Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

N Jul 25, 2024
00:00
VAHEAEG
R Jul 26, 2024
00:00
VAHEAEG
L Jul 27, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jul 28, 2024
00:00
VAHEAEG
E Jul 29, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jul 30, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jul 31, 2024
00:00
VAHEAEG
N Aug 01, 2024
00:00
VAHEAEG
R Aug 02, 2024
00:00
VAHEAEG
L Aug 03, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

Kiidame!

Lääne-Virumaa algklasside MV kergejõustikus – väikesed koolid

T 1-3 klass

Eliise Elbra – 400m jooks 1.31,69 III koht

T 4-5 klass

Adele Karoline Visnapuu – kaugushüpe 3.88 I koht

Lenna Möllits – 400m jooks 1.21,91 II koht

Johanna Grete Roov – 400m jooks 1.22,15 III koht

P 1-3 klass

Oskar Heinla – 60m jooks 10,14 II koht, kaugushüpe 3.36 II koht, 400m jooks 1,22,80 II koht

Romet Pärtel – pallivise 39.00 I koht

P 4-5 klass

Ranel Luht – 60m jooks 8,90 I koht, kaugushüpe 3.80 II koht, 400m jooks 1.14,32 I koht

Pendelteatejooks

Haljala Kool II koht

Rakvere Spordikooli lastevõistlus

T 2012

Lenna Möllits – 60m jooks 9,65 II koht, 60m tõkkejooks 10,82 I koht.

T 2013

Adele Karoline Visnapuu – 60m jooks 9,96 I koht, 60mtj 11,35 II koht, kaugushüpe 3.64 I koht.

P 2013

Jasper Lipp – 60m jooks 10,07 III koht, 60m tõkkejooks 11,58 III koht, kaugushüpe 4.40 I koht, kõrgushüpe 1.26 I koht.

 

 

 

 

TV 10 olümpiastarti 53. hooaja Lääne-Virumaa I etapp

TN

Lenna Möllits – 60m jooks 9,72 III koht

PV

Andero Bergström – teivashüpe 2.63 I koht

TV 10 olümpiastarti 53. hooaja vabariiklik I etapp.

PV

Andero Bergström – teivashüpe 2.40 17. koht

Väikeste koolide arvestuses peale I etappi, Haljala Kool 5. kohal.

Lääne-Viru maakonna Jõuluvõistlus

P 2013

Roger Privoi – 60m jooks 9.31 I koht, kaugushüpe 3.85 II koht

Jasper Lipp – kuulitõuge 7.73 III koht

T 2012

Lenna Möllits – 60m jooks 9,54 II koht, 60mtj 10,90 I koht

Adele Karoline Visnapuu – 60mtj 10,83 II koht, kõrgushüpe 1.05 III koht, kaugushüpe 3.51 II koht

P U14

Joosep Lipp – 60mtj 11,26 I koht

Andero Bergström – kõrgushüpe 1.40 II koht, kuulitõuge 9.86 II koht

P U16

Henri Randoja – kõrgushüpe 1.70 I koht

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 22. Juuli 2024

Meil on lehel 198 külalist ja 0 liiget