonas Mägi
9. klass Andris Pimpernel
9. klass Henar Viirok
9. klass Kailen Veidenbaum
Kokku 19 õpilast

ÕPPIS AINULT VIITELE:

1. klass Kirke Kokka
1. klass Mia Laanem
1. klass Kameron Urmet
1. klass Adele Karoline Visnapuu
2.A Oskar Kaupmees
2.A Heleriin Kõiva
2.A Ruuben Kuzma
2.A Villem Lipp
2.A Oliver Sarapuu
2.B Lenna Möllits
2.B Mirtel Randoja
2.B Johanna Grete Roov
2.B Mirell Soppe
2.B Tauri Türbsal
3.A Mia Lehiste
3.A Tõnn Lipp
3.B Krister Kool
3.B Kaisa Sooväli
5. klass Liisbet Laigu
5. klass Henry Samolberg
6. klass Janessa Valving
7. klass Marleen Laigu
8. klass Minna Marie Kask

Kokku 23 õpilast

ÕPPIS „4“JA „5“

1. klass Ott Bankiir
1. klass Sebastian Kaasik
1. klass Auli Karus
1. klass Pärle-Mai Lillevälja
1. klass Jasper Lipp
1. klass Ander Pilv
1. klass Karl Pilv
1. klass Roger Privoi
1. klass Andra Helena Raudla
1. klass Käroli Sepp
1. klass Robin Sooväli
1. klass Aron Trofimov
2.A Keidi Anton
2.A Jan-Erik Jõesaar
2.A Liselle Kaldma
2.A Kärt Kokka
2.A Maarius Kuusküll
2.A Alex Maimistov
2.A Kirke Nõlvak
2.A Kardo Roov
2.A Egert Sepp
2.A Sander Palm
2.B Rasmus Allese
2.B Karl-Maiko Lullu
2.B Helene-Marie Markelov
2.B Markus Soppe
2.B Markus Teedla
3.A Teven Aasumets
3.A Helena Jõeveer
3.A Andreas Kaldma
3.A Anna-Maria Laats
3.A Mia-Larissa Liiv
3.A Karl Martin Mogilnõi
3.A Kaisa Pallon
3.A Kariina Punnar
3.A Sven Põesaste
3.A Romet Sarapuu
3.A Laura Tull
3.B Andero Bergström
3.B Aleksandra Fakejeva
3.B Liselle Kilk
3.B Kennert Kool
3.B Joosep Lipp
3.B Kenneth Meidla
3.B Iti Niugul
3.B Milana Loknovskaja
3.B Karoliine Pullat
3.B Randomar Pärnamägi
3.B Lisett Isabel Villenthal
3.B Reino Õunpuu
4. klass Mattas Erik Aitman
4. klass Kaspar Heinla
4. klass Anette Heinmets
4. klass Anatoli Jefimov
4. klass Sander Kaldma
4. klass Karel-Mattias Korjus
4. klass Marii Lahtvee
4. klass Johanna Lipp
4. klass Astra Mägi
4. klass Rasmus Rae
4. klass Karl-Erik Tänavots
4. klass Tristan Tedrekin
4. klass Marleen Türbsal
4. klass Kristelle Urmet
4. klass Marcus Märten Vainumäe
4. klass Jonas Valving
4. klass Paul Saamot
5. klass Liise-Lotte Ehasalu
5. klass Kristel Heinloo
5. klass Mattias Liivamäe
5. klass Adele Saamot
5. klass Rasmus Tõnurist
5. klass Martten Toomejõe
5. klass Käroli Vaher
5. klass Delisa Valving
6. klass Uku Bankiir
6. klass Jaanika Esto
6. klass Evely Kaldma
6. klass Sandra Karro
6. klass Oliver Marten Lillevälja
6. klass Lisette Pall
6. klass Aleksandra Torpan
6. klass Anett Veiert
6. klass Markus Brandon Visnapuu
7. klass Riiko Altmäe
7. klass Kätriin Kalvet
7. klass Andreas Kuusküll
7. klass Mihkel Liiv
7. klass Karl-Andri Lillepuu
7. klass Georg Nõlvak
7. klass Risto Raja
7. klass Jakob Toming
8. klass Rasmus Randon Lille
8. klass Liisi Mülla
8. klass Robin Randoja
8. klass Mihkel Uls
9. klass Andro Martinson
9. klass Jane Perve
9. klass Kert Roov
9. klass Teiren Tõld
9. klass Miia Vask

Kõik kokku 101 õpilast

 


Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 21. Jaanuar 2021 09:30

Meil on lehel 170 külalist ja 0 liiget