Haljala Kooli koolivormHaljala Kooli koolivormHaljala Kooli koolivorm

Koolivormi elementideks on Haljala kihelkonna rahvusmustrist inspireeritud kudumid ning tekkel:

poistel ja noormeestel VEST
tüdrukutel ja neidudel VEST või PIHIKSEELIK
õpetajatel VEST või PIHIKSEELIK
Kudumite juurde saab tellida sobivates toonides kooli logoga polosärgid, triiksärgid, pluusid, püksid, seelik jne.

KOOLIVORMI ETTETELLIMINE

Koolivormi ettetellimiskeskkonna kevadine tellimisperiood on 01.04-26.06 2021 ja tellimused saadame kooli. Kooli saatmise tähtaja kohta info on ettetellimiskeskkonna avalehel.
Koolivormi ettetellimiskeskkonna link siin: https://koolivorm.norrison.ee/359-haljala-kool

HALJALA KOOLI TEKLI STATUUT

• Haljala Kooli tekli värvideks on sinine, kollane ja valge. Kooli logo on kollane ja paikneb tekli küljel mütsinoka vasaku serva kohal.
  • Tekkel näitab tema kandja sidet Haljala Kooliga.
  • Tekli kandmise õigus on kooli õpilastel ning vilistlastel.
  • Tekkel on väärikas peakate, mis eeldab tema kandmist sobiliku rõivastusega. Lubamatu on Haljala Koolile sobimatute kaunistuste kandmine teklil.
  • Teklit kantakse:
    • Eesti Vabariigi riiklike tähtpäevade üritustel koolis ja väljaspool kooli
    • Haljala Kooli aastapäeva üritustel, tarkusepäeval, kooliaasta lõpetamisel ja lõpuaktusel ning muudel pidulikel juhtudel vastavalt kooli juhtkonna korraldusele.
    • Alati kooli lipu kandmisel ja assisteerimisel.
    • Väljaspool kooliaega- ja ruume korrektse rõivastusega kandja äranägemisel.

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

Rakvere mnt 10, 45301 Haljala | +372 325 0900 | info(ät)haljalakool.ee