Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

E Nov 28, 2022
00:00
I TRIMESTRI LÕPP
E Nov 28, 2022
09:50 - 10:30
Advendiaja alguse kogunemine
T Nov 29, 2022
12:00 -
Võsu-Haljala sõpruskohtumine matemaatikas (4.-9. klass)
T Nov 29, 2022
14:00 -
Õpetajate koostöötund
K Nov 30, 2022
17:30 -
6. klassi lastevanemate koosolek
N Dets 01, 2022
10:35 - 10:50
1.B ja 2. klass - kohvik "Ampsukas"
E Dets 05, 2022
00:00
9. klass - väljasõit Mõdrikule - õppepäev TTK teenusmajanduse instituudis
T Dets 06, 2022
14:00 -
Õpetajate koostöötund
N Dets 08, 2022
10:35 - 10:50
7. klassi pop-up kohvik "Ampsukas"
T Dets 13, 2022
14:00 -
Õpetajate koostöötund

Haljala vald

Teisipäeva hommikul tunnustasime II ja III kooliastme parimaid õppureid! Nagu õppealajuhataja Õnnela Lembke ka kogunemisel ütles - tublisid on nii-nii palju, kuid ka neid päris palju, kellel viieline olemisest jäi puudu vaid üks väike-väike sammuke või neid, kes nelja-viieliste ritta sattumiseks oleksid pidanud vaid ühe kolme veel korda tegema. Lisaks oli mitmeid lapsi, kes olid sel trimestril väga palju pingutanud ning kelle pingutamine, otseloomulikult, ka tulemusi tõi!

Nüüd võime sirge seljaga jõulupeole vastu minna :)

 

TUNNUSTAMINE 4.-6.KLASS

Õppis hindele „5“

NIMI

KLASS

Evely Kaldma

4

Sandra Karro

4

Aleksandra Torpan

4

Janessa Valving

4

Anett Veiert

4

Riiko Altmäe

5

Marleen Laigu

5

Minna Marie Kask

6

 

ÕPPIS HINDELE 4 JA 5

NIMI

KLASS

Airis Aavoja

4

Uku Bankiir

4

Oliver Marten Lillevälja

4

Lisette Pall

4

Kahro Pallon

4

Henri Randoja

4

Paul Samolberg

4

Markus Brandon Visnapuu

4

Sass Robin Voogla

4

Kristian Anton

5

Heiko Einberg

5

Hugo Hiiemäe

5

Kätriin Kalvet

5

Alar Kasela

5

Kirke Marleen Kool

5

Andreas Kuusküll

5

Mihkel Liiv

5

Karl-Andri Lillepuu

5

Nele Limberg

5

Karmen Martis

5

Kadri Morozov

5

Georg Nõlvak

5

Carolin Pugovkin

5

Risto Raja

5

Kreete Lisett Sokolov

5

Sten Marten Villenthal

5

Maarja-Liis Liiv

6

Kärt Liiva

6

Rasmus Randon Lille

6

Liisi Mülla

6

Robin Randoja

6

Mihkel Ulst

6

 

TUNNUSTAMINE 7-9.KLASS

ÕPPIS HINDELE 4 JA 5

NIMI

KLASS

Liia Laats

7

Crisltel-Valeria Maasik

7

Andro Martinson

7

Jane Perve

7

Teiren Tõld

7

Miia Vask

7

Meriliis Õunpuu

7

Karin Kivilo

8

Maris Mogilnõi

8

Arnis Avar Sammalpärg

8

Heleri Tamberg

8

Isabel Tamberg

8

Anni Lisette Hallimäe

9

 

EI PUUDUNUD ÜHTEGI TUNDI I trimestril

4.klass
Evely Kaldma
Oliver Marten Lillevälja
Paul Samolberg
Aleksandra Torpan
Lisette Pall

5.klass
Carolin Pugeovkin
Katriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Cristofer Palm

6.klass
Robin Randoja

7.klass
Janne Saar
Henar Viirok

8.klass
Ave Saar
Maris Mogilnõi
Elis Hiiemäe

 

30. novembriga sai läbi selle õppeaasta I trimester. Tublimad õppurid ja mitte ühtegi päeva puunudunud õpilased nüüd siin teie ees:

EI OLE ÜHTEGI PÄEVA PUUDUNUD:

1. klass Jasper Lipp
1. klass Ander Pilv
1. klass Karl Pilv
1. klass Robin Sooväli
1. klass Aron Trofimov
1. klass Kameron Urmet
2.A Liselle Kaldma
2.B Lenna Möllits
3.A Andreas Kaldma
3.A Laura Tull
3.B Lisett Isabel Villenthal
4. klass Kristelle Urmet
5. klass Kristel Heinloo
5. klass Carmen Sinisoo
6. klass Aleksandra Torpan
9. klass Joonas Mägi
9. klass Andris Pimpernel
9. klass Henar Viirok
9. klass Kailen Veidenbaum
Kokku 19 õpilast

ÕPPIS AINULT VIITELE:

1. klass Kirke Kokka
1. klass Mia Laanem
1. klass Kameron Urmet
1. klass Adele Karoline Visnapuu
2.A Oskar Kaupmees
2.A Heleriin Kõiva
2.A Ruuben Kuzma
2.A Villem Lipp
2.A Oliver Sarapuu
2.B Lenna Möllits
2.B Mirtel Randoja
2.B Johanna Grete Roov
2.B Mirell Soppe
2.B Tauri Türbsal
3.A Mia Lehiste
3.A Tõnn Lipp
3.B Krister Kool
3.B Kaisa Sooväli
5. klass Liisbet Laigu
5. klass Henry Samolberg
6. klass Janessa Valving
7. klass Marleen Laigu
8. klass Minna Marie Kask

Kokku 23 õpilast

ÕPPIS „4“JA „5“

1. klass Ott Bankiir
1. klass Sebastian Kaasik
1. klass Auli Karus
1. klass Pärle-Mai Lillevälja
1. klass Jasper Lipp
1. klass Ander Pilv
1. klass Karl Pilv
1. klass Roger Privoi
1. klass Andra Helena Raudla
1. klass Käroli Sepp
1. klass Robin Sooväli
1. klass Aron Trofimov
2.A Keidi Anton
2.A Jan-Erik Jõesaar
2.A Liselle Kaldma
2.A Kärt Kokka
2.A Maarius Kuusküll
2.A Alex Maimistov
2.A Kirke Nõlvak
2.A Kardo Roov
2.A Egert Sepp
2.A Sander Palm
2.B Rasmus Allese
2.B Karl-Maiko Lullu
2.B Helene-Marie Markelov
2.B Markus Soppe
2.B Markus Teedla
3.A Teven Aasumets
3.A Helena Jõeveer
3.A Andreas Kaldma
3.A Anna-Maria Laats
3.A Mia-Larissa Liiv
3.A Karl Martin Mogilnõi
3.A Kaisa Pallon
3.A Kariina Punnar
3.A Sven Põesaste
3.A Romet Sarapuu
3.A Laura Tull
3.B Andero Bergström
3.B Aleksandra Fakejeva
3.B Liselle Kilk
3.B Kennert Kool
3.B Joosep Lipp
3.B Kenneth Meidla
3.B Iti Niugul
3.B Milana Loknovskaja
3.B Karoliine Pullat
3.B Randomar Pärnamägi
3.B Lisett Isabel Villenthal
3.B Reino Õunpuu
4. klass Mattas Erik Aitman
4. klass Kaspar Heinla
4. klass Anette Heinmets
4. klass Anatoli Jefimov
4. klass Sander Kaldma
4. klass Karel-Mattias Korjus
4. klass Marii Lahtvee
4. klass Johanna Lipp
4. klass Astra Mägi
4. klass Rasmus Rae
4. klass Karl-Erik Tänavots
4. klass Tristan Tedrekin
4. klass Marleen Türbsal
4. klass Kristelle Urmet
4. klass Marcus Märten Vainumäe
4. klass Jonas Valving
4. klass Paul Saamot
5. klass Liise-Lotte Ehasalu
5. klass Kristel Heinloo
5. klass Mattias Liivamäe
5. klass Adele Saamot
5. klass Rasmus Tõnurist
5. klass Martten Toomejõe
5. klass Käroli Vaher
5. klass Delisa Valving
6. klass Uku Bankiir
6. klass Jaanika Esto
6. klass Evely Kaldma
6. klass Sandra Karro
6. klass Oliver Marten Lillevälja
6. klass Lisette Pall
6. klass Aleksandra Torpan
6. klass Anett Veiert
6. klass Markus Brandon Visnapuu
7. klass Riiko Altmäe
7. klass Kätriin Kalvet
7. klass Andreas Kuusküll
7. klass Mihkel Liiv
7. klass Karl-Andri Lillepuu
7. klass Georg Nõlvak
7. klass Risto Raja
7. klass Jakob Toming
8. klass Rasmus Randon Lille
8. klass Liisi Mülla
8. klass Robin Randoja
8. klass Mihkel Uls
9. klass Andro Martinson
9. klass Jane Perve
9. klass Kert Roov
9. klass Teiren Tõld
9. klass Miia Vask

Kõik kokku 101 õpilast

 

Haljala Kool tunnustab II veerandi väga edukalt läbinud koolipere II ja III kooliastme õpilasi! 

Ei puudunud ühtegi tundi

Sandra Karro
Aleksandra Torpan
Markus Brandon Visnapuu
Janne Saar
Henar Viirok
Ave Saar

 

Õppis hindele „5“

Sandra Karro 4.kl.
Markus Brandon Visnapuu 4.kl.
Riiko Altmäe 5.kl.
Marleen Laigu 5.kl.
Minna Marie Kask 6.kl.
Kert Roov 7.kl.
Karin Kivilo 8.kl

 

Õppis hindele "4" ja "5"

Airis Aavoja 4.kl.
Uku Bankiir 4.kl.
Oliver Marten Lillevälja 4.kl.
Anett Veiert 4.kl.
Evely Kaldma 4.kl.
Aleksandra Torpan 4.kl.
Janessa Valving 4.kl.
Kristian Anton 5.kl.
Heiko Einberg 5.kl.
Kätriin Kalvet 5.kl.
Kirke Marleen Kool 5.kl.
Andreas Kuusküll 5.kl.
Mihkel Liiv 5.kl
Nele Limberg 5.kl.
Carmen Martis 5.kl.
Georg Nõlvak 5.kl
Sten Marten Villenthal 5.kl
Elisete Palm 5.kl.
Jakob Toming 5kl.
Maarja-Liis Liiv 6.kl
Kärt Liiva 6kl.
Liisi Mülla 6kl.
Robin Randoja 6kl.
Mihkel Ulst 6kl.
Karl Johann Ehasalu 6kl.
Liia Laats 7.kl.
Crisltel-Valeria Maasik 7.kl.
Andro Martinson 7.kl.
Jane Perve 7.kl.
Teiren Tõld 7.kl.
Kristel Aasumets 7.kl.
Janar Allese 7.kl.
Maris Mogilnõi 8.kl.
Arnis Avar Sammalpärg 8.kl.
Noel Lünekund 8.kl.
Stefi Pärnoja 8.kl.
Risto Ridal 8.kl.

Keerulisel II trimestril said Haljala koolis hinnete osas parimaid tulemusi:

 

“SUUREPÄRASED” TULEMUSED
1. klass
Joonas Antero Grönqvist
Romet Pärtel
Brita Kuzma
Eliise Elbra

2. klass
Mia Laanem
Kameron Urmet
Adele Karolin Visnapuu

 

ÕPPIS HINDELE “5”

3.A klass
Oskar Kaupmees
Kärt Kokka
Ruuben Kuzma
Heleriin Kõiva
Villem Lipp

3.B klass
Lenna Möllits
Mirtel Randoja
Johanna-Grete Roov
Mirell Soppe
Tauri Türbsal

4. klass
Krister Kool
Andero Bergström
Tõnn Lipp

5. klass
Kaspar Heinla
Tristan Tedrekin

6. klass
Liisbet Laigu
Henry Samolberg

  

"SUUREPÄRASED” JA “HEAD” TULEMUSED

1. klass
Rasmus Heinmets
Revon Kaldma
Arden Köster
Stiivo Liiv
Ariel Lou Massiah
Adele Reedik
Sandra Serebrjakova
Mia-Lotta Teedla
Stevel Valdna

2. klass
Sebastian Kaasik
Auli Karus
Kirke Kokka
Pärle-Mai Lillevälja
Jasper Lipp
Karl Pilv
Roger Privoi
Andra Helena Raudla
Käroli Sepp
Robin Sooväli
Aron Trofimov

 

ÕPPIS HINDELE “4” JA “5”

3.A klass
Tambet Francis Devany
Kirke Nõlvak
Oliver Sarapuu
Kardo Roov
Jan-Erik Jõesaar

3.B klass
Rasmus Allese
Karl Maiko Lullu

3. klass
Marta Heinmaa
Andreas Kaldma
Mia Lehiste
Sven Põesaste
Laura Tull
Joosep Lipp
Kennert Kool
Kaisa Sooväli
Lisett Isabel Villenthal

5.klass
Mattias Erik Aitman
Merilin Kurs
Astra Mägi
Karl Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet
Marcus Marten Vainumäe
Johanna Lipp
Sandra Toomejõe
Jonas Valving

6.klass
Liise-Lotte Ehasalu
Sergo-Kaspar Klaus
Adele Saamot
Rasmus Tõnurist
Käroli Vaher
Teele Valdlo

7.klass
Evely Kaldma
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert

8.klass
Riiko Altmäe
Marleen Laigu
Mihkel Liiv
Risto Raja
Heiko Einberg

9.klass
Minna Marie Kask
Liisi Mülla
Robin Randoja
Mihkel Ulst
Kärt Liiva

 

 

Rakveres toimunud 4.-5. klasside võistlustel rahvastepallis sai Haljala Kooli tüdrukute võistkond III koha!

Võistkonnas mängisid:

Sandra Karro
Jaanika Esto
Keitlin Johanson
Lisette Pall
Janessa Valvimg
Liisbet Laigu
Helery Lillepuu
Käroli Vaher
 
Treener õpetaja Kersti Naarits

2017/2018 õa 1.-2. klassi väga tublid õpilased

1.B
Karl-Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet

2.B
Liise-Lotte Ehasalu
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Henry Samolberg
Käroli Vaher

2017/2018 õa I kooliastme tublid õpilased

1A
Anett Heinmets
Marii Lahtvee
Merilin Kurs

1.B
Mattias Erik Aitman
Kaspar Heinla
Carl Stefan Kalde
Sander Kaldma
Johanna Lipp
Astra Mägi
Paul Saamot
Tristan Tedrekin
Sandra Toomejõe
Marcus Märten Vainumäe
Jonas Valving

2.A
Martten Toomejõe
Rasmus Tõnurist
Kristel Heinloo
Trevor Lilles
Annaliisa Palm
Rauno Pentinen
Rauno Pentinen
Teele Valdlo
Heleri Lillepuu

2.B
Sergo-Kaspar Klaus
Mattias Liivmäe
Dariel Lukašenko
Carmen Sinisoo
Georg Tamm

 

III trimestri kokkuvõtteks:

Õppis ainult "5":

3. klass
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov

4. klass
Kirke Marleen Kool
Anna-Lotta Kütt
Marleen Laigu

5. klass
Minna Marie Kask

 

Õppis III trimestril hindele „4“ ja „5“

3. klass
Evely Kaldma
Airis Aavoja
Uku Bankiir
Henri Randoja
Paul Samolberg
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert
Markus Brandon Visnapuu
Sass-Robin Voogla

4. klass
Riiko Altmäe
Kristian Anton
Emma Antonis
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Heiko Einberg
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Eneli Lütt
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Kreete Liset Sokolov
Sten Marten Villenthal

5. klass
Kärt Liiva
Maarja-Liis Liiv
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Robin Randoja
Mihkel Ulst

6. klass
Marion Ismael
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Teiren Tõld
Miia Vask
Jane Perve
Meriliis Õunpuu

7. klass
Noel Lünekund
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Arnis Avar Sammalpärg
Risto Ridal
Isabel Tamberg

8. klass
Säde-Liis Orujõe
Anni-Lisette Hallimäe

2017/2018 ÕPPEAASTA KOKKUVÕTTEKS

Õppeaasta lõpetasid kiituskirjaga (kõik 5)

3. klass
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov
Markus Brandon Visnapuu
Anett Veiert
Aneksandra Torpan
Paul Samolberg

4. klass
Kirke Marleen Kool
Anna-Lotta Kütt
Marleen Laigu

5. klass
Minna Marie Kask

6. klass Jane Perve

Õppeaasta aastahinnetes hinded „4“ ja „5“

3. klass
Airis Aavoja
Uku Bankiir
Evely Kaldma
Henri Randoja
Janessa Valving
Sass-Robin Voogla

4. klass Riiko Altmäe
Kristian Anton
Hugo Hiiemäe
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Heiko Einberg
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Eneli Lütt
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Kreete Liset Sokolov
Sten Marten Villenthal
Stefi Laht

5. klass
Kärt Liiva
Maarja-Liis Liiv
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Robin Randoja
Uku Urb
Kati Liivamägi

6. klass
Marion Ismael
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Teiren Tõld
Miia Vask
Janar Allese
Kaspar Keskra

7. klass
Noel Lünekund
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Arnis Avar Sammalpärg
Risto Ridal
Isabel Tamberg
Karin Kivilo
Elis Heinmaa

8. klass
Säde-Liis Orujõe
Anni-Lisette Hallimäe

Lääne-Virumaa põhikoolide 2018.a. kergejõustiku 4- võistlus

Poisid 2006 ja noorem
Rasmus Randon Lille 2251p. II koht
Veiko Semjonov 1713p. 6. koht
Poisid 2004-2005
Janar Ojasalu 4231p. I koht

Koolide arvestuses poisid noorem II koht ja poisid vanem III koht

TV 10 OS vabariiklik IV etapp
Georg Nõlvak kettaheide 6. koht
Rasmus Randon Lille pallivise 6. koht
Väike koolide arvestuses 7. koht
Võistkonnas osalesid veel Maarja Liis Liiv, Kati Liivamäe, Ave Saar, Janette Pall, Teiren Tõld, Kaspar Keskra, Stefi Pärnoja.

TV 10 OS maakondlik IV etapp
TV
Janette Pall pallivise 45.0 4. koht
PN
Rasmus Randon Lille pallivise 55.0 I koht, 1000m jooks 3.34 II koht
Georg Nõlvak kettaheide 27.22 I koht
Robin Randoja kettaheide 20.37 4. koht


Lääne- Virumaa noorte meistrivõistlused
Poisid U-14
Janar Ojasalu kõrgushüpe 1.50 II koht, kettaheide 28. 40 III koht, kuulitõuge 8.91 II koht

Treener Meelis Kari

Inglise keele olümpaadil osales sel aastal Haljala koolist neli 6.-9. klassi õpilast. 

 

6. klass - Liisbet Laigu - 15. koht

7. klass - Aleksandra Torpan - 14. koht

8. klass - Marleen Laigu - 14.-15. koht

9. klass - Minna Marie Kask - 13. koht

 

Juhendaja Ene Martma

Lääne-Viru maakonna 6.-9. klassi inglise keele olümpiaad
22. märtsil 2019 Rakveres

 

6. klass (36 osalejat)
Minna Marie Kask 5. -6. koht
Mihkel Ulst 9.-11. koht

7. klass (34 osalejat)
Meriliis Õunpuu 12.-13. koht
Robin-Simmo Paljuväli 14.-15. koht
Ketlin Reinmaa 18. koht

8. klass (36 osalejat)
Markus Roost 8.-9. koht
Noel Lünekund 10. koht
Isabel Tamberg 19.-20. koht

9. klass (30 osalejat)
Oliver Kurs 16. koht
Anni Lisette Hallimäe 21. koht
Jan Mattias Ranne 23. koht

Juhendaja/õpetaja Ene Martma

Eelmisel nädalavahetusel toimus Tartus ujumisvõistlus Aura Open Cup, klubi Wiru Swim all sai mõõduvõtust osa ka Haljala Kooli 6. klassi õpilane Jakob Toming 🏊‍♂️ Noormees ületas end, tehes igal alal isiklikud rekordid ja tekitades oma vanusegrupis lausa medalisaju! 🥇🥇🥇🥈

🥇100m Backstroke 1:08.30 - I koht vanusegrupp 2006 ja nooremad
🥇100m Freestyle 1:02.97 - I koht vanusegrupp 2006 ja nooremad
🥇50m Backstroke 31.41 - I koht vanusegrupp 2006 ja nooremad
🥈50m Freestyle 27.55 - II koht vanusegrupp 2006 ja nooremad

Õnnitlused ja jaksu edaspidiseks!

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 24. November 2022 08:24

Meil on lehel 236 külalist ja 0 liiget

Rakvere mnt 10, 45301 Haljala | +372 325 0900 | info(ät)haljalakool.ee