Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  kool[ät]haljala.edu.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

E Jun 17, 2019
00:00
VAHEAEG
E Jun 17, 2019
14:00 -
Õppenõukogu
T Jun 18, 2019
00:00
VAHEAEG
T Jun 18, 2019
18:00 -
9. klassi lõpuõhtu
K Jun 19, 2019
00:00
VAHEAEG
N Jun 20, 2019
00:00
VAHEAEG
R Jun 21, 2019
00:00
VAHEAEG
L Jun 22, 2019
00:00
VAHEAEG
P Jun 23, 2019
00:00
VAHEAEG
E Jun 24, 2019
00:00
VAHEAEG

Möödunud nädalavahetusel, 13-14. aprillil toimusid Rakvere spordihallis U12 vanuseklassi Eesti meistrivõistlused korvpallis. Rakvere Spordikool/Tarvas võistkonna koosseisus said EMV hõbemedalid kaela ka Haljala kooli 5. klassi kossupoisid Karl-Andri Lillepuu ja Riiko Altmäe!

Näha on, et poisid on nädalas mitmeid-mitmeid päevi trennis ja võistlustel käies korvpallile väga pühendunud, siinkohal tasuks aga kindlasti välja tuua ka see, et mõlemad ka kooli õppimistega väga heal järjel on!

Nende ja veel teistegi Rakvere Spordikool/Tarvas võistkondades mängivate poiste korvpalluri-elule saab huviline lähemalt kaasa elada Rakvere Korvpall FB lehel.

08.04.2019 Haapsalus toimunud Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlustelt tuli 2.-3. klasside arvestuses 6. kohaga koju 3.B klassi õpilane Liisbet Laigu!

Liisbeti juhendaks on õpetaja Merle Varek.

 

Lääne-Virumaa maakonna 5.-6. klasside 2018/2019.õa emakeeleolümpiaad Rakveres

Täname osalemise eest
Marleen Laigu 5. klass 5. koht
Juhendaja/õpetaja Maarja Okk

Minna Marie Kask 6. klass 7.-8. koht
Kärt Liiva 6. klass 23.-24. koht
Juhendaja/õpetaja Külli Heinla

Maakondlikul 3.klasside õpioskuste olümpiaadil saavutas Haljala Kooli võistkond II koha. Meie kooli esindasid Liisbet Laigu 3.b klassist ja  Martten Toomejõe 3.a. klassist.

Juhendaja Merle Varek.

Täname osalemise eest Lääne-Virumaa 3.-5. klasside inglise keele etluskonkurss 3. aprillil 2019 Rakveres

Teele Valdlo 3.a klass
Juhendaja/õpetaja Getriin Ess

Henry Samolberg 3.b klass
Emma Antonis 5. klass eriauhind
Juhendaja/õpetaja Aleksei Kochubei

7.-11. klassi rahvaluuleolümpiaadi Lääne-Virumaa piirkonnavoor

7. klass

Meriliis Õunpuu I koht, uurimistöö eripreemia
lõppvoorus 11. koht,

Cristel Valeria Maasik III koht lõppvoorus 13. koht

Miia Vask 4. koht lõppvoorus 14. koht


9. klass

Kadri-Ann Rae I koht lõppvoorus 16. koht


Juhendaja/õpetaja Külli Heinla

28. aprillil toimus Haljala Kooli 2.-4. klasside rahvastepallivõistlus!

Tulemused:

Poisid

I koht 4. klass
II koht 3.b klass
III koht 3.a klass

4. koht 2. kl II grupp
5. koht 2. kl I grupp

Turniiri parimaks noormees-mängijaks kuulutati Karl Erik Tänavots

Tüdrukud

I koht 4. klass
II koht 3.b
III koht 3.a

4. koht 2. klass

Neidude hulgas kuulutati parimaks mängijaks Käroli Vaher

Rahvastepalliturniiri korraldasid õpetajad Kersti Naarits ja Meelis Kari

Lääne-Virumaa käsitöö- ja kodunduse põhikooli 8.-9. klasside õpilaste olümpiaad 22. märtsil 2019 Rakveres

Elis Heinmaa 8. klass III koht (kodundus)
Juhendaja/õpetaja Krista Strauss

Eesti Koolispordi Liidu laskevõistlus
21.03.2019 Haapsalus

Põhikoolide arvestuses
võistkondlik II koht
Heili Ehamaa 8. klass
Maris Mogilnõi 8. klass
Isabel Tamberg 8. klass
Marko Saar 8. klass

Võistkondlik 6. koht
Robin Randoja 6. klass
Henri Randoja 4. klass
Mihkel Ulst 6. klass
Maria Must 6. klass


Treener/juhendaja Olev Lipp

 

Õnnitleme!

Lääne-Viru maakonna 6.-9. klassi inglise keele olümpiaad
22. märtsil 2019 Rakveres

 

6. klass (36 osalejat)
Minna Marie Kask 5. -6. koht
Mihkel Ulst 9.-11. koht

7. klass (34 osalejat)
Meriliis Õunpuu 12.-13. koht
Robin-Simmo Paljuväli 14.-15. koht
Ketlin Reinmaa 18. koht

8. klass (36 osalejat)
Markus Roost 8.-9. koht
Noel Lünekund 10. koht
Isabel Tamberg 19.-20. koht

9. klass (30 osalejat)
Oliver Kurs 16. koht
Anni Lisette Hallimäe 21. koht
Jan Mattias Ranne 23. koht

Juhendaja/õpetaja Ene Martma

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 17. Juuni 2019 10:01

Meil on lehel 410 külalist ja 0 liiget