P Dets 15, 2019
Jõuluüllatus kogu koolile Haljala Rahvamajas
K Dets 18, 2019
Jõulunädal

Täname osalemise eest Lääne-Virumaa 3.-5. klasside inglise keele etluskonkurss 3. aprillil 2019 Rakveres

Teele Valdlo 3.a klass
Juhendaja/õpetaja Getriin Ess

Henry Samolberg 3.b klass
Emma Antonis 5. klass eriauhind
Juhendaja/õpetaja Aleksei Kochubei

Lausa lust on näha, et Haljala Kooli lapsed on ka koolivälises tegevuses nii tublid! Rakvere Spordikool/Tarvas poiste U12 meeskonna rivistuses saavutasid 4 Haljala Kooli noort G4S noorteliiga Eesti Meistrivõistlustel III koha! 🥉 Õnnitleme: Joel Reinol, Riiko Altmäe, Reio Jervson ja Rasmus Randon Lille!

Haljala Koolis toimunud 1.-2. klasside maakondlikul loodusloo päeval saavutas 4-liikmeline 1.-2. klassi võistkond esikoha! Võistkonda kuulusid Adele Saamot, Liisbet Laigu, Kaspar Heinla, Marleen Türbsal! Juhendajad Merle Varek, Meliita Proosa

Seega jääme karika valdajateks ikka meie (ürituse korraldamine liigub võitjaid-mööda, esikoht tuli meile ka eelmisel aastal), kuid korraldamise-järje anname edasi II koha omanikele - kohtume loodusloopäevalistega järgmisel aastal Väike-Maarja Gümnaasiumis!

Maakondlikku loodusloo päeva korraldasid ja viisid läbi Merle Varek, Meliita Proosa, Kristiina Nõlvak, Õnnela Lembke, Kertu Roov, Riin Mets, Merli Lember, Greete Toming.

19. veebruaril toimus Tartus 1-3. klassidele mõeldud Pallilahingu finaal, kuhu pääsesid maakondade kaks paremat võistkonda. Poisid ühe võiduga alagrupist edasi ei pääsenud ja jäid jagama 12.-18. kohta. Tüdrukud saavutasid 21 võistkonna seas väga tubli kolmanda koha.

Võistkonnas mängisid Sandra Karro, Jaanika Esto, Janessa Valving, Evely Kaldma, Aleksandra Torpan, Anneken Laureen Trofimov, Anett Veiert, Liisbet Laigu, Käroli Vaher.

Treener Aiki Lai.

400m jooks P Henry Randoja

60m jooks T Keitlin Johanson

60m jooks P Markus Brandon Visnapuu

6. novembril käisid kaks hakkajat 2. klassi ema, Eleri ja Mirjam, 2. klassi lastega mardi- ja kadripäevast rääkimas, mänge mängimas ja meisterdamas!

2. klasside õpilased koos õpetajatega hindasid teistsugust koolitundi hiiglama vahvaks!

Ärme siis unusta, et selle nädala reede (9. november) on mardilaupäev, kui sa just ise kodust mardisanditama ei lähe, siis võivad sinugi ukse taha tee leida tumedasse riietusse maskeeritud, pahupidi kasukaid kandvad, laulvad, käratsevad ja tantsivad halba õnne eemale peletavad mardisandid!

Pilte antud tunnist leiad siit

Kui tunned, et sinulgi oleks midagi, mida oma lapse klassikaaslastele rääkida, õpetada, nendega koos arutada, siis kindlasti võta edasiste kokkulepete jaoks ühendust klassijuhatajaga, oled väga oodatud!

Maakondlikul 3.klasside õpioskuste olümpiaadil saavutas Haljala Kooli võistkond II koha. Meie kooli esindasid Liisbet Laigu 3.b klassist ja  Martten Toomejõe 3.a. klassist.

Juhendaja Merle Varek.

Laste ja noorte animatsioonivõistlusel tegi seekord ilma Haljala kooli 3.b klass, kes tuli välja kahe filmiga, mis mõlemad said ka auhinnatud. Parimaks loodusteemaliseks filmiks tunnistati “Kuidas tekkis sõprus”, mille autorid on Liisbet Laigu, Adele Saamot, Delisa Valving, Käroli Vaher, Henry Heinmets, Mattias Liivamäe ja Carmen Sinisoo.

Sama klassi teine, ainult poistest koosnev seltskond tegi aga valmis filmi, mis teenis 1. jalaväebrigaadi eripreemia – film kandis pealkirja “Esimene võitlus” ja selle autorid on Georg Tamm, Sergo-Kaspar Klaus, Dariel Lukašenko, Kevin-Gustav Kütt, Mattias Toming ja Henry Samolberg.

Klassijuhataja ja juhendaja Merle Varek.

Loe festivalist täpsemalt siit: https://virumaateataja.postimees.ee/6440844/animatsioonimaailmas-ei-pea-jarelkasvu-parast-muretsema?fbclid=IwAR1Un4s2nDbdE3m0DnAzf4V08JrY4d4Jl12N5ZRFKNJfohMpYXpmOkfza4s

8. novembrl toimunud 4.-5. klasside Dumle rahvastepalli alagrupivõistlustelt tuli 4.-5. klassi meeskond koju piirkondliku esikohaga, samas tüdrukutelt neljas koht. Poiste esikoht viib nad tuleval kolmapäeval edasi vabariiklikule võistlusele Narva!

Maarja Liis Liiv
Kati Liivamägi
Liisi Mülla
Minna Marie Kask
Kärt Liiva
Marleen Laigu
Jaanika Esto
Anneken Laureen Trofimov
Keitlin Johanson
Kirke Marleen Kool

Õpetaja Kersti Naarits

Janar Ojasalu
Rasmus Randon Lille
Robin Randoja
Uku Urb
Joel Reinol
Reio Jervson
Karl Andri Lillepuu
Sten Marten Villenthal

Õp. Meelis Kari

Õnnitlused ja jaksu uuel võistlusel!

Kiidame tubli esinemise eest kooliajaloo konverentsil Pedagoogika Arhiivmuuseumis ja ülevirumaalisel kodu-uurijate konverentsil Haljala kooli õpilasi Minna Marie Kask, Kärt Liiva ja Liisi Mülla (5. klass). Juhendaja Külli Heinla.

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 12. Detsember 2019 09:30