Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

N Jun 30, 2022
00:00
VAHEAEG
R Jul 01, 2022
00:00
VAHEAEG
L Jul 02, 2022
00:00
VAHEAEG
P Jul 03, 2022
00:00
VAHEAEG
E Jul 04, 2022
00:00
VAHEAEG
T Jul 05, 2022
00:00
VAHEAEG
K Jul 06, 2022
00:00
VAHEAEG
N Jul 07, 2022
00:00
VAHEAEG
R Jul 08, 2022
00:00
VAHEAEG
L Jul 09, 2022
00:00
VAHEAEG

“SUUREPÄRASED” TULEMUSED 

1.klass 

Joonas Antero Grönqvist 

Romet Pärtel 

Brita Kuzma 

 

2.klass 

Mia Laanem 

Kameron Urmet 

Adele Karolin Visnapuu 

 

ÕPPIS HINDELE “5”  

3a klass 

Oskar Kaupmees 

Kärt Kokka 

Ruuben Kuzma 

Heleriin Kõiva 

Villem Lipp 

Kardo Roov 

 

3b klass 

Lenna Möllits 

Mirtel Randoja 

Johanna-Grete Roov 

Mirell Soppe 

Tauri Türbsal 

 

4.klass 

Kaisa Sooväli 

Krister Kool 

Andero Bergström 

Tõnn Lipp 

 

5.klass 

Mattias Erik Aitman 

Kaspar Heinla 

Tristan Tedrekin 

 

6.klass 

Liisbet Laigu 

Henry Samolberg 

 

8.klass 

Marleen Laigu 

Riiko Altmäe 

Heiko Einberg 

 

9.klass 

Minna Maria Kask 

 

 

“ SUUREPÄRASED” JA “HEAD” TULEMUSED 

 

1.klass 

Eliise Elbra 

Rasmus Heinmets 

Revon Kaldma 

Arden Köster 

Stiivo Liiv 

Ariel Lou Massiah 

Adele Reedik 

Sandra Serebrjakova 

Mia-Lotta Teedla 

Stevel Valdna 

 

2.klass 

Sebastian Kaasik 

Auli Karus 

Kirke Kokka 

Pärle-Mai Lillevälja 

Jasper Lipp 

Karl Pilv 

Roger Privoi 

Andra Helena Raudla 

Käroli Sepp 

Robin Sooväli 

Aron Trofimov 

Remy-Chris Tarros 

 

ÕPPIS HINDELE “4” JA “5” 

 

3a klass 

Tambet Francis Devany 

Kirke Nõlvak 

Oliver Sarapuu 

Sander Palm 

Egert Sepp 

Jan-Erik Jõesaar 

 

3b klass 

Rasmus Allese 

Karl Maiko Lullu 

Helene-Marie Markelov 

 

4.klass 

Marta Heinmaa 

Andreas Kaldma 

Mia Lehiste 

Sven Põesaste 

Laura Tull 

Joosep Lipp 

Kennert Kool 

Aleksandra Fakejeva 

Liselle Kilk 

Lisett Isabel Villenthal 

Kenneth Meidla 

 

5.klass 

Anette Heinmets 

Merilin Kurs 

Marii Lahtvee 

Astra Mägi 

Paul Saamot 

Karl Erik Tänavots 

Marleen Türbsal 

Kristelle Urmet 

Marcus Märten Vainumäe 

Johanna Lipp 

Sandra Toomejõe 

Jonas Valving 

 

6.klass 

Liise-Lotte Ehasalu 

Sergo-Kaspar Klaus 

Adele Saamot 

Rasmus Tõnurist 

Käroli Vaher 

Teele Valdlo 

Delisa Valving 

 

7.klass 

Evely Kaldma 

Sandra Karro 

Oliver Marten Lillevälja 

Lisette Pall 

Aleksandra Torpan 

Janessa Valving 

Anett Veiert 

Markus Brandon Visnapuu 

 

8.klass 

Kätriin Kalvet 

Mihkel Liiv 

Karl-Andri Lillepuu 

Risto Raja 

Nele Limberg 

 

9.klass 

Liisi Mülla 

Robin Randoja 

Mihkel Ulst 

Karl Johann Ehasalu 

Mihkel Kalinkin 

Rasmus Randon Lille 

 

 

 

17. mail Väike-Maarja GÜmnaasiumis toimunud 3. klasside õpioskuste olümpiaadil sai Haljala Kooli võistkond tubli 4. koha! (võistkondi oli võistlusel kokku 17).

 

Meid esindasid 3. klasside õpilased Kärt Kokka, Mirtel Randoja

Marleen, Kaspar (5. klass), Liisbet ja Henry (6. klass) saavutasid vabariigi Nuputa võistlusel maakonna parima tulemuse! 😎 Aitäh meid esindamast!


Juhendaja õpetaja Merike Tiilen

  • Lääne-Virumaa koolide õpilaste 4-võistlus, poisid 2011
    🥇Andero Bergström I koht
    🥈Joosep Lipp II koht

 

  •  TV10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa IV etapp
    👉Poisid noorem vanusrühm:
    Andero Bergström kettaheide I koht, 1000m jooks III koht
    👉Tüdrukud noorem vanuserühm:
    Anette Heinmets pallivise II koht
    👉Poisid vanem vanuserühm:
    Henri Randoja 1000m jooks III

 

  • Rakvere SK/Tarvas saavutas Eesti meistrivõistlustel U12 vanuseklassis 3.koha.
    Võistkonnas mängis ka Haljala kooli õpilane - Mattias Erik Aitman (5. klass)

 

  • Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlustel ujus meie 8. klassi õpilane Jakob Toming taaskord väga häid tulemusi. Poiste hulgas näitas Eesti noorte tipptasemel ujumiskiirust Jakob Toming, kes võitis nii 50 kui ka 100 meetri seliliujumise ja oli vabaujumises niisama pikkadel võistlusmaadel oma sooritusega mõlemal pronksivääriline. Loe täpsemalt Virumaa Teataja lehelt või Wiru Swim FB lehelt
Neljapäeval , 5. mail toimusid Rakveres maakonna meistrivõistlused murdmaajooksus 🏃 Haljala Kooli esindasid Andero Bergström, Joosep Lipp, Rebecka Välk, Tauri Türbsal õpetaja Meelis Kari juhendamisel.
 
Koju tuldi kahe poodiumikohaga:
Andero Bergström (4. klass) - I koht
Joosep Lipp (4. klass) - II koht
 
Tänud tublidele osalejatele ja kiitused kahele eriti kiirele välejalale!
 
Vaata uhkeid medaliste poodiumil Haljala Kooli FB lehel

Meile tuttav ja meiegi noori treeniv Kadrina maadlusspordiklubi Caaro SK osales viie maadlejaga, treenerina oli kaasas Marger Pormann. 

Kuni 90 kg kaalunud matimeeste seas osales raskekaalumaadleja Kahro Pallon, kes tuleb koju igati teenitud pronksmedaliga.

 

Loe täpsemalt Virumaa Teatajast

Kolmapäeval, 4. mail toimus selle õppeaasta viimane Lääne-Virumaa koolide mälumäng. Kuna 9. klass oli parajasti hariduslikul väljasõidul Toompeal võttis kandva rolli hoopis 8. klass - tulemuseks põhikoolide arvestuses maikuu vooru II koht! Haljala Kooli esindasid 8. klassi õpilased Marleen Laigu, Heiko Einberg, Carmen Martis.


Kokku löödi ka kogu aasta arvestus - seal saavutas meeskond tubli 6. koha. Läbi õppeaasta oli meeskonna tuumik sama - Marleen Laigu, Heiko Einberg 8. klassist, Minna Marie Kask 9. klassist. Erinevates voorudes toetasid meeskonda ka Riiko Altmäe, Carmen Martis (8. klass), Kärt Liiva, Mihkel Ulst, Liisi Mülla (9. klass).

Täname Rakvere Gümnaasiumit mälumängu võõrustamast ja maakonna gümnaasiumite võistkondi küsimuste eest!

Mai lõpul toimus Eesti karikavõistluste finaaletapp jahikaares Männikul. Võistlusest võtsid osa ka Haljala lasketiiru laskurid, nende seas Haljala Kooli 9. klassi õpilane Robin Randoja.
Üldarvestuse võitis Ivar Vainola tabades 96 märki 100st🥇, millega kindlustas ka Eesti karikavõistluste üldvõidu🥇. Mehetegusid tegi Robin Randoja tabades 90 märki 100st. Võites juunioride arvestuse 🥇 ja üldarvestuse kolmas koht🥉, millega kindlustas ka Eesti karikavõistluste juunioride üldvõidu 🥇
Meeskondlikult saavutas MTÜ Jahilaskmine kolmanda koha kooseisus: Kalev Kikerpill, Ivar Vainola ja Robin Randoja 🥉

 

Info pärineb Haljala Jahilasketiir FB lehelt

Täname Haljala Kooli esindajaid üle-eestilisel Känguru matemaatikavõistlusel osalemast!

Kokku osales võistlusel  21602 õpilast 382-st koolist.

Osalejate arvud vanuserühmade kaupa:
Pre-ekolier (1.-2.klass): 4984
Ekolier (3.-4.klass): 5409
Benjamin (5.-6.klass): 4575
Kadett (7.-8.klass): 3393
Juunior (9.-10.klass): 2375
Student (11.-12.klass): 866

 

Haljala koolist osalesid:

Tõnn Lipp
Krister Kool
Tauri Türbsal
Mia Lehiste
Laura Tull
Andero Bergström
Joosep Lipp
Paul Saamot
Liisbet Laigu
Marleen Türbsal
Adele Saamot
Tristan Tedrekin
Martten Toomejõe
Kaspar Heinla
Henry Samolberg
Marleen Laigu
Heiko Einberg
Riiko Altmäe
Aleksandra Torpan
Minna Marie Kask
Mihkel Ulst

Kiidame tubli otsuse eest bioloogiaolümpiaadilt osa võtta ja Haljala Kooli eest võistlema asuda:

6. klass

  • Herny Samolberg 7. koht
  • Rasmus Tõnurist 10. koht

7. klass

  • Markus Brandon Visnapuu 17. koht

8. klass

  • Riiko Altmäe 21. koht

9. klass

  • Liisi Mülla 6. kohy
  • Minna Marie Kask 14. koht

Õpetaja Ruth Kruusamäe

Alamkategooriaid

Kaua ela, palju õpi


Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 20. Juuni 2022 12:22

Meil on lehel 773 külalist ja 0 liiget

Rakvere mnt 10, 45301 Haljala | +372 325 0900 | info(ät)haljalakool.ee