T Jan 21, 2020
N Veebr 06, 2020
Koolieelikud
E Veebr 10, 2020
6. klass - rahvusraamatukogu "Pal-tänava poisid"

14-min

Tehnoloogiaõpetus, füüsika, ajalugu
 Silvester Jürjo
Keemia
Käsitöö ja kodundus (lapsehoolduspuhkusel)
Klassiõpetaja, inimeseõpetus
 Monika Karing
 Maris Kukk
Arvutiõpetus, haridustehnoloog (lapsehoolduspuhkusel)
 Karin Kuusik
 Ruth Kruusamäe
Loodusained
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.e
Ajalugu
 Kenely Merelaid
 Mari-Riina Mölder
Kunst
 Gerli Einala
 Krista Strauss

Anu Müür
Sotsiaalpedagoog
Pikapäevarühma õpetaja
 Anneli Sirelmets
Koolipsühholoog
 Andres Truman
Haridustehnoloog
Projektijuht
Koolijuht
 Anu Veldre
Eripedagoog

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 20. Jaanuar 2020 11:09