Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

E Jul 22, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jul 23, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jul 24, 2024
00:00
VAHEAEG
N Jul 25, 2024
00:00
VAHEAEG
R Jul 26, 2024
00:00
VAHEAEG
L Jul 27, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jul 28, 2024
00:00
VAHEAEG
E Jul 29, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jul 30, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jul 31, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

Märkamatult on läbi saanud viies distantsõppe nädal ja neljas veerand. Haljala Kooli poolt tahame kiita kõiki, tervet kooliperet - õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid, tugipersonali ja töötajaid. Oleme üheskoos viimaste nädalatega saanud hakkama millegi enneolematu ning vaimustavaga. Aastate pärast praegusesse hetke tagasi vaadates ei oska me ilmselt arugi saada, kuidas suutsime ühe-päevase etteteatamisega distantsõppe nõnda tõhusalt töösse rakendada. Usume, et edu taga peidab ennast meeskonnatöö, üksteise kuulamine ja toetamine, suhtlemine ja empaatia. 

Viimastel koolivaheaja eelsetel päevadel tuli õpetajate seas jutuks, kui palju on meie koolipere seas üllatajaid, kui hoolega töötatakse kodudes.

 

Anname siinkohal edasi õpetajate kiidusõnad:

Õpetaja Ruth kiidab õpilasi, kes on silma jäänud loodusõpetuse, biolooga ja geograafia aine või ainete aktiivse ja hoolsa õppimisega:
6. klass Riiko Altmäe, Georg Nõlvak, Tristan Jahi.
7. klass Maria Must, Janar Ojasalu, Robin Randoja, Mihkel Ulst, Rasmus-Randon Llille
8. klass Henar Viirok, Janne Saar, Janar Allese
9. klass Tamberg Isabel, Risto Ridal

Õpetaja Kersti kiidab: 1. klassis kiidan kõiki õpilasi! Kiitused 3. klassi õpilastele Mattias Erik Aitmanile ja Johanna Lippule - väga põhjalikud tööd! 4. klassis paistavad hoolsate töödega silma Heleri Lillepuu, Merily Sepp, Liise Lotte Ehasalu ja Liisebet Laigu. Delisa Valving on alati esimene, kes tööd esitab!
5. klassi õpilaste Jaanika, Sandra, Evely, Lisette, Aleksandra, Janessa, Anett tööd on alati väga põhjalikud ning alati, töö esitamine jääb millegi taha, toimub viisakas kirjavahetus ja teavitamine.
6. klassi õpilased Marleen, Kirke Marleen, Kätriin, Nele ja Carmen - tööd on korralikud ja kui mõni probleem on, siis nad alati kirjutavad viisakalt ja muretsevad oma tööde pärast.
7.klassist paid Stellale ja Mariale - Stella on üks esimesi, kes töö valmis saab ja teeb alati rohkem, kui vaja. Maria on väga kohusetundlik, kirjutab, kui on mure ja leiame koos alati lahenduse.
8. klassi õpilased Kristel Aasumets ja Kristel Karing on tõelised kehalise kasvatuse üllatajad!
9.klassi neidusid kiidan kõiki - ülitoredad ja tööd tehtud, mõnel rohkemgi kui tarvis.

Õpetaja Andres kiidab informaatikas 7. klassi õpilst Reiot varajaste ja nõuetekohaste tööde eest

Õpetaja Gerli soovib kiita kõiki 1.b klassi õpilasi, kes on oma kodutööd õigeaegselt esitanud. Te olete distantsõppega suurepäraselt hakkama saanud ja väga palju juurde õppinud! Kiitus!

Õpetaja Monika kiidab 2.a klassi õpilasi Marta Heinmaad ja Laura Tulli, nad on väga aktiivsed õppeülesannete tegijad. Tööd on tehtud kiiresti ja korralikult, sageli on tehtud rohkemgi, kui õpetaja on õppida jätnud! Kiitused ka 4. klassi õpilasele Mattias Tomingale - eesti keeles väga aktiivne, tööd õigeaegselt esitatud ja õppeülesanded väga hästi tehtud.

Õpetaja Riin kiidab 3.A õpilasi Sandra Kalvetit ja Rasmus Raed mõlema puhul suur tänu ja kiitus ka peredele, vanematele. Lisaks on silma jäänud ka Markus-Johan Jõeveer eriliste lähenemistega. Oma töödega on väga hoolas ka Risto Raja (6.R), samast klassist saadab alati hoolega töid (ja väga viisakaid kirju!) ka Alar Kasela (6.R).

Õpetaja Kenely kiidab üllatajaid ja asjalikke Andero Bergströmi, Ove Heinmaad, Kenneth Meidlat, Iti Nigulit ja Kaisa Soovälja.

Õpetaja Külli kiidab eesti keele ja kirjanduse tunni raames mitmeid lapsi: 6.R klass Risto (kõik tööd õigeaegselt esitatud!), 7. klassist hoolsaid: Robin, Maria, Minna, Kärt, Stella, Liisi, väga tublilt alustas distantsõpet Reio. Kaheksandikud on kõik tublid, aga eriti suur kiitus Teirenile, Miiale, Androle ja Meriliisile

Õpetaja Kaido soovib esile tõsta ajaloo aines 8. klassis: Martinson, Vask, Laats, Perve, Karing, Roov, Tõld, Õunpuu ja füüsikas : Roov ja Martinson
9. klassis ajaloos : Heinmaa, Kivilo, Mogilnõi ja Isabel Tamberg ning füüsikas: Heinmaa, Kivilo, Mogilnõi, Pärnoja.

Õpetaja Merli, kes end üldjuhul kiitustega kitsiks peab, tahab seekord kiita 5. klassi õpilast Sass-Robin Vooglat. Kui varem oli matemaatikas mitmeid murekohti, siis nüüd on noormees ideaalne õpilane! Tööd õigel ajal saadetud, materjal selge, ülesanded korrektselt tehtud. Väga tubli!
8. klass Liia Laats - kui varem pidin ikka ise töid küsima ja pidevalt uurima, siis nüüd saadab korralikult tehtud tööd juba varakult kõik ära. Väga tubli!
Ja kogu 4. klass. Tahaksin neid lihtsalt kiita. Suhtlevad üksteisega, aitavad üksteist. Ei karda abi küsida. Kiidan ka vanemaid. Väga aktiivsed nii abistamisel, kui murede jagamisel. Enamasti ka lahendused leitud. Võtmesõna - kiire reageerimine.

Õpetaja Meliita kiidab kõiki oma usinaid veebitundides osalejaid ja muidugi Marleeni, kes on üksjagu lisaks teinud ja klassikaaslasigi utsitanud, nendega omi avastusi jaganud ja lahendama kutsunud. 5. klassi loodusõpetus läheb tänu uudishimulikele, julgetele ja hingega asja juures olevatele õpilastele lausa ludinal. Eriti suur kiitus Henrile Keskkonnaameti korraldatud veebiviktoriinis "Vesi ja kliimamuutused" osalemise eest!

Õpetaja Õnnela toob 6. klassi ühiskonnaõpetuses põhjalikult läbimõeldud ja sisukate tööde eest välja Riiko Altmäe, Karl Andri Lillepuu, Jakob Toming, Veiko Semjonov, Georg Nõlvak, Heiko Einberg, Marleen Laigu, Käthy Korobov, Kaarel Gustav Mets.

Õpetaja Merle Eberhart soovib muusikas kiita õpilasi, kes on olnud kohusetundlikud, saatnud  asjalikke ja korrektselt vormistatud kodutöid.
4. klass: Henry Samolberg

5. klass: Sandra Karro, Oliver Marten Lillevälja, Aleksandra Torpan, ANett Veiert
6. klass: Heiko Einberg, Riiko Altmäe
7. klass: Stella Kaldma, Minna-Marie Kask, Rasmus Randon Lille, Maria Must, Mihkel Ulst
8. klass: Miia Vask, Andro Martinson, Jane Perve
9. klass: Elis Heinmaa, Karin Kivilo, Stefi Pärnoja, Isabel Tamberg, Heleri Tamberg, Elli-Maria Kütt, Heily Ehamaa, Elis Hiiemäe. Soovin rahulikku ja rõõmsat koolivaheaega!

Õpetaja Krista toob eriti tublide käsitöölistena välja 9. klassi õpilased Heily Ehamaa, Elis Heinmaa, Maris Mogilnõi ja Stefi Pärnoja. 8. klassist Jane Perve ja Emma Jõe, 7. klassist Liisi Mülla, Kärt Liiva, Maria Must, Minna Marie Kask ja Stella Kaldma, 6. klassist Kätriin Kalvet, Marleen Laigu, Nele Limberg ja Kreete Liset Sokolov, 5. klassist Sandra Karro ja Anett Veiert ning 4. klassist Liise-Lotte Ehasalu, Kristel Heinloo, Liisbet Laigu ja Käroli Vaher

Õpetaja Merle Varek kiidab ja tänab kõiki 1.a klassi õpilasi ja nende vanemaid tubli töö eest.

Õpetaja Silvester toob välja, et 8. klassis on tublisid mitmeid, kuid Jane ja Marion paistavad kõige paremini silma. Kiitus! Edastan kiituse tervele 9. klassile väga hea töö eest õppeaasta jooksul!

Õpetaja Anu Veldre kiidab 6R klassi Alarit ja Ristot - kõik kodused tööd alati õigeaegselt esitatud! 8. klassi Joonas on ka väga tubli olnud, kõik tööd hästi ja õigel ajal!

Loovtööde komisjon eesotsas klassijuhataja Greetega kiidab 8. klassi õpilasi erinäoliste, põhjalike ja huvitavate loovtööde õigeaegse esitamise eest! Oli väga huvitav lugemine, aitäh!

Õpetaja Greete kiidab ka 4. klassi ettevõtlikke lapsi hoogsa töövaimu, põhjalike tööde ja julguse eest küsimusi küsida!

Õpetaja Meelis kiidab kõiki klasse. See mida õpilased on pidanud ära tegema iseseisvalt kehalise kasvatuse tundides on kiiduväärt! 
Eraldi toon välja 1. klass Kirke Nõlvak - väga põhjalikud kodutööd. Palju tehti koos perega huvitavaid mänge ja tehti ka koos sporti! 2. klass Reigo Riks - noormees saatis õpetajale videotreeningu koos oma õega!3. klass Marcus Taal - tubli sportimise kõrvalt, tegi ka tõsist maatööd (põldudel kivide koristamine). Esimesed, kes saatsid ära oma kodutööd - 2. klass Andero Bergström, 4. klass Martten Toomejõe, Sergo-Kaspar Klaus, 5. klass Henri Randoja, Paul Samolberg, 6. klass Alar Kasela, 7. klass Janar Ojasalu, Karl Johann Ehasalu, 8. klass Kert Roov, 9. klass Karl-Johannes Annus. Kiidan 5. ja 7. kogu klassi, 100% õigeaegselt esitatud kodutööd! Lapsed on olnud siiani väga tublid.

Õpetaja Ene tahaks kiita kõiki oma õpilasi, sest nad kõik on tohutult palju vaeva näinud, toredaid esitlusi ja kirjatükke õpetajaga jaganud ning oma keeleoskust nii palju parandanud. Õpetaja Ene tahaks tänada kõiki oma õpilaste peresid, kes on olnud oma lastele toeks ja abiks. Oma õpilaste töid lugedes on õpetaja Ene saanud üllatuda ja naerda, kurvastada ja rõõmustada! Kõik õpilased on pingutanud rohkem kui eales varem ja näidanud õpetajale uskumatuid tulemusi oma tööde näol, seepärast oleks ebaõiglane kedagi teistest rohkem esile tõsta. Võib-olla teeme seda mõni teine kord. :)

 

Aitäh meile kõigile, võtame nädala puhkuseks ja kohtume veebi vahendusel juba peale vaheaega, 27. aprillil!

 

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 22. Juuli 2024

Meil on lehel 161 külalist ja 0 liiget