Hoolekogu eesmärgiks on ühendada õpilaste, õpetajate, kooli pidaja, lastevanemate ja vilistlaste tegevus õppetöö suunamisel, planeerimisel ja jälgimisel ning
õppimiseks ja kasvatuseks paremate tingimuste loomisel. Hoolekogul on võimalus avaldada oma arvamust sh kooli arengukavale, õppekava kehtestamisele, vastuvõtu tingimustele, huvitegevusele jms.
Kuulame õpilaste esindajad ning püüame lahendada lastevanemate ja kooli vahel tekkinud muresid.

Hoolekogul korraldab oma tööd koosolekutega või elektrooniliselt. Hoolekogu koguneb koosolekuteks vähemalt kolmel korral õppeaasta jooksul.

Koosolekute protokollid on leitavad kooli kodulehelt.

Hoolekogu koosseis on kinnitatud Haljala Vallavalitsuse korraldusega 11.10.2018 nr 506 (Haljala Kooli hoolekogu koosseisu muutmine)

Hoolekogu koosseis

Eesnimi Perekonnanimi Amet Kontakt
Veiko Veiert Vilistlaste esindaja, hoolekogu esimees    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Stefi Pärnoja Õpilaste esindaja stefi.parnoja[ät]haljala.edu.ee
Greete Toming Õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merli Tammi-Jõeveer Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meliita  Proosa Õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Katrin Perve Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Margus Punane Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Rainer Lille Koolipidaja esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kristin Raudvee Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haljala Kooli uus hoolekogu valiti ametisse oktoobris 2017.

Hoolekogule saad kirjutada hoolekogu[ät]haljala.edu.ee

Parem noores eas õppida, kui vanas eas kahetseda

Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 17. Mai 2019 13:22