Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

L Jun 15, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jun 16, 2024
00:00
VAHEAEG
E Jun 17, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jun 18, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jun 19, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jun 19, 2024
15:00 -
9. klass - LÕPUÕHTU
N Jun 20, 2024
00:00
VAHEAEG
R Jun 21, 2024
00:00
VAHEAEG
L Jun 22, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jun 23, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

Teisipäeva hommikul tunnustasime II ja III kooliastme parimaid õppureid! Nagu õppealajuhataja Õnnela Lembke ka kogunemisel ütles - tublisid on nii-nii palju, kuid ka neid päris palju, kellel viieline olemisest jäi puudu vaid üks väike-väike sammuke või neid, kes nelja-viieliste ritta sattumiseks oleksid pidanud vaid ühe kolme veel korda tegema. Lisaks oli mitmeid lapsi, kes olid sel trimestril väga palju pingutanud ning kelle pingutamine, otseloomulikult, ka tulemusi tõi!

Nüüd võime sirge seljaga jõulupeole vastu minna :)

 

TUNNUSTAMINE 4.-6.KLASS

Õppis hindele „5“

NIMI

KLASS

Evely Kaldma

4

Sandra Karro

4

Aleksandra Torpan

4

Janessa Valving

4

Anett Veiert

4

Riiko Altmäe

5

Marleen Laigu

5

Minna Marie Kask

6

 

ÕPPIS HINDELE 4 JA 5

NIMI

KLASS

Airis Aavoja

4

Uku Bankiir

4

Oliver Marten Lillevälja

4

Lisette Pall

4

Kahro Pallon

4

Henri Randoja

4

Paul Samolberg

4

Markus Brandon Visnapuu

4

Sass Robin Voogla

4

Kristian Anton

5

Heiko Einberg

5

Hugo Hiiemäe

5

Kätriin Kalvet

5

Alar Kasela

5

Kirke Marleen Kool

5

Andreas Kuusküll

5

Mihkel Liiv

5

Karl-Andri Lillepuu

5

Nele Limberg

5

Karmen Martis

5

Kadri Morozov

5

Georg Nõlvak

5

Carolin Pugovkin

5

Risto Raja

5

Kreete Lisett Sokolov

5

Sten Marten Villenthal

5

Maarja-Liis Liiv

6

Kärt Liiva

6

Rasmus Randon Lille

6

Liisi Mülla

6

Robin Randoja

6

Mihkel Ulst

6

 

TUNNUSTAMINE 7-9.KLASS

ÕPPIS HINDELE 4 JA 5

NIMI

KLASS

Liia Laats

7

Crisltel-Valeria Maasik

7

Andro Martinson

7

Jane Perve

7

Teiren Tõld

7

Miia Vask

7

Meriliis Õunpuu

7

Karin Kivilo

8

Maris Mogilnõi

8

Arnis Avar Sammalpärg

8

Heleri Tamberg

8

Isabel Tamberg

8

Anni Lisette Hallimäe

9

 

EI PUUDUNUD ÜHTEGI TUNDI I trimestril

4.klass
Evely Kaldma
Oliver Marten Lillevälja
Paul Samolberg
Aleksandra Torpan
Lisette Pall

5.klass
Carolin Pugeovkin
Katriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Cristofer Palm

6.klass
Robin Randoja

7.klass
Janne Saar
Henar Viirok

8.klass
Ave Saar
Maris Mogilnõi
Elis Hiiemäe

 

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Kolmapäev, 12. Juuni 2024

Meil on lehel 190 külalist ja 0 liiget