Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

L Jun 15, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jun 16, 2024
00:00
VAHEAEG
E Jun 17, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jun 18, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jun 19, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jun 19, 2024
15:00 -
9. klass - LÕPUÕHTU
N Jun 20, 2024
00:00
VAHEAEG
R Jun 21, 2024
00:00
VAHEAEG
L Jun 22, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jun 23, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

Lääne-Virumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaad
Tapa Gümnaasiumis 6. aprill 2018

Tublid osalejad
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Juhendaja õpetaja Merle Varek

Lääne-Virumaa 2017/2018. õa emakeeleolümpiaad 6. aprill 2018

Minna Marie Kask 5. klass II koht
Meriliis Õunapuu 6. klass 5. koht
Cristel-Valeria Maasik 6. klass 22. koht
Juhendaja õpetaja Külli Heinla

Meie kooli klassid osalesid õpilaste joonistusvõistlusel “Kaitsevägi õppustel”, mis toimus õppuse Kevadtorm 2021 raames. 

Kaitsevägi tunnustab:


III koht, LIISBET LAIGU, Haljala Kool, 5. klass
III koht, MARION ISMAEL, Haljala Kool, 9. klass

 

Auhinnatud parim juhendaja: Mari Riina Mölder.

18. märtsi hommikul tegi õppejuht Õnnela Lembke meile ülevaate II trimestri õpitulemustest. Pikema jutu väga lühike kokkuvõte - väga heade või heade tulemustega lõpetas II trimestri 118 Haljala Kooli õpilast, oleme usinalt osalenud olümpiaadidel ja ainevõistlustel. 

SUUREPÄRASED TULEMUSED

1a klass

Mirtaly Kažuro

Marietta Bella Maria Laanem

Karolin Lehesoo

Fredi Männik

Henri Merisalu

Harald Põdra

Kärt Saamot

Rasmus Sepp

Delinora Tšistotin

Vanessa Marii Pärnaste

1b klass

Rando Kask

Marten Lahtvee

2a klass

Mai Bankiir

Mirtel Ismael

Marion Kuuskla

Erkko Oja

Dariana Tšistotin

Peeter Vainumäe

2b klass

Carlos Bergström

Marcus Einberg

Oskar Heinla

Mariliis Kaupmees

Lisandra Goldberg

Marite Safronov

Kairon Vanda

Elizaveta Võssokova

HEAD TULEMUSED

1a klass

Drevor Domnin

Karl Johani Krims

Kaspar Noormets

Karl-Gustav Ojasalu

Hugo Tamm

Ruudi Vask

August Veiert

Elenora Viikholm

1b klass

Edward Hensen

Rasmus Noormets

Siim Markus Pärnpuu

Lennart Saar

Aleksandra Tulaidan

2a klass

Magnus Liiv

Karl Liivamäe

Carmen Lisette Nõmm

Mihkel-Marten Mets

2b klass

Kristelle Eliise Adel

Elise Erik

Marius Ivanov

Marleen Kalda

Ago Karus

Lisette Lepviikman

ÕPPIS HINDELE „5“

3.klass

Romet Pärtel

Arden Köster

Lars Päären Kivi

4.klass.

Adele Karoline Visnapuu

5b klass

Lenna Möllits

6b klass

Andero Bergström

Krister Kool

Kennert Kool

7.klass

Kristelle Urmet

ÕPPIS HINDELE „4“ ja „5“

3.klass

Joonas Antero Grönqvist

Rasmus Heinmets

Brita Kuzma

Mia-Lotta Teedla

Stiivo Liiv

Ariel Lou Massiah

Sandra Serebrjakova

Stevel Valdna

4.klass

Mia Laanem

Pärle-Mai Lillevälja

Jasper Lipp

Roger Privoi

Andra Helena Raudla

Käroli Sepp

Liam Bert Sillaots

Robin Sooväli

Remy-Chris Tarros

Kameron Urmet

5a klass

Oskar Kaupmees

Heleriin Kõiva

Villem Lipp

Kirke Nõlvak

5b klass.

Johanna Grete Roov

Mirtel Randoja

Mirell Soppe

Tauri Türbsal

6a klass

Andreas Kaldma

Mia Lehiste

Tõnn Lipp

Kaisa Pallon

Laura Tull

6b klass

Karoliine Pullat

Kaisa Sooväli

Joosep Lipp

7.klass

Mattias Erik Aitman

Kaspar Heinla

Karel-Mattias Korjus

Johanna Lipp

Astra Mägi

Karl-Erik Tänavots

Tristan Tedrekin

Marleen Türbsal

Marcus Märten Vainumäe

Jonas Valving

8.klass

Sergo-Kaspar Klaus

Trevor Lilles

Adele Saamot

Rasmus Tõnurist

Martten Toomejõe

Teele Valdlo

Delisa Valving

9.klass

Uku Bankiir

Evely Kaldma

Sandra Karro

Oliver Marten Lillevälja

Aleksandra Torpan

Janessa Valving

Anett Veiert

Markus Brandon Visnapuu

 

Olümpiaadid
tunnustamine 18.03.24

Paul Saamot
muusika piirkondlik I koht
matemaatika 6.koht

Rasmus Männik kunstiõpetus.

Marleen Türbsal
matemaatika 11 koht

Martten Toomejõe
matemaatika 8.koht

Mia Laanem
matemaatika 11.koht

Tõnn Lipp
matemaatika 7.koht

Kaspar Heinla
geograafia 13. koht
eesti keel 8.koht

Jonas Valving
eesti keel
geograafia

Uku Bankiir
füüsika 4.koht

Sergo Kaspar Klaus
eesti keel 12. koht

Rasmus Tõnurist
eesti keel 14.koht
geograafia 6.koht

Eliise Teedla loodusained

Kristelle Urmet
eesti keel

Georg Tamm
geograafia

Sandra Karro
eesti keel

Evely Kaldma
eesti keel

Aitäh õpilasi olümpiaadile viinud õpetajatele:

E. Altmäe
M.Tiilen
K.Seliste
K.Assin
K.Kuusalu
K.Roots
M.Karing
M.R.Mölder

KIIDAME 2022/2023 I trimestri tulemuste eest:

 

“Suurepärased” tulemused

 

1.a klass

Mai Bankiir

Mirtel Ismael

Marion Kuuskla

Mihkel-Marten Mets

Erko Oja

Dariana Tšistotina

 

1.b klass

Kristelle Eliise Adel

Carlos Bergstrõm

Marcus Einberg

Lisandra Goldberg

Oskar Heinla

Ago KArus

Mariliis Lepviikmann

Marite Safronov

Kairo Vanda

Elizaveta Võssokova

 

2.klass

Eliise Elbra

Joonas Antero Grönqvist

Brita Kuzma

Erik Markus Pajus

Romet Pärtli

Mia-Lotta Teedla

 

Õppis hindele “5”

Heleriin Kõiva 4a klass

Lenna Möllits 4b klass

Tauri Türbsal 4b klass

Krister Kool 5b klass

Marleen Türbsal 6.klass

Adele Saamot 7.klass

Marleen Laigu 9.klass

Heiko Einberg 9.klass

 

“Suurepärased” ja “head tulemused”

1.a klass

Viktooria Ait

Magnus Liiv

Karl Liivamäe

Girtel Pent

Peeter Vainumäe

1b klass

Elise Erik

Marius Ivanov

Marleen Kalda

Robin Nauts

 

2. klass

Rasmus Heinmets

Revon Kaldma

Arden Köster

Stiivo Liiv

Ariel Lou Massiah

Adele Reedik

Sandra Serebrjakova

Stevel Valdna

Alina Vdovychenko

 

Õppis hindele “4” ja “5”

3. klass

Kirke Kokka

Mia Laanem

Jasper Lipp

Karl Pilv

Käroli Sepp

Robin Sooväli

Remy-Chris Tarros

Aron Trofimov

Kameron Urmet

Adele Karoline Visnapuu

 

4.a klass

Tambet Francis Devaney

Oskar Kaupmees

Kärt Kokka

Ruben Kuzma

Villem Lipp

Kardo Roov

 

4.b klass

Egon Hilimon

Karl Maiko Lullu

Mirtel Randoja

Mirell Soppe

Markus Teedla

 

5.a klass

Marta Heinmaa

Anna-Maria Laats

Romet Sarapuu

Andreas Kaldma

Mia Lehiste

Tõnn Lipp

 

5.b klass

Andero Bergström

Aleksandra Fakejeva

Liselle Kilk

Kennert Kool

Joosep Lipp

Karoliine Pullat

Kaisa Sooväli

Kenneth Meidla

 

6.klass

Mattias Erik Aitman

Kaspar Heinla

Merilin Kurs

Marii Lahtvee

Johanna Lipp

Paul Saamot

Tristan Tedrekin

Karl-Erik Tänavots

Kristelle Urmet

Marcus Märten Vainumäe

Jonas Valving

 

7.klass

Sergo-Kaspar Klaus

Heleri Lillepuu

Rasmus Tõnurist

Martten Toomejõe

Delisa Valving

 

8.klass

Evely Kaldma

Sandra Karro

Oliver Marten Lillevälja

Janessa Valving

Anett Veiert

Markus Brandon Visnapuu

 

9.klass

Riiko Altmäe

Kätriin Kalvet

Alar Kasela

Kirke Marleen Kool

Mihkel Liiv

Georg Nõlvak

Risto Raja

 

"Suurepärased” tulemused. 

1.a klass 

Mirtel Ismael

Mai Bankiir

Marion Kuuskla

Mihkel-Marten Mets

Magnus Liiv

Erkko Oja

Dariana Tšistotin

Karl Liivamäe

1.b klass 

Kristelle Eliise Adel

Carlos Bergström

Lisandra Goldberg

Oskar Heinla

Ago Karus

Marius Ivanov

Elise Erik

Marcus Einberg

Mariliis Kaupmees

Marite Safronov

Kairo Vanda

Lisete Lepviikmann

Elizaveta Võssokova

 

2.klass

Joonas Antero Grönqvist

Brita Kuzma

Romet Pärtel

Arden Köster

Õppis hindele “5” 

Remi-Chris Tarros 3.klass

Heleriin Kõiva 4.a klass

Kardo Roov 4.a klass

Karl Maiko Lullu 4.a klass

Lenna Möllits 4.b klass

Tauri Türbsal 4.b klass

Mirell Soppe 4.b klass

Andreas Kaldma 5.a klass

Tõnn Lipp 5.a klass

Krister Kool 5.b klass

Kaspar Heinla 6.klass

Marleen Türbsal 6.klass

Johanna Lipp 6.klass

Kristelle Urmet 6.klass

Rasmus Tõnurist 7.klass

Marleen Laigu 9.klass

Heiko Einberg 9.klass

Riiko Altmäe 9.klass

Mihkel Liiv 9.klass

“Suurepärased” ja “head tulemused”. 

1.A klass 

Viktooria Ait

Carmen Lisette Nõmm

Ralf Tristjan Palm

Girtel Pent

Peeter Vainumäe

1.B klass 

Elise Erik

Marcus Einberg

Marleen Kalda

Robin Nauts

2. klass

Rasmus Heinmets

Revon Kaldma

Eliise Elbra

Stiivo Liiv

Ariel Lou Massiah

Adele Reedik

Stevel Valdna

Alina Vdovychenko

Erik Markus Pajus

Mia Lotta Teedla

Õppis hindele “4” ja “5” 

3.klass 

Kirke Kokka

Mia Laanem

Jasper Lipp

Roger Privoi

Andra Helena Raudla

Käroli Sepp

Karl Pilv

Robin Sooväli

Aron Trofimov

Kameron Urmet

Adele Karoline Visnapuu

 

4.a klass 

Tambet Francis Devaney

Oskar Kaupmees

Kärt Kokka

Ruuben Kuzma

Villem Lipp

Kardo Roov 

4.b klass 

Johanna Greete Roov

Karl-Maiko Lullu 

Mirtel Randoja

 

5.a klass 

Marta Heinmaa

Mia Lehiste

Kaisa Pallon

Romet Sarapuu

Laura Tull

 

5.b klass 

Andero Bergström

Aleksandra Fakejeva

Liselle Kilk

Kennert Kool

Joosep Lipp

Getri Lõoke

Kenneth Meidla

Karoliine Pullat

Kaisa Sooväli

 

6.klass 

Mattias Erik Aitman

Merilin Kurs

Marii Lahtvee

Paul Saamot

Tristan Tedrekin

Karl-Erik Tänavots

Marcus Märten Vainumäe

Jonas Valving

 

7.klass 

Sergo-Kaspar Klaus

Adele Saamot

Martten Toomejõe

Käroli Vaher

Delisa Valving

 

8.klass 

Evely Kaldma

Sandra Karro

Oliver Marten Lillevälja

Henri Randoja

Janessa Valving

Anett Veiert

Markus Brandon Visnapuu

 

9.klass 

 Hugo Hiiemäe

Kätriin Kalvet

Alar Kasela

Kirke Marleen Kool

Andreas Kuusküll

Karl-Andri Lillepuu

Risto Raja

Nele Limberg

Georg Nõlvak

2018/2019.õa emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 31.01.2019 Rakveres



9. klass

Säde-Liis Orujõe 13.-14. koht

7. klass

Meriliis Õunpuu 16. koht

Cristel-Valeria Maasik 20. koht

 

Juhendaja/õpetaja Külli Heinla

ÕPPIS I trimestril HINDELE 5

1B

Carl Stefan Kalde
Karl-Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet


2.A

Martten Toomejõe
Rasmus Tõnurist


2.B

Liise-Lotte Ehasalu
Henry Samolberg
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Käroli Vaher

3. klass

Airis Aavoja
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov
Anett Veiert
Markus Brandon Visnapuu

4. klass

Heiko Einberg
Kirke Marleen Kool
Marleen Laigu

5. klass

Minna Marie Kask

9.a

Katariina Siilak

 

ÕPPIS I trimestril HINDELE 4 JA 5

1.A

Anett Heinmets
Merilin Kurs
Marii Lahtvee
Rasmus Rae

1.B

Mattias Erik Aitman
Kaspar Heinla
Anatoli Jefimov
Sander Kaldma
Karel-Mattias Korjus
Johanna Lipp
Paul Saamot
Maiko Sing
Tristan Tedrekin
Marcus-Märten Vainumäe
Sandra Toomejõe

2.A

Mattias Liivamäe
Dariel Lukašenko
Carmen Sinisoo
Georg Tamm
Delisa Valving
Sergo-Kaspar Klaus

2.B

Kristel Heinloo
Heleri Lillepuu
Trevor Lilles
Annaliisa Palm
Rauno Pentinen
Merily Sepp
Teele Valdlo


3. klass

Evely Kaldma
Lisette Pall
Henri Randoja
Paul Samolberg
Aleksandra Torpan
Janessa Valving

4. klass

Riiko Altmäe
Kristian Anton
Hugo Hiiemäe
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Anna-Lotta Kütt
Stefi Laht
Mihkel Liiv
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Eneli Lütt
Carmen Martis
Kaarel-Gustav Mets
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Meribel Sepp
Kreete Liset Sokolov
Laura Stüf
Sten Marten Villenthal
Carolin Pugovkin
Risto Raja

5. klass

Kärt Liiva
Kati Liivamägi
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Robin Randoja
Uku Urb

6. klass

Janar Allese
Marion Ismael
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Jane Perve
Teiren Tõld
Trinity-Ly Tomel


7. klass

Elis Heinmaa
Karin Kivilo
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Arnis Avar Sammalpärg
Heleri Tamberg
Isabel Tamberg

8. klass

Säde-Liis Orujõe

9. A

Tairi Alanurme
Kati Nõlvak

9. B

Kertu Greenberg
Daimar Seljamäe
Sten Vaher

2017/2018 õppeaasta II trimester on läbi ning nüüd juba kokkuvõttedki tehtud. Toome teieni nende õppurite nimed, kelle õppetulemused olid II trimestril väga head.

VÄGA TUBLID ÕPILASED
1A klass
Anette Heinmets
Merilin Kurs
Marii Lahtvee

1B klass
Johanna Lipp
Karl-Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Tristan Tedrekin
Paul Saamot

2A klass
Martten Toomejõe
Rasmus Tõnurist
Kristel Heinloo
Trevor Lilles
Annaliisa Palm
Rauno Pentinen
Merily Sepp
Teele Valdlo
Heleri Lillepuu

2B klass
Liise-Lotte Ehasalu
Henry Samolberg
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Käroli Vaher
Mattias Liivamägi
Dariel Lukašenko
Carmen Sinisoo
Georg Tamm

 

Õppis hindele „5“

3.klass
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov
Paul Samolberg
Markus Brandon Visnapuu

4.klass
Kreete Liset Sokolov
Kirke Marleen Kool
Marleen Laigu

5.klass
Minna Marie Kask

9A klass
Katariina Siilak

Õppis hindele „4“ ja „5“

3.klass
Evely Kaldma
Airis Aavoja
Sass-Robin Voogla
Henri Randoja
Anett Veiert
Aleksandra Torpan
Janessa Valving

4.klass
Riiko Altmäe
Kristian Anton
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Anna-Lotta Kütt
Stefi Laht
Mihkel Liiv
Nele Limberg
Eneli Lütt
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Heiko Einberg
Risto Raja

5.klass
Stella Kaldma
Kati Liivamägi
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Uku Urb

6.klass
Kaspar Keskra
Emmeline Sepp
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Miia Vask
Jane Perve
Teiren Tõld
Kert Roov

7.klass
Elis Heinmaa
Karin Kivilo
Maris Mogilnõi
Risto Ridal
Noel Lünekund

8.klass
Säde-Liis Orujõe

9A klass
Tairi Alanurme
Kati Nõlvak
Hanna Veiert

9B klass
Kertu Greenberg
Daimar Seljamäe
Sten Vaher
Rahel Raudsepp
Deniel Suprunov

 

Jõudu-jaksu kõigile pingutamaks väga head tulemuste nimel ka III trimestril! 

KIIDAME II trimestril 2022/23

“Suurepärased” tulemused.

1a klass

  1. Mai Bankiir
  1. Marion Kuuskla
  1. Mihkel-Marten Mets
  1. Magnus Liiv
  1. Erko Oja
  1. Dariana Tšistotin
  1. Karl Liivamäe

1b klass

  1. Kristelle Eliise Adel
  1. Carlos Bergström
  1. Lisandra Goldberg
  1. Oskar Heinla
  1. Mariliis Kaupmees
  1. Marite Safronov
  1. Kairo Vanda
  1. Lisete Lepviikmann

2.klass

  1. Brita Kuzma
  1. Romet Pärtel
  1. Stiivo Liiv

Õppis hindele “5”

Heleriin Kõiva 4a klass

Lenna Möllits 4b klass

Tauri Türbsal 4b klass

Mirell Soppe 4b klass

Krister Kool 5b klass

Marleen Türbsal 6.klass

Johanna Lipp 6.klass

Kristelle Urmet 6.klass

Marleen Laigu 9.klass

Heiko Einberg 9.klass

Riiko Altmäe 9.klass

“Suurepärased” ja “head tulemused”.

1a klass

  1. Viktooria Ait
  1. Mirtel Ismael
  1. Carmen Lisette Nõmm
  1. Miia Üidik
  1. Girtel Pent
  1. Peeter Vainumäe

1b klass

  1. Elise Erik
  1. Marcus Einberg
  1. Ago Karus 
  1. Marius Ivanov
  1. Marleen Kalda
  1. Robin Nauts
  1. Elizaveta Võssokova

2.klass

  1. Joonas Antero Grönqvist
  1. Rasmus Heinmets
  1. Revon Kaldma
  1. Arden Köster
  1. Eliise Elbra
  1. Ariel Lou Massiah
  1. Adele Reedik
  1. Stevel Valdna
  1. Alina Vdovychenko
  1. Erik Markus Pajus
  1. Mia Lotta Teedla

Õppis hindele “4” ja “5”

3.klass

  1. Auli Karus
  1. Kirke Kokka
  1. Mia Laanem
  1. Jasper Lipp
  1. Roger Privoi
  1. Andra Helena Raudla
  1. Käroli Sepp
  1. Robin Sooväli

  1. Aron Trofimov
  1. Kameron Urmet
  1. Adele Karoline Visnapuu

4a klass

  1. Tambet Francis Devaney
  1. Oskar Kaupmees
  1. Kärt Kokka
  1. Villem Lipp

4b klass

  1. Johanna Greete Roov

5a klass

  1. Marta Heinmaa
  1. Andreas Kaldma
  1. Mia Lehiste
  1. Tõnn Lipp

5b klass

  1. Andero Bergström
  1. Liselle Kilk
  1. Kennert Kool
  1. Kenneth Meidla

6.klass

  1. Mattias Erik Aitman
  1. Kaspar Heinla
  1. Merilin Kurs
  1. Marii Lahtvee
  1. Tristan Tedrekin
  1. Karl-Erik Tänavots
  1. Marcus Märten Vainumäe
  1. Jonas Valving

7.klass

  1. Rasmus Tõnurist
  1. Käroli Vaher
  1. Delisa Valving

8.klass

  1. Evely Kaldma
  1. Sandra Karro
  1. Oliver Marten Lillevälja
  1. Janessa Valving
  1. Anett Veiert
  1. Markus Brandon Visnapuu

9.klass

  1.  Hugo Hiiemäe
  1. Kätriin Kalvet
  1. Alar Kasela
  1. Kirke Marleen Kool
  1. Mihkel Liiv
  1. Karl-Andri Lillepuu
  1. Risto Raja
  1. Nele Limberg

Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU

Haljala Kooli parimad
1.-2. klass
Adele Saamot 2.b klass 77 punkti
Liisbet Laigu 2.b klass 73 punkti

3.-4. klass
Marleen Laigu 4. klass 94 punkti

5.-6. klass
Kaspar Keskra 6. klass 101 punkti

7.-9. klass
Noel Lünekund 7. klass 80 punkti

juuniorklass
Katariina Siilak 9.a klass 61 punkti

Juhendajad: Merle Varek, Evelin Teiva, Merike Tiilen, Maret Kivisaar

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Kolmapäev, 12. Juuni 2024

Meil on lehel 421 külalist ja 0 liiget