Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  kool[ät]haljala.edu.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

2017/2018 õa 1.-2. klassi väga tublid õpilased

1.B
Karl-Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet

2.B
Liise-Lotte Ehasalu
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Henry Samolberg
Käroli Vaher

2017/2018 õa I kooliastme tublid õpilased

1A
Anett Heinmets
Marii Lahtvee
Merilin Kurs

1.B
Mattias Erik Aitman
Kaspar Heinla
Carl Stefan Kalde
Sander Kaldma
Johanna Lipp
Astra Mägi
Paul Saamot
Tristan Tedrekin
Sandra Toomejõe
Marcus Märten Vainumäe
Jonas Valving

2.A
Martten Toomejõe
Rasmus Tõnurist
Kristel Heinloo
Trevor Lilles
Annaliisa Palm
Rauno Pentinen
Rauno Pentinen
Teele Valdlo
Heleri Lillepuu

2.B
Sergo-Kaspar Klaus
Mattias Liivmäe
Dariel Lukašenko
Carmen Sinisoo
Georg Tamm

 

III trimestri kokkuvõtteks:

Õppis ainult "5":

3. klass
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov

4. klass
Kirke Marleen Kool
Anna-Lotta Kütt
Marleen Laigu

5. klass
Minna Marie Kask

 

Õppis III trimestril hindele „4“ ja „5“

3. klass
Evely Kaldma
Airis Aavoja
Uku Bankiir
Henri Randoja
Paul Samolberg
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert
Markus Brandon Visnapuu
Sass-Robin Voogla

4. klass
Riiko Altmäe
Kristian Anton
Emma Antonis
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Heiko Einberg
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Eneli Lütt
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Kreete Liset Sokolov
Sten Marten Villenthal

5. klass
Kärt Liiva
Maarja-Liis Liiv
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Robin Randoja
Mihkel Ulst

6. klass
Marion Ismael
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Teiren Tõld
Miia Vask
Jane Perve
Meriliis Õunpuu

7. klass
Noel Lünekund
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Arnis Avar Sammalpärg
Risto Ridal
Isabel Tamberg

8. klass
Säde-Liis Orujõe
Anni-Lisette Hallimäe

2017/2018 ÕPPEAASTA KOKKUVÕTTEKS

Õppeaasta lõpetasid kiituskirjaga (kõik 5)

3. klass
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov
Markus Brandon Visnapuu
Anett Veiert
Aneksandra Torpan
Paul Samolberg

4. klass
Kirke Marleen Kool
Anna-Lotta Kütt
Marleen Laigu

5. klass
Minna Marie Kask

6. klass Jane Perve

Õppeaasta aastahinnetes hinded „4“ ja „5“

3. klass
Airis Aavoja
Uku Bankiir
Evely Kaldma
Henri Randoja
Janessa Valving
Sass-Robin Voogla

4. klass Riiko Altmäe
Kristian Anton
Hugo Hiiemäe
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Heiko Einberg
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Eneli Lütt
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Kreete Liset Sokolov
Sten Marten Villenthal
Stefi Laht

5. klass
Kärt Liiva
Maarja-Liis Liiv
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Robin Randoja
Uku Urb
Kati Liivamägi

6. klass
Marion Ismael
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Teiren Tõld
Miia Vask
Janar Allese
Kaspar Keskra

7. klass
Noel Lünekund
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Arnis Avar Sammalpärg
Risto Ridal
Isabel Tamberg
Karin Kivilo
Elis Heinmaa

8. klass
Säde-Liis Orujõe
Anni-Lisette Hallimäe

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 16. September 2019 14:17

Meil on lehel 389 külalist ja 0 liiget