Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

P Jul 21, 2024
00:00
VAHEAEG
E Jul 22, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jul 23, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jul 24, 2024
00:00
VAHEAEG
N Jul 25, 2024
00:00
VAHEAEG
R Jul 26, 2024
00:00
VAHEAEG
L Jul 27, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jul 28, 2024
00:00
VAHEAEG
E Jul 29, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jul 30, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

Eesti Koolispordi Liidu laskevõistlus 15. veebruaril 2018 Haapsalus

I koht Haljala Kooli võistkond (20 lasku toelt)
Isabel Tamberg 7. klass
Heily Ehamaa 7. klass
Maris Mogilnõi 7. klass
Stefi Pärnoja 7. klass

Individuaalne (20 lasku toelt tüdrukud)
Isabel Tamberg 7. koht
Heily Ehamaa 10. koht
Maris Mogilnõi 12. koht
Stefi Pärnoja 22. koht

Juhendaja Olev Lipp

2018.a matemaatikaolümpiaadi Lääne-Virumaa piirkondlik voor 7. veebruaril 2018

7. klassid
Risto Ridal III koht
Juhendaja Merike Tiilen

9. klassid
Katariina Siilak 8. koht
Juhendaja Maret Kivisaar

Maakondlik vene keele üritus vene emakeelega lastele Kunda Ühisgümnaasiumis 2. veebruaril 2018

Võistkondlik 5. koht


Sergei Serebrjakov 7. klass
Pavel Liber 9.a klass
Regina Prihodko 9.b klass
Milena Loknovskaja 9.b klass
Juhendaja Ljudmilla Botško

NUPUTA on võistkondlik matemaatikaülesannete lahendamise võistlus, mis toimub kahes vanuserühmas. Matemaatikaalaseid teadmisi panevad proovile 5.-6. klasside neljaliikmelised võistkonnad ja 7. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Võistlust korraldab Eesti Matemaatika Selts koostöös TÜ teaduskooliga.

Haljala Koolile tõi 1. veebruaril maakondlikust voorust esikoha 7. klassi võistkond koosseisus Karin Kivilo, Noel Lünekund, Risto Ridal.

5.-6. klasside võistkonna tublid osalejad Kaspar Keskra, Kert Roov, Minna Marie Kast ja Mihkel Ulst

 

Juhendajad Merike Tiilen, Maret Kivisaar

27. jaanuaril toimus Eesti koolinoorte 65. keemiaolümpiaadi 2017/2018 piirkonnavoor


9. klasside arvestuses:


8. koht Katatiina Siilak 9.a klass
19. koht Deniel Suprunov 9.b klass
20. koht Daimar Seljamäe 9.b klass
21. koht Sten Vaher 9. b klass


Juhendaja Tiina Rannar

2017/2018 kunstiolümpiaadi maakonnavoor
Jan-Erik Tamm 9.b klass 8. koht, teoreetilise osa kolmas tulemus!


Juhendaja Inge Laiv

Eesti 2017/2018 emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses

Säde-Liis Orujõe 10.-12. koht

Juhendaja Külli Heinla

16. jaanuaril toimus Rakveres Pallilahingu Lääne-Virumaa etapp, kuis meie kooli 1.-3. klasside võistkonnad saavutasid kõrgeid tulemusi! Haljala poiste võistkond 2. koht, tüdrukute I võistkond 2. koht, tüdrukute II võistkond 4. koht.

Haljala kool I võistkond maakonnas 2. koht

Jaanika Esto
Sandra Karro
Anneken Laureen Trofimov
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert

Treener Aiki Lipp

Haljala kool II võistkond maakonnas 4. koht

Marii Lahtvee
Kristelle Urmet
Marleen Türbsal
Johanna Lipp
Teele Valdloo
Liisbet Laigu

Treener Aiki Lipp

Haljala Kool poiste võistkond maakonnas 2. koht

Marten Toomejõe
Henry Samolberg
Oliver Marten Lillevälja
Markus Brandon Visnapuu
Kahro Pallon
Dariel Lukašenko

Treener Aiki Lipp

Lääne-Virumaa geograafiaolümpiaad:

9. klass

11.-13. koht
Katariina Siilak 9.a klass 32 p
Daimar Seljamäe 9.b klass 32 p

14. koht
Sten Vaher 9.b klass 28 p

17. koht
Rahel Raudsepp 9.b klass 22 p

18. koht
Deniel Suprunov 9.b klass 21 p


juhendaja õp. Martin Pent

TV 10 olümpiastarti vabariiklikul I etapil Võrus saavutas Haljala Kool väikeste koolide arvestuses 5. koha.

Parimad tulemused Reio Jervson kõrgushüppes 15. koht ja Janar Ojasalu teivashüppes 30. koht.

Võistkonda kuulusid veel Maarja-Liis Liiv, Liisi Mülla, Stefi Pärnoja, Elli - Maria Kütt, Risto Meder.

Õp. Kersti Naarits ja Meelis Kari

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 11. Juuli 2024

Meil on lehel 215 külalist ja 0 liiget