14-min

Tehnoloogiaõpetus, füüsika, ajalugu
 Silvester Jürjo
Keemia
Käsitöö ja kodundus (lapsehoolduspuhkusel)
Klassiõpetaja, inimeseõpetus
 Monika Karing
 Maris Kukk
Arvutiõpetus, haridustehnoloog (lapsehoolduspuhkusel)
 Karin Kuusik
 Ruth Kruusamäe
Loodusained
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.e
Ajalugu
 Kenely Merelaid
 Mari-Riina Mölder
Kunst
 Riin Olvet
 Krista Strauss
 Laila Illak

Anu Müür
Sotsiaalpedagoog
Pikapäevarühma õpetaja
 Anneli Sirelmets
Koolipsühholoog
 Andres Truman
Haridustehnoloog
Projektijuht
Koolijuht
 Anu Veldre
Eripedagoog

Parem noores eas õppida, kui vanas eas kahetseda

Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 12. Detsember 2019 09:30