Eripedagoog töötab hariduslike erivajadusega õpilastega, kes vajavad eripedagoogilist sekkumist. Eripedagoogi töö eesmärk on hariduslikest erivajadustest lähtuvalt soodustada õpilaste taju, mälu, mõtlemise ning üldiste õpioskuste arengut eakohases suunas. Eripedagoog viib läbi õpiabi tunde, kus eelkõige pööratakse tähelepanu lugemise ja kirjutamise osaoskuste kujundamisele ja arendamisele, samuti sõnavaralisele tööle, õigekirjaoskusele ja suulisele väljendusoskusele.

Tunnid toimuvad individuaal- või rühmatundidena, sõltuvalt õpilaste vajadustest ja võimalustest. Õppemetoodika valitakse vastavalt lapse vajadustele.

Anu Veldre, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mida Juku ei ole õppinud, seda Juhan enam ei õpi