P Apr 28, 2024 00:00 VAHEAEG |
E Apr 29, 2024 00:00 4. klass - LÕIMINGUPROJEKT |
E Apr 29, 2024 08:00 - 08:15 Kogu kooli kogunemine aatriumis |
E Apr 29, 2024 10:00 - 12:00 Eelkool |
T Apr 30, 2024 00:00 4. klass - LÕIMINGUPROJEKT |
T Apr 30, 2024 00:00 Vestlus ämblikutest - külas T. Pranstibel |
K Mai 01, 2024 00:00 1.-3. klass Volbripäev klassides |
K Mai 01, 2024 00:00 4. klass - LÕIMINGUPROJEKT |
N Mai 02, 2024 00:00 3. klasside õpioskuste olümpiaad |
N Mai 02, 2024 00:00 4. klass - LÕIMINGUPROJEKT |
"Miniturniir" on populaarne laste mälumängusaade, mis inspiratsiooni saanud legendaarsest "Mnemoturniirist".
2021 aastal esindavad Haljala Kooli:
Sandra Karro
Liisbet Laigu
Oliver Marten Lillevälja
Henry Samolberg
Kaspar Heinla
Miniturniiri saated Haljala Kooli lastega on Vikerraadio eetris oktoobrikuu laupäevadel kl 10.45 ja kordusena kl 18.30.
Hiljem saab saateid järelkuulata Vikerraadio kodulehel ja Lasteekraan.ee lehel: https://lasteekraan.err.ee/miniturniir.
PS. Meie kooliga filimti ka noortesaate Nova klipp! Jääme huviga ootama! :)
Rahvusvahelise Koolispordi Liidu U15 (sünniaasta 2006 – 2008) maailmamängud toimuvad esmakordselt Serbias ja ujumises esindavad Eestit 8 Ujumise Spordiklubi ja 4 Wiru Swim ujujat, sealhulgas ka Haljala Kooli 8. klassi õpilane Jakob Toming.
100 meetri vabaujumise finaalis jäi Jakob Tomingi jagama 4.-5. kohta, ajaga 55,53!
100m selili ujumises 4. koht ajaga 1.01,62
50m selili finaalis III koht ajaga 28,68!
Meeste 4x100 vabalt teateujumise finaalis saavutas Eesti võistkond (Jakob Toming, Kristo Rannik, Siim Kesküla ja Artjom Alteberg) IV koha ajaga 3.47,74.
4x100 kombineeritud segateatujumine (Jakob Toming, Egle Salu, Siim Kesküla, Marii Malva) 4. koht!
4x100 vabalt segateatujumise finaalis 5. koht (Jakob Toming, Kristo Rannik, Mirtel Merimaa, Marii Malva)
Ja enne, kui me eelmised tulemused jõudsime ära oodata ja üles panna, on olemas juba järgmised:
3. oktoobril toimus Aura Veekeskuses noortesarja I etapp, kus stardis ka Wiru Swim noored, meie koolis Jakob Toming ning Mia Larissa Liiv.
Jakob Toming (YOB 2007) ujus 100m vabalt 54,89 ja saavutas I koha! 100m rinnuli läbis ajaga 1.16,00 ja saavutas III koha!
Mia Larissa Liiv (YOB 2011) ujus 100m vabalt ajaga 1.39,93 ja tuli 9. kohale!
4x50m segateateujumises saavutas Wiru Swimi võistkond (Mirtel Merimaa, Martin Ale, Ann Marii Trei ja Jakob Toming) III koha ajaga 1.55,49!
Imaveres toimunud 11. väikeste kodu-uurijate tänupäeval said tänatud ja kiidukirja Kaspar Heinla, Henry Samolberg ja Aleksandra Torpan. Lisaks sai Aleksandra Järvamaa muuseumi auhinna töö teaduslikkuse eest ning eriauhinna oskuse eest vana tööriistaga töötamisel.
Juhendaja Külli Heinla.
Möödunud nädalavahetusel toimus Open Water Estonia 2021 - ujudes ületati Käsmu laht! Haljala Kooli õpilane, järgmisel õppeaastal 8. klassis toimetav Jakob Toming saavutas üldarvestuses II koha - 3,5km avavee ületamine Käsmu sadamast Võsu rannani võttis noorukil aega 00:51:46
Palju õnne võimsa tulemise osas ja jätkuvat jõudu!
Juuli kolmandal nädalavahetusel selgusid Männiku Jahilasketiirus 2021.a. Eesti meistrid haavlilaskmises.
Henri Randoja
Meie kooli klassid osalesid õpilaste joonistusvõistlusel “Kaitsevägi õppustel”, mis toimus õppuse Kevadtorm 2021 raames.
Kaitsevägi tunnustab:
III koht, LIISBET LAIGU, Haljala Kool, 5. klass
III koht, MARION ISMAEL, Haljala Kool, 9. klass
Auhinnatud parim juhendaja: Mari Riina Mölder.
Vanemas rühmas - Minna Marie Kask - I koht ja Lääne-Virumaa keskraamatukogu eriauhind!
Juhendaja Külli Heinla
Viimati lisatud
- Õpilaste vastuvõtt 1. klassi 2024/2025 õppeaastaks
- Meeskonnaga on oodatud liituma KLASSIÕPETAJA
- Teisipäeval, 30. aprillil - külas ämblikud!
- Virumaa laululaps 2024
- Klassidevaheline korvpall - võit 7. klassile!
- Jüriöö jooks tõi hingama kevadist õhku
- Eesti keele olümpiaadi tulemused 5.-6. klass
- ÕE kutsub rahatarkuse mängule!
Haljala Kool @ Facebook
-
Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 26. Aprill 2024
Meil on lehel 719 külalist ja 0 liiget