Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

R Mär 01, 2024
00:00
VAHEAEG
R Mär 01, 2024
10:35 - 11:00
LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl
R Mär 01, 2024
11:45 - 12:10
LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass
L Mär 02, 2024
00:00
VAHEAEG
P Mär 03, 2024
00:00
VAHEAEG
E Mär 04, 2024
00:00
9. klass - INGLISE KEELE E-EKSAM
E Mär 04, 2024
08:00 - 08:15
Kogu kooli kogunemine aatriumis
E Mär 04, 2024
10:00 - 12:00
Eelkool
T Mär 05, 2024
00:00
9. klass - INGLISE KEELE E-EKSAM
K Mär 06, 2024
18:00 -
Stuudiumi keskkonna tutvustus lastevanematele

Haljala vald

Keerulisel II trimestril said Haljala koolis hinnete osas parimaid tulemusi:

 

“SUUREPÄRASED” TULEMUSED
1. klass
Joonas Antero Grönqvist
Romet Pärtel
Brita Kuzma
Eliise Elbra

2. klass
Mia Laanem
Kameron Urmet
Adele Karolin Visnapuu

 

ÕPPIS HINDELE “5”

3.A klass
Oskar Kaupmees
Kärt Kokka
Ruuben Kuzma
Heleriin Kõiva
Villem Lipp

3.B klass
Lenna Möllits
Mirtel Randoja
Johanna-Grete Roov
Mirell Soppe
Tauri Türbsal

4. klass
Krister Kool
Andero Bergström
Tõnn Lipp

5. klass
Kaspar Heinla
Tristan Tedrekin

6. klass
Liisbet Laigu
Henry Samolberg

  

"SUUREPÄRASED” JA “HEAD” TULEMUSED

1. klass
Rasmus Heinmets
Revon Kaldma
Arden Köster
Stiivo Liiv
Ariel Lou Massiah
Adele Reedik
Sandra Serebrjakova
Mia-Lotta Teedla
Stevel Valdna

2. klass
Sebastian Kaasik
Auli Karus
Kirke Kokka
Pärle-Mai Lillevälja
Jasper Lipp
Karl Pilv
Roger Privoi
Andra Helena Raudla
Käroli Sepp
Robin Sooväli
Aron Trofimov

 

ÕPPIS HINDELE “4” JA “5”

3.A klass
Tambet Francis Devany
Kirke Nõlvak
Oliver Sarapuu
Kardo Roov
Jan-Erik Jõesaar

3.B klass
Rasmus Allese
Karl Maiko Lullu

3. klass
Marta Heinmaa
Andreas Kaldma
Mia Lehiste
Sven Põesaste
Laura Tull
Joosep Lipp
Kennert Kool
Kaisa Sooväli
Lisett Isabel Villenthal

5.klass
Mattias Erik Aitman
Merilin Kurs
Astra Mägi
Karl Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet
Marcus Marten Vainumäe
Johanna Lipp
Sandra Toomejõe
Jonas Valving

6.klass
Liise-Lotte Ehasalu
Sergo-Kaspar Klaus
Adele Saamot
Rasmus Tõnurist
Käroli Vaher
Teele Valdlo

7.klass
Evely Kaldma
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert

8.klass
Riiko Altmäe
Marleen Laigu
Mihkel Liiv
Risto Raja
Heiko Einberg

9.klass
Minna Marie Kask
Liisi Mülla
Robin Randoja
Mihkel Ulst
Kärt Liiva

 

 

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Teisipäev, 27. Veebruar 2024

Meil on lehel 332 külalist ja 0 liiget