Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  kool[ät]haljala.edu.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

N Veebr 20, 2020
09:40 - 09:50
Nuti-neljapäev
N Veebr 20, 2020
10:50 - 12:30
Koolieelikud
R Veebr 21, 2020
08:00 - 08:45
Klassitund (Vabariigi aastapäev)
R Veebr 21, 2020
09:00 - 10:30
Koolijuhi vabariigi aastapäeva vastuvõtt
R Veebr 21, 2020
12:09 -
Eesti Õhuväe lennukite ülelend koolidest Vabariigi 102. aastapäeva tähistamiseks 21.02 keskpäeval
L Veebr 22, 2020
00:00
KOOLIVAHEAEG
P Veebr 23, 2020
00:00
KOOLIVAHEAEG
E Veebr 24, 2020
00:00
KOOLIVAHEAEG
T Veebr 25, 2020
00:00
KOOLIVAHEAEG
K Veebr 26, 2020
00:00
KOOLIVAHEAEG

EESTI MAADLUSLIIDU LASTE SEERIAVÕISTLUS PRESIDENDI KARIKATELE

Tapa etapp 16.02.2020 2009 ja nooremad:

+50kg saavutas tüdrukute arvestuses tubli III koha Haljala kooli õpilane Kaisa Pallon!

Haljala Kooli võistkond saavutas Eesti Koolispordi Liidu ja Laskurliidu laskevõistlustel Haapsalus põhikoolide arvestuses esikoha!

Võistkond:
Heily Ehamaa
Isabel Tamberg
Maris Mogilnõi
Henri Randoja
Robin Randoja
Mihkel Ulst

treener Olev Lipp

TÜDRUKUD
KOHT – 9. KLASS
KOHT - 5. KLASS
KOHT – 8. KLASS

POISID
KOHT – 7. KLASS
KOHT – 9. KLASS
KOHT – 8. KLASS

 

Võrkpallivõistluse korraldasid õp. Meelis ja õp. Kersti, abiks õpilased erinevatest klassidest.

Matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused
5. veebruar 2020 Rakveres

7. klass
Minna Marie Kask II-IV koht (27 p.)

8. klass
Kert Roov 8. koht (17 p.)

9. klass
Risto Ridal 4. koht (17 p.)
Noel Lünekund 5.-6. koht (15p.)

Juhendaja/õpetaja Merike Tiilen

2019/20 bioloogiaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

 

7. klass

Minna Marie Kask 8. koht

 

8. klass

Marion Ismael 12. koht

Kert Roov 13. koht

9. klass

Noel Lünekund 13. koht

Risto Ridal 14. koht

Juhendaja/õpetaja Ruth Kruusamäe

Kolmapäeval toimus Rakveres Lääne-Virumaa koolide võrkpalli Miniliiga turniir 4.-6. klassidele. Haljala Kooli võistkond saavutas kuue võistkonna seas kolmanda koha!
 
Võistkonnas mängisid Marleen Laigu, Sandra Karro, Jaanika Esto ja Käroli Vaher, treener Aiki Lipp.

T.Kangasniemen XXII MV ja TUL meistrivõisltused

Tampere, 1.2.2020. Caaro SK osales 10 maadlejaga, kokku osales võistlustel 43 maadlusklubi, Caaro SK saavutas meeskondlikult II koha.

+69kg saavutas Haljala maadleja Kahro Pallon esimese koha. Selles kehakaalus jäi klubil koju veel paar vägilast, keda treener kindlasti tahaks võistlustules proovida :)

Kahro tuli ühtlasi ka TUL-i Meistriks. See oli Kahrole 2020 aasta esimeseks võistluseks - ilmselgelt tuli algus võidukalt!

Treenerina oli abis Marger Pormann

Lääne-Virumaa noorte mitmevõistlus

PU 14 7-võistlus

Veiko Semjonov 3564p. III koht

PU 16 7-võistlus

Janar Ojasalu 2172p. III koht

 

Eesti mitmevõistluse meistrivõistlused

PU 14 7-võistlus Veiko Semjonov 3559p. 15. koht

 

TV 10 OS II etapp

PN 60mtj Henri Randoja 10,77 IV koht

 

Lääne -Virumaa U14 ja U16 meistrivõistlused

PU14

Veiko Semjonov 60m 8,94 Ikoht, 60mtj 10,97 II koht, kaugus 4.45 I koht, kõrgus 1.40 II koht

Robert Pullat kuul 10.60 I koht

PU16

Janar Ojasalu kõrgus 1.60 I koht, kuul 10.69 II koht

 

TV 10 OS vabariiklik II etapp

PNHenri Randoja 60mtj 10,42 15. koht.

PU 14 7-võistlus Veiko Semjonov 3564p. III koht
PU 16 7-võistlus Janar Ojasalu 2172p. III koht


Eesti mitmevõistluse meistrivõistlused 

PU 14 7-võistlus Veiko Semjonov 3559p. 15. koht


TV 10 OS II etapp  

PN 60mtj Henri Randoja 10,77 IV koht


Lääne -Virumaa U14 ja U16 meistrivõistlused
PU14
Veiko Semjonov 60m 8,94 Ikoht, 60mtj 10,97 II koht, kaugus 4.45 I koht, kõrgus 1.40 II koht
Robert Pullat kuul 10.60 I koht

PU16
Janar Ojasalu kõrgus 1.60 I koht, kuul 10.69 II koht

Haljala kooli võistkond koosseisus Mihkel Ulst, Henry Randoja, Marko Saar ja Isabel Tamberg saavutas Rakvere vabastamise 101. aastapäeva laskevõistlusel I koha põhikooli õpilaste arvestuses. Juhendaja Olev Lipp.

Mitmed meie kooli klassid ja õpilased tegutsevad hoolega matemaatikaharjutuste veebikeskkonnas nutisport.eu.

Peale III vooru toome välja hetkeolukorra vanuseastmete esikolmiku voorude piirkonna üldarvestuses

TIPPSPORT (piirkondlikud tulemused):

1. klassid
1. Heleriin Koiva 1.a
10. Kardo Roov 1.a
18. Oliver Sarapuu 1.a

2. klassid
9. Tõnn Lipp 2.a
10. Karl Martin Mogilnõi 2.a
12. Krister Kool 2.b

4. klassid
2. Liisbet Laigu 4.
13. Rasmus Tõnurist 4.
16. Henry Samolberg 4.

5. klassid
47. Lisette Pall 5.
50. Sandra Karro 5.
51. Aleksandra Torpan 5.

RAHVASPORT (piirkondlikud tulemused)

5. klassid
39. Evely Kaldma 5.
42. Aleksandra Torpan 5.
50. Sandra Karro 5.

4. klassid
4. Liisbet Laigu 4.
17. Liise-Lotte Ehasalu 4.
20. Henry Samolberg 4.

 

Vabariiklikul tasemel on meie parimad praegu:

4. klassi tippspordis Liisbet Laigu 6. koht
1. klassi tippspordis Heleriin Koiva (1.a) 3. koht

IV etapp läks osadele klassidele käima juba esmaspäevast, hoiame pöidlaid!

Kaua ela, palju õpi


Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 20. Veebruar 2020 09:20

Meil on lehel 271 külalist ja 0 liiget