Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  kool[ät]haljala.edu.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

E Dets 16, 2019
00:00
5. klassi jõuluõhtu
E Dets 16, 2019
00:00
JÕULUPEO PROOVID
E Dets 16, 2019
00:00
Jõulunädal
E Dets 16, 2019
00:00
KODUSTE TÖÖDE VABA NÄDAL
T Dets 17, 2019
00:00
JÕULUPEO PROOVID
T Dets 17, 2019
00:00
Jõulunädal
T Dets 17, 2019
00:00
KODUSTE TÖÖDE VABA NÄDAL
T Dets 17, 2019
11:00 - 12:00
Jõuluüllatus kogu koolile Haljala Rahvamajas
K Dets 18, 2019
00:00
Jõulunädal
K Dets 18, 2019
00:00
KODUSTE TÖÖDE VABA NÄDAL

NUPUTA on võistkondlik matemaatikaülesannete lahendamise võistlus, mis toimub kahes vanuserühmas. Matemaatikaalaseid teadmisi panevad proovile 5.-6. klasside neljaliikmelised võistkonnad ja 7. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Võistlust korraldab Eesti Matemaatika Selts koostöös TÜ teaduskooliga.

Haljala Koolile tõi 1. veebruaril maakondlikust voorust esikoha 7. klassi võistkond koosseisus Karin Kivilo, Noel Lünekund, Risto Ridal.

5.-6. klasside võistkonna tublid osalejad Kaspar Keskra, Kert Roov, Minna Marie Kast ja Mihkel Ulst

 

Juhendajad Merike Tiilen, Maret Kivisaar

27. jaanuaril toimus Eesti koolinoorte 65. keemiaolümpiaadi 2017/2018 piirkonnavoor


9. klasside arvestuses:


8. koht Katatiina Siilak 9.a klass
19. koht Deniel Suprunov 9.b klass
20. koht Daimar Seljamäe 9.b klass
21. koht Sten Vaher 9. b klass


Juhendaja Tiina Rannar

2017/2018 kunstiolümpiaadi maakonnavoor
Jan-Erik Tamm 9.b klass 8. koht, teoreetilise osa kolmas tulemus!


Juhendaja Inge Laiv

Eesti 2017/2018 emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses

Säde-Liis Orujõe 10.-12. koht

Juhendaja Külli Heinla

16. jaanuaril toimus Rakveres Pallilahingu Lääne-Virumaa etapp, kuis meie kooli 1.-3. klasside võistkonnad saavutasid kõrgeid tulemusi! Haljala poiste võistkond 2. koht, tüdrukute I võistkond 2. koht, tüdrukute II võistkond 4. koht.

Haljala kool I võistkond maakonnas 2. koht

Jaanika Esto
Sandra Karro
Anneken Laureen Trofimov
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert

Treener Aiki Lipp

Haljala kool II võistkond maakonnas 4. koht

Marii Lahtvee
Kristelle Urmet
Marleen Türbsal
Johanna Lipp
Teele Valdloo
Liisbet Laigu

Treener Aiki Lipp

Haljala Kool poiste võistkond maakonnas 2. koht

Marten Toomejõe
Henry Samolberg
Oliver Marten Lillevälja
Markus Brandon Visnapuu
Kahro Pallon
Dariel Lukašenko

Treener Aiki Lipp

Lääne-Virumaa geograafiaolümpiaad:

9. klass

11.-13. koht
Katariina Siilak 9.a klass 32 p
Daimar Seljamäe 9.b klass 32 p

14. koht
Sten Vaher 9.b klass 28 p

17. koht
Rahel Raudsepp 9.b klass 22 p

18. koht
Deniel Suprunov 9.b klass 21 p


juhendaja õp. Martin Pent

TV 10 olümpiastarti vabariiklikul I etapil Võrus saavutas Haljala Kool väikeste koolide arvestuses 5. koha.

Parimad tulemused Reio Jervson kõrgushüppes 15. koht ja Janar Ojasalu teivashüppes 30. koht.

Võistkonda kuulusid veel Maarja-Liis Liiv, Liisi Mülla, Stefi Pärnoja, Elli - Maria Kütt, Risto Meder.

Õp. Kersti Naarits ja Meelis Kari

XIV Haljala-Võsu sõpruskohtumine matemaatikas 7.dets 2017

Tulemused

4. klass
Marleen Laigu I koht
Kristian Anton II koht
Riiko Altmäe III koht
Täname osavõtu eest: Emma Antonis, Arles Lõbu, Georg Nõlvak

5. klass
Minna Marie Kask I-II koht
Täname osavõtu eest: Mihkel Ulst, Mihkel Kalinkin

6. klass
Kert Roov I koht
Teiren Tõld II-III koht
Trinity-Ly Tomel II-III koht
Täname osavõtu eest: Jane Perve, Cristel-Valeria Maasik

7. klass
Noel Lünekund I koht
Risto Ridal II koht
Täname osavõtu eest: Karin Kivilo, Maris Mogilnõi

8. klass
Karl-Kristjan Eluri II koht
Anni Lisette Hallimäe I koht
Täname osavõtu eest: Ingrette Pärnamägi

9. klass
Katariina Siilak I koht
Sten Vaher II koht
Deniel Suprunov III-IV koht

 

Täname õpetajaid, kes õpilasi ettevalmistasid: Merike Tiilen, Tiina Rannar, Maret Kivisaar ja Evelin Teiva.
Ülesanded koostasid (meie koolist) Õnnela Lembke, Merike Tiilen, Tiina Rannar ja Maret Kivisaar.
Ootajate aega sisustas Õpilasesindus.

Järgmisel aastal toimub võistlus Võsul!

Rakvere Spordikooli lahtised kergejõustikuvõistlused

Poisid 2007
Veiko Semjonov - kaugus 3.77 II koht, kõrgushüpe 1.10 II koht, 60mtj 11,8 5. koht
Mihkel Liiv – 60mtj 11,5 4. koht, 60m 9,7 6. koht
Poisid 2006
Reio Jervson – kõrgushüpe 1.25 III koht, kaugushüpe 3.92 4. koht, 60mtj 11,0 5. koht
Georg Nõlvak – kõrgushüpe 1.25 4. koht.

TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp

Poisid noorem
Reio Jervson – kõrgushüpe 1.35 II koht

 

Treener Meelis Kari

ÕPPIS I trimestril HINDELE 5

1B

Carl Stefan Kalde
Karl-Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet


2.A

Martten Toomejõe
Rasmus Tõnurist


2.B

Liise-Lotte Ehasalu
Henry Samolberg
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Käroli Vaher

3. klass

Airis Aavoja
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov
Anett Veiert
Markus Brandon Visnapuu

4. klass

Heiko Einberg
Kirke Marleen Kool
Marleen Laigu

5. klass

Minna Marie Kask

9.a

Katariina Siilak

 

ÕPPIS I trimestril HINDELE 4 JA 5

1.A

Anett Heinmets
Merilin Kurs
Marii Lahtvee
Rasmus Rae

1.B

Mattias Erik Aitman
Kaspar Heinla
Anatoli Jefimov
Sander Kaldma
Karel-Mattias Korjus
Johanna Lipp
Paul Saamot
Maiko Sing
Tristan Tedrekin
Marcus-Märten Vainumäe
Sandra Toomejõe

2.A

Mattias Liivamäe
Dariel Lukašenko
Carmen Sinisoo
Georg Tamm
Delisa Valving
Sergo-Kaspar Klaus

2.B

Kristel Heinloo
Heleri Lillepuu
Trevor Lilles
Annaliisa Palm
Rauno Pentinen
Merily Sepp
Teele Valdlo


3. klass

Evely Kaldma
Lisette Pall
Henri Randoja
Paul Samolberg
Aleksandra Torpan
Janessa Valving

4. klass

Riiko Altmäe
Kristian Anton
Hugo Hiiemäe
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Anna-Lotta Kütt
Stefi Laht
Mihkel Liiv
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Eneli Lütt
Carmen Martis
Kaarel-Gustav Mets
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Meribel Sepp
Kreete Liset Sokolov
Laura Stüf
Sten Marten Villenthal
Carolin Pugovkin
Risto Raja

5. klass

Kärt Liiva
Kati Liivamägi
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Robin Randoja
Uku Urb

6. klass

Janar Allese
Marion Ismael
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Jane Perve
Teiren Tõld
Trinity-Ly Tomel


7. klass

Elis Heinmaa
Karin Kivilo
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Arnis Avar Sammalpärg
Heleri Tamberg
Isabel Tamberg

8. klass

Säde-Liis Orujõe

9. A

Tairi Alanurme
Kati Nõlvak

9. B

Kertu Greenberg
Daimar Seljamäe
Sten Vaher

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 12. Detsember 2019 09:30

Meil on lehel 678 külalist ja 0 liiget