Hoolekogu koosseis kinnitatud Haljala Vallavalitsuse korraldusega nr 330 15.10.2014.

Hoolekogu koosseis on kinnitatud Haljala Vallavalitsuse korraldusega nr 216  18. oktoober 2017

Hoolekogu koosseis

Eesnimi Perekonnanimi Amet Kontakt
Kristin Raudvee Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tairi Alanurme Õpilaste esindaja tairi.alanurme[ät]gmail.com
Greete Toming Õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merli Tammi-Jõeveer Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meliita  Proosa Õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Katrin Perve Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Margus Punane Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Veiko Veiert Vilistlaste esindaja, hoolekogu esimees See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Rainer Lille Koolipidaja esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haljala Kooli uus hoolekogu valiti ametisse oktoobris 2017.

Hoolekogule saad kirjutades kasutades aadressi hoolekogu[ät]haljala.edu.ee

Parem noores eas õppida, kui vanas eas kahetseda

Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 17. November 2017 13:25