Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

E Apr 22, 2024
00:00
VAHEAEG
E Apr 22, 2024
08:00 - 08:15
Kogu kooli kogunemine aatriumis
T Apr 23, 2024
00:00
VAHEAEG
K Apr 24, 2024
00:00
VAHEAEG
N Apr 25, 2024
00:00
VAHEAEG
R Apr 26, 2024
00:00
VAHEAEG
R Apr 26, 2024
10:35 - 11:00
LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl
R Apr 26, 2024
11:45 - 12:10
LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass
L Apr 27, 2024
00:00
VAHEAEG
P Apr 28, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

K. Palusalu 34. MÄV noortele

Tallinn, 12.03.2022


Kokku osales 238 maadlejat Lätist, Leedus ja Eestist. Caaro SK oli sellel korral väljas 13 maadlejaga.
80kg saavutas oma hooaja esimese esikoha Kahro Pallon, kes alistas kõik oma vastased esimesel poolajal. Kindel esikoht taskus! Ees ootab järgmisel nädalal teda juba aste tugevam võistlus, U15 Eesti Meistrivõistlused.

 

Info CAARO SK Facebooki lehelt

Haljala valla "Aasta sportlane 2021" on selgunud.
Noortest võitsid Haljala Kooli õpilased JAKOB TOMING ja MIA-LARISSA LIIV, kes mõlemad suunavad oma jõupingutused ujumisse. 

Kõiki võitjaid ning nende tulemusi aastal 2021 näed Haljala valla sport Facebooki lehel, klikkides SIIA

Kuniks lund on (ja loodetavasti on seda mõnusalt kevadeni!) saame kiita ka meie suusatajaid. Lääne Virumaa Suusasarja etappidel osalevad ka mitu meie koolipere liiget.

 

1. etapp Kadrinas 

P 15-18 vanusegrupp - Robin Randoja, I koht
P 11-12 vanusegrupp - Mattias Erik Aitman, III koht
M 50 ja vanemad vanusegrupp - Ivo Tupits, I koht
 
 
2. etapp Palermos
 P 15-18 vanusegrupp - Robin Randoja, I koht
 P 11-12 vanusegrupp - Mattias Erik Aitman, 5. koht
M 50 ja vanemad vanusegrupp - Ivo Tupits, II koht
 
 
III etapp leiab aset järgmisel neljapäeval Ebavere Terviserajal, loodame, et osaleva koolipere arvud on kerkimas - Haljala Spordikeskus on meile harjutamiseks igaljuhul imehead rajad teinud. Suusasarja kava ja tulemusi vaata täpsemalt https://www.facebook.com/laanevirumaasuusasari

Haljala Kool on usinalt osalemas Rakvere Gümnaasiumis korraldataval Lääne-Virumaa koolide mälumängul. Sel õppeaastal on toimunud 3 mängu, I mängul oktoobris saavutati põhikoolide arvestuses 7 meeskonna seas tubli keskmine 4. koht, II mängul detsembris (november jäi COVIDi tõttu vahele) jäädi 5. kohale, III mängul 2022 jaanuaris toodi koju põhikoolide arvestuse esikoht!

Kuumängus saadud koht muutub võistkonna jaoks kohapunktiks (nt esikoht annab 1 punkti, 2. koht 2 punkti jne) – seega võidab hooaja see võistkond, kel hooaja lõpuks vähem punkte. Puudutud mäng omakorda toob võistkonnale aga automaatselt kaasa viimase koha punktid ja tõmbab seega lõpptulemust märgatavalt alla.

Meid esindavad mängus 8. klassi õpilased Heiko, Marleen, Riiko ning 9. klassi õpilane Minna Marie, meeskonda toetab alati-valmis-asendusliikmena 9. klassi õpilane Mihkel.

Edu edaspidiseks, hoiame pöidlaid! 

 

 

Detsembrikuus toimunud Eesti juunioride ja noorte lühiraja meistrivõistlustel Kohtla-Järvel noppis erinevatelt aladelt medaleid Haljala Kooli 8. klassi õpilane, Wiru Swim klubi all treeniv ning võistlev Jakob Toming!

100 m selili, aeg 59,30, I koht

100 m vabalt, aeg 52,99 II koht 

50 m selili, aeg 27,93, III koht

100 m kompleksi, aeg 1.01.60, III koht 

50 m vabalt, aeg  24,18 II koht
 
4x50m vabalt segateateujumine 1.44,47 II koht
(Robert Sammel, Egel Salu, Mirtel Merimaa, Jakob Toming)
 
4x50 kombineeritud segateateujumine 1.53,93 III koht
(Jakob Toming, Egle Salu, Mirtel Merimaa, Robert Sammel)
 
 
Õnnitlused, kiitused suure töö eest nii Jakobile kui tema perele! 

Eesti kuni 16-aastaste poiste korvpalli karikafinaali tüürinud Rakvere Tarvas tunnistas otsustavas mängus Tartu Ülikooli KK 98:60 (poolaeg 48:36) paremust.

Vastastest valdavalt aasta nooremad Virumaa pallurid osutasid lõppkohtumises visa vastupanu. Otsustavalt läksid kodusaalis mänginud tartlased eest teisel poolajal: kolmanda perioodi lõpuks juhtisid nad 70:47 ja kallutasid kogu mängu enda kasuks 98:69.

 

Igapäevaselt Haljala koolis õppivatest noortest olid meeskonnas  Rasmus Randon Lille, Riiko Altmäe, Mihkel Liiv, Joel Reinol. Poisse juhendas treener Madis Putko.

 

Täpsemalt SIIT (Tarva FB) ja SIIT (Virumaa Teataja)

Eduka osalemise eest 2021. a Õpilasleiutajate riiklikul konkursil pälvisid tänukirja:

Aleksandra Fakejeva (4. klass)

Helena Jõeveer (4. klass)

Tõnn Lipp (4. klass)

juhendaja Greete Toming

 

Jonathan Mägi (7. klass)

juhendaja Ahti Männik

 

Rohkem infot https://www.etag.ee/tegevused/konkursid/opilasleiutajate-konkurss/

5. üle-virumaalisel kodu-uurijate konkursil tunnustati tänukirja ja raamatuga:

Kaspar Heinla, 5. klass

Henry Samolberg - 6. klass

Aleksandra Torpan - 7. klass

Robin Randoja - 9. klass

Liisi Mülla - 9. klass

Kärt Liiva - 9. klass

Rasmus Lille ja Joel Reinol - 9. klass

 

Eriti tõsteti esile Kaspari, Liisi ja Robini töid. Kärt Liiva sai Viru Instituudi tänukirja.

 

Tööde kokkuvõtted ja videod on nähtavad Viru Instituudi kodulehel https://viruinstituut.ee/

KIIDAME!

 

Lääne Virumaa murdmaajooksu meistrivõistlused

Poisid U-12 500m

 Andero Bergström 1.59 I koht, Joosep Lipp 2.03 II koht

Poisid U-14 500m

 Henri Randoja 1.52 III koht

Poisid U-16 1000m

Robin Randoja I koht

Rakvere Spordikooli lastevõistlus

T 2010

 Rebecka Välk kõrgushüpe II koht

P 2011

Andero Bergström 60m 9,10 I koht, 60mtj 10,64 I koht, kaugushüpe 3.90 I koht,

 kõrgushüpe 1.20 Ikoht

Joosep Lipp 60mtj III koht 11,50, kaugushüpe 3.42 III koht, kõrgushüpe 1.20 II koht

TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp

PN 60m

Sander Kaldma 9,42 II koht

PN kõrgushüpe

Andero Bergström 1.25 I koht

PV 60m

Henri Randoja 8,35 II koht

Lääne – Virumaa noorte Jõuluvõistlus

T 2010 kõrgushüpe

Rebecka Välk 1.00 II koht

P 2011

Andero Bergström 60m 8,89 I koht, 60mtj 10,43 I koht, kaugushüpe 3.87 I koht,

kõrgushüpe 1.20 I koht

P 2010

Sander Kaldma 60m 8,88 II koht, 60mtj 10,06 II koht, kõrgushüpe 1.30 I koht,

 kaugushüpe 3.95 III koht

PU -14

Henri Randoja 60m 8,35 II koht, 60mtj 9,44 I koht, kaugushüpe 4.83 II koht, kõrgushüpe 1.50 III koht, kuulitõuge 12.47 II koht

TV 10 OS Vabariiklik I etapp

Henri Randoja 60m 8,25 15. koht

Andero Bergström kõrgushüpe 1.21 18. koht

 

Treener Meelis Kari

 

Väikeste koolide arvestuses 4. koht

KIIDAME  I TRIMESTRI VÄGA TUBLISI ÕPILASI! 

 

“SUUREPÄRASED” TULEMUSED 

1.klass 

Joonas Antero Grönqvist 

Romet Pärtel 

 

2.klass 

Mia Laanem 

Kameron Urmet 

 

ÕPPIS HINDELE “5”  

 

3a klass 

Oskar KAupmees 

Kärt Kokka 

Ruuben Kuzma 

Heleriin Kõiva 

Villem Lipp 

Kardo Roov 

 

3b klass 

Lenna Möllits 

Mirtel Randoja 

Johanna-Grete Roov 

Mirell Soppe 

Tauri Türbsal 

 

4.klass 

Krister Kool 

 

5.klass 

Kaspar Heinla 

Tristan Tedrekin 

 

6.klass 

Liisbet Laigu 

Henry Samolberg 

 

8.klass 

Riiko Altmäe 

Heiko Einberg 

Marleen Laigu 

 

9.klass. 

Minna Marie Kask 

 

 

“ SUUREPÄRASED” JA “HEAD” TULEMUSED 

 

1.klass 

Eliise Elbra 

Rasmus Heinmets 

Revon Kaldma 

Arden Köster 

Stiivo Liiv 

Ariel Lou Massiah 

Adele Reedik 

Revo Rosar 

Sandra Serebrjakova 

Mia-Lotta Teedla 

Stevel Valdna 

 

2.klass 

 Sebstian Kaasik 

Auli Karus 

Kirke Kokka 

Pärle-Mai Lillevälja 

Jasper Lipp 

Karl Pilv 

Roger Privoi 

Andra Helena Raudla 

Käroli Sepp 

Robin Sooväli 

Aron Trofimov 

Adele Karoline Visnapuu 

 

ÕPPIS HINDELE “4” JA “5” 

 

3a klass 

Keidi Anton 

Tambet Francis Devany 

Maarius Kuusküll 

Oliver Larin 

Alex Maimistov 

Kirke Nõlvak 

Sander Palm 

Oliver Sarapuu 

Egert Sepp 

 

3b klass 

Rasmus Allese 

Karl Maiko Lullu 

Helene-Marie Markelov 

 

4.klass 

Marta Heinmaa 

Andreas Kaldma 

Mia Lehiste 

Mia-Larissa Liiv 

Tõnn Lipp 

Laura Tull 

Andero Bergström 

Aleksandra Fakejeva 

Liselle Kilk 

Kennert Kool 

Kaisa Sooväli 

Lisett Isabel Villenthal 

 

5.klass 

Mattias Erik Aitman 

Anette Heinmets 

Sander Kaldma 

Merilin Kurs 

Astra Mägi 

Karl erik Tänavots 

Marleen Türbsal 

Kristelle Urmet 

Marcus Marten Vainumäe 

 

6.klass 

Liise-Lotte Ehasalu 

Eleri Lillepuu 

Annaliisa Palm 

Rasmus Tõnurist 

Käroli Vaher 

Delisa Valving 

 

7.klass 

Evely Kaldma 

Sandra Karro 

Oliver Marten Lillevälja 

Aleksandra Torpan 

Janessa Valving 

Markus Brandon Visnapuu 

 

8.klass 

Kätriin Kalvet 

Alar Kasela 

Mihkel Liiv 

Karl-Andri Lillepuu 

Nele Limberg 

 

9.klass 

Mihkel Kalinkin 

Liisi Mülla 

Robin Randoja 

Mihkel Ulst 

 

 

 

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 18. Aprill 2024

Meil on lehel 321 külalist ja 0 liiget