Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

E Veebr 13, 2023
14:00 -
Juhtkonna koosolek
T Veebr 14, 2023
00:00
Luuletused sõprusest (keelte lõiming)
T Veebr 14, 2023
14:00 -
Õpetajate koostöötund
N Veebr 16, 2023
00:00
8. klass - LOOVTÖÖDE EELKAITSMINE
R Veebr 17, 2023
08:00 - 17:00
Poiss-solistide konkurss Rakveres
E Veebr 20, 2023
14:00 -
Juhtkonna koosolek
T Veebr 21, 2023
09:50 - 11:35
Koolieelikud
T Veebr 21, 2023
14:00 -
Õpetajate koostöötund
N Veebr 23, 2023
12:00 -
Vabariigi aastapäeva aktus, lühendatud koolipäev
R Veebr 24, 2023
00:00
VABARIIGI AASTAPÄEV

Haljala vald

Teisipäeva hommikul tunnustasime II ja III kooliastme parimaid õppureid! Nagu õppealajuhataja Õnnela Lembke ka kogunemisel ütles - tublisid on nii-nii palju, kuid ka neid päris palju, kellel viieline olemisest jäi puudu vaid üks väike-väike sammuke või neid, kes nelja-viieliste ritta sattumiseks oleksid pidanud vaid ühe kolme veel korda tegema. Lisaks oli mitmeid lapsi, kes olid sel trimestril väga palju pingutanud ning kelle pingutamine, otseloomulikult, ka tulemusi tõi!

Nüüd võime sirge seljaga jõulupeole vastu minna :)

 

TUNNUSTAMINE 4.-6.KLASS

Õppis hindele „5“

NIMI

KLASS

Evely Kaldma

4

Sandra Karro

4

Aleksandra Torpan

4

Janessa Valving

4

Anett Veiert

4

Riiko Altmäe

5

Marleen Laigu

5

Minna Marie Kask

6

 

ÕPPIS HINDELE 4 JA 5

NIMI

KLASS

Airis Aavoja

4

Uku Bankiir

4

Oliver Marten Lillevälja

4

Lisette Pall

4

Kahro Pallon

4

Henri Randoja

4

Paul Samolberg

4

Markus Brandon Visnapuu

4

Sass Robin Voogla

4

Kristian Anton

5

Heiko Einberg

5

Hugo Hiiemäe

5

Kätriin Kalvet

5

Alar Kasela

5

Kirke Marleen Kool

5

Andreas Kuusküll

5

Mihkel Liiv

5

Karl-Andri Lillepuu

5

Nele Limberg

5

Karmen Martis

5

Kadri Morozov

5

Georg Nõlvak

5

Carolin Pugovkin

5

Risto Raja

5

Kreete Lisett Sokolov

5

Sten Marten Villenthal

5

Maarja-Liis Liiv

6

Kärt Liiva

6

Rasmus Randon Lille

6

Liisi Mülla

6

Robin Randoja

6

Mihkel Ulst

6

 

TUNNUSTAMINE 7-9.KLASS

ÕPPIS HINDELE 4 JA 5

NIMI

KLASS

Liia Laats

7

Crisltel-Valeria Maasik

7

Andro Martinson

7

Jane Perve

7

Teiren Tõld

7

Miia Vask

7

Meriliis Õunpuu

7

Karin Kivilo

8

Maris Mogilnõi

8

Arnis Avar Sammalpärg

8

Heleri Tamberg

8

Isabel Tamberg

8

Anni Lisette Hallimäe

9

 

EI PUUDUNUD ÜHTEGI TUNDI I trimestril

4.klass
Evely Kaldma
Oliver Marten Lillevälja
Paul Samolberg
Aleksandra Torpan
Lisette Pall

5.klass
Carolin Pugeovkin
Katriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Cristofer Palm

6.klass
Robin Randoja

7.klass
Janne Saar
Henar Viirok

8.klass
Ave Saar
Maris Mogilnõi
Elis Hiiemäe

 

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Kolmapäev, 08. Veebruar 2023 15:42

Meil on lehel 194 külalist ja 0 liiget