Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

Oleme ühisel kollektiivpuhkusel 1. juuli-10. august - siis tulevad esimesed koolipere liikmed juba tööle.

Meiega saad ühendust kirjutades info(ät)haljalakool.ee.

Lustlikku koolivaheaega! 

Hea 6.-9. klassi noor,

Palume Sul osaleda Haljala valla noori arendavate vaba aja veetmise võimaluste rahulolu-uuringus. Täites järgneva küsimustiku, annad Haljala vallale võimaluse hinnata noorsootööd ning pöörata noorsootöö arendamisel rohkem tähelepanu Sulle.

Sinu poolt antud vastused aitavad meid edasisel noorte arengut toetava vaba aja sisustamise planeerimisel ning võimalike probleemide ja kitsaskohtade lahendamisel. Küsimustikule vastaja jääb anonüümseks - see tähendab, et Sinu nime ankeedis ei küsita. Sinu arvamus on Haljala valla jaoks väga oluline. Vastates palun vali see vastusevariant, mis tundub olevat Sinu arvamuse, seisukoha või olukorraga kõige sarnasem.

Küsitluse kontaktisik on Gerly Piiskoppel
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5235184

Link küsitlusele: https://forms.gle/c7Cb1zVhX6vkfSqh6

Haljala kool ootab kandideerima

POISTE KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJA

KUNSTIÕPETUSE ÕPETAJA

 ametikohale

 

Peamised tööülesanded:

Õpetamine vastavalt õppekavale, õppedokumentatsiooni täitmine, koolipere meeskonnatöös osalemine.

Ootused kandidaadile:

Hindame õpetaja õpetajapädevust, aktiivsust, kohusetundlikkust, suhtlemisoskust ja arengule keskenduvat mõtteviisi. Eelistame, et kandidaadil on olemas erialane haridus (magistrikraad) ja õpetajakutse või on need omandamisel. 

Töö asukoht: Rakvere mnt. 10, Haljala alevik, Lääne-Virumaa

Tööle asumise aeg: august 2024

Lisainfo:  Kandideerimiseks palun saada elulookirjeldus, motivatsioonikiri ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad kooli e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 07.07 2024

Lisainfo ja vastused küsimustele: koolijuht Ivo Tupits tel 56618765, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Oled oodatud!

Koolimaja naaberkinnistul on homme, reedel õppus! Pyynikin Brewing OY Eesti filiaal, aadressil: Rakvere mnt 7, Haljala annab teada, et 31.MAI 2024 kell 9:00-13:00 toimub õlletehase hoones ja tehase territooriumil evakuatsiooni õppus. Õppuse ajal kõlavad territooriumil ohusireenid ja territooriumil võib silmata tegevuses olevana kõrgendatud koguses päästeekipaaže.
Säilitame rahu, tegemist on õppusega :)
Foto: Haljala, oktoober 2021

Haljala Vallavalitsus pakub võimalust 15-le meie valla vähekindlustatud ja suure pere 9-13-aastasele lapsele minna sotsiaaltuusikuga Rannapungerja Noortelaagrisse 16.06-22.06.2024.

Haljala vald korraldab laste kohale viimise ja laagrist tagasitoomise ning tasub laste kohamaksu. Infot laagri kohta saab:  https://www.rannapungerjalaager.ee/vahetused/2507-0108

Huvi korral võta ühendust lastekaitsespetsialist Helgi Vassariga tel 5344 8069 või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

https://www.haljala.ee/et/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/AkGmc7brdxer/content/id/40390205?redirect=https%3A%2F%2Fwww.haljala.ee

Haljala Kooli meeskonda on  2024/2025 õppeaastast oodatud täiskohaga

 • INGLISE KEELE ÕPETAJA
 • KLASSIÕPETAJA (I kooliaste)
 • FÜÜSIKA ÕPETAJA

Oled oodatud hingelt Virumaa vanima, kehalt noorima kooli õpetajaskonna liikmeks! Värskelt valminud uus koolihoone  parimate tehniliste võimalustega, usaldus õppetöö korraldamisel , avatus uuele , mentorlus ja tugi uue keskkonnaga kohanemisel - kui mõni mõte siit kõnetab, siis võta julgelt ühendust meie koolijuhi Ivo Tupitsaga (telefoninumbril 56618765 või e-kirja teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Tahad meist rohkem teada? Vaata:
kodulehte: www.haljalakool.ee
FB lehte: Haljala Kool
Instagrami lehte: haljalakool
 guugelda niisama 

Kui oled meie tegemistega juba tuttav ja plaan meie kooliperega liituda kindel, siis läkita kandideerimisavaldus ja CV koos haridust tõendavate dokumentidega esimesel võimalusel, aga hiljemalt 31. mail aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

PS. Saame oma tulevast õpetajat aidata ka elukoha leidmisega Haljalas (loe: ametikorteri  võimalus!)

PSPS.  Kui tead meile kedagi soovitada, kellega võiksime ise ühendust võtta, siis kõik vihjed on oodatud - kirjuta meile FB sõnum, meilile kiri (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või anna teada esimesele ettejuhtuvale Haljala Kooli õpetajale  Ja muidugi, jaga infot sõbrale!

otsime op mai 2024 min

Laupäeval, 11. mail osaleme kogu kooliga Haljala kultuuri-ja vabaajakeskuse korraldataval Haljala pere- ja laadapäeval! Iga klass viib müüki oma idanema pandud ja juba meie kooli akendel kasvavad taimed, samas võib igaüks oma või klassi müügilauale tuua ka ise kasvatatu/tehtu/meisterdatu/küpsetatu -avastamist jagub kindlasti kõigile! 

Lisaks müügilaudadele korraldavad klassid ka töötubasid, milles saab ringi vaadata ja tegutseda. 

Ära siis oma perekonda-sõpru-tuttavaid unusta kutsuda! Lisaks laadal ostlemisele-uudistamisele saab osa meie kooli laste korraldatavatest töötubadest. Kultuurilavalgi näeb nii meie kooli lapsi! 💐

😎Kui koolilaada ja -töötubade "uksed" on avatud 11.00 ja sulguvad 13.00, siis perepäev tegelikult veel jätkub - uuri Haljala valla Kultuuri- ja vabaajakeskuse lehelt või sündmuse enda lehelt.
 
pere ja laadapev min pere ja laadapev min2

 

 Lapsevanem esitab 31. maiks Haljala valla iseteeninduskeskkonnas SPOKU Avaldus 1. klassi astumiseks (E-VORM) 

Koolile eelnevale lastevanemate koosolekule võtta kaasa või tuua suvel kooli:

 • lapse koolivalmidusekaart selle olemasolul;
 • foto 3x4 cm

ootame avaldusi I klassi 2024 min

Haljala Kooli meeskonda on  2024/2025 õppeaastast oodatud täiskohaga

KLASSIÕPETAJA (I kooliaste)

Oled oodatud hingelt Virumaa vanima, kehalt noorima kooli õpetajaskonna liikmeks! Värskelt valminud uus koolihoone  parimate tehniliste võimalustega, usaldus õppetöö korraldamisel , avatus uuele , mentorlus ja tugi uue keskkonnaga kohanemisel - kui mõni mõte siit kõnetab, siis võta julgelt ühendust meie koolijuhi Ivo Tupitsaga (telefoninumbril 56618765 või e-kirja teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Tahad meist rohkem teada? Vaata:
kodulehte: www.haljalakool.ee
FB lehte: Haljala Kool
Instagrami lehte: haljalakool
 guugelda niisama 

Kui oled meie tegemistega juba tuttav ja plaan meie kooliperega liituda kindel, siis läkita kandideerimisavaldus ja CV koos haridust tõendavate dokumentidega esimesel võimalusel, aga hiljemalt 15. mail aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


PS. Saame oma tulevast õpetajat aidata ka elukoha leidmisega Haljalas (loe: ametikorteri  võimalus!)

PSPS.  Kui tead meile kedagi soovitada, kellega võiksime ise ühendust võtta, siis kõik vihjed on oodatud - kirjuta meile FB sõnum, meilile kiri (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või anna teada esimesele ettejuhtuvale Haljala Kooli õpetajale  Ja muidugi, jaga infot sõbrale!

 otsime klassip aprill 2024 min

Teisipäeval, 30. aprillil on meil taaskord külas Toomas Pranstibel, kes seekord tutvustab meile ämblikke! Mõned kaunimad on tal ka meile vaatamiseks kaasas - ole valmis!

Pilet 3.50 

Anna esmaspäeval oma klassijuhatajale huvist teada.

 • 2. tund  1.A,1.B, 2.A
 • 3. tund 2.B, 3., 4.
 • 4. tund (11.00-11.45) 5., 6.
 • 5. tund 7.,8.,9.

Parem noores eas õppida, kui vanas eas kahetseda

  Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 20. Juuni 2024

Meil on lehel 488 külalist ja 0 liiget